Morgan Creek: Další bull run nastane v roce 2024

5
(4)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Generální ředitel společnosti Morgan Creek, Mark Yusko, v nedávném rozhovoru předpověděl, že další bull run na bitcoinu nastane již za dva roky. Co dalšího prohlásil Mark Yusko z Morgan Creek?

CEO Morgan Creek předpovídá další bull run

Investor a generální ředitel finanční společnosti Morgan Creek Capital Management, Mark Yusko, před nedávnem poskytl rozhovor pro portál Stansberry Research, kde mimo jiné předpovídal vývoj ceny kryptoměn.

„Budu trvrdit, že jaro přišlo. Když se podíváte na poslední dva cykly, máme za sebou stejný počet dní v cyklu, kde začalo jaro a skončila zima. Jaro může trvat měsíce. Nemusíme mít okamžitý býčí trh. Až se dostaneme do léta, to je doba, kdy dostaneme další spekulativní krok, a předpokládáme, že to přijde v očekávání dalšího halvingu v roce 2024“

Yusko prohlásil, že hlavním důvodem bull runu v roce 2024 bude stále rostoucí adopce kryptoměn a další půlení odměny těžařům (halving bitcoinu). Známý investor také uvádí, že současná „kryptoměnová zima“ bitcoinu v dalším vývoji pomůže.

Těžaři bitcoinu v současné době dostávají odměnu 6,25 BTC za blok. V roce 2024 toto číslo klesne na 3,125 BTC. Několik analytiků také předpovídá, že cena by mohla v této době dosáhnout hranice 100 000 USD. V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 23 304 USD dle KMC.

Závěr

Co si o tom myslíte vy? Odstartuje nastávající halving bitcoin bull run? Jaká je vaše cenová prognóza do konce letošního roku? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů či na komunitní server. Další informace o vývoji ceny kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách či  pravidelných streamech.

Na celý rozhovor pro Stansberry Research se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zábavný a zajímavý obsah.

Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

12 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Sergei

Dost pravdepodobne to bude jeste drive. Uvidime na vanoce

Mazi

Já nevím … To je pořád samý za dva roky … za 10let. Jako 100tis. v roce 2024?? No upřímně nic moc. Jako to bych čekal třeba 200-300tis. … Já jenom doufám, že dřív nebudu šedivej než z BTC něco bude. Je mi 31let a narovinu jediná šance na lepší život je „výdělek z BTC“ … Takže snad dřív mi neuteče život než z toho něco bude…

Pavel

V BTC šetřím na důchod. Je mi 37. Lidem trvá delší dobu pochopit, že je to jediný nástroj proti inflaci a než ho přijmou, uplnyne tak 10 let. Je to stejné jako s internetem. Než mu lidé začli věřit. Musel si projít bahnem.

Zdeněk

Dobrý den, můžete objasnit proč je to nástroj proti inflaci ? A proč je snaha bojovat proti inflaci aby se nekrátili úspory( pomyslně) ? Je to jen hra s čísly (systém ve kterém žijeme), jako v každé firmě CEO Vám bude pořád tvrdit že křivka růstu může jít stále nahoru. Nikdo neví co bude za pět let natož za třicet. Stále mi připadá krypto po adopci dost nepraktické ( Běhat po světě s mobilem nebo peněženkou a klepat se až se to podělá softwarově nebo to někdo ukradne, atd…) Děkuji za odpověď

Ladislav

Ale v dnešní době, přece taky běháte po světe s mobilem (platební kartou).
Případně s hotovostí (není vyloučeno, že do budoucna ,bude snaha vlád se hotovostního placení zbavovat ,pak by nastala naprostá kontrola ,koupíte něco nad rámec vašeho příjmu a budete muset ihned dokládat z čeho).
A hlavně u té hotovosti je největší šance ,že Vás někdo obere.
Pokud přijdete o hardwarovou peněženku ,tak se nic neděje, seženete si jinou a za pomocí 12/24 slov obnovíte.
Jediná nevýhoda je zatím ve velkém kolísání kurzu.
Ale ta nekrytá fiat měna, nám taky začíná pěkně kolísat a to je možná pouze začátek.

Zdeněk

to je začátek konce svobody, protože ta inflace je řízená a vyvolaná uměle ( válka na UA se hodí jako jedna z příčin ). Kdyby všichni přešli na placení mobilem tak je to konečná – Banky, Vlády a instituce by měly okamžitě přehled o finančním toku každého jednotlivce. Všechno se zdražuje protože vidí že ty lidi na to mají hotovost. U krypta kurz BTC určují ti přes které tečou transakce ( největší kryptoburzy, obchodníci, komunita, těžaři ) s cílem oskubat malé hráče.

Mazi

Joo já to všechno beru 😉 Je mi jasný, že BTC jako celý přijetí krypta je záležitostí let. Ale po pravdě se člověk taky už chce „někam hnout“ … a to čekaní je fakt úmorný. Budu se snažit to vydržet…ale víte co… chcete po nějaký době vidět výsledky. To je celé 🙂

Ladislav

Mně to spíše podle cyklování vychází až v roce 2025.
Jde pouze jen o to, jakou dobu a pokud vůbec se to bude opakovat.
https://www.tradingview.com/x/0X5lm2Hs

Ladislav

A popravdě ,pokud výdělek z BTC považujete za jedinou možnost na lepší život, tak bych doporučil se na to tak neupínat, nebudete pak zbytečně zklamán.

Mazi

Ladislave já jsem realista… 😉 Já už si moc věcí nemaluju… pochopil jsem, že v životě není řešením vyměnit práci za práci. Jediným smyslem a kvalitním řešením je finanční nezávislost…Takže ono je sice hezký a máte svým způsobem pravdu, že není nejlepší se na to neupínat…ale když víte, že peníze potřebujete pro další plánovaný investice, které vám můžou přinést „pasivní příjem“ a že na tyhle peníze budete čekat pravděpodobně léta… tak to už potom moc happy nejste. Pro mě je svoboda vším a je nutný si přiznat, že bez peněz nikdy svobodný nebudu… Jsem přesně ten typ co se svý práci trpí každej den… a jediný co ho drží nad vodou, aby mu z toho všeho totálně nehráblo je vidina peněz na investici, která ho z tohodle šílenství může dostat. Takže asi tak 🙂

Ladislav

Mám to podobně ,jen se obávám, že BTC už do budoucna nebude schopen udělat tak velké zhodnocení aby Vám to dokázal vyplnit.
I pokud se v budoucnu dostane nad 100K ,není moc reálné aby tam zůstal a pokračoval nahoru , takže pravděpodobně v té době neprodáte, protože vše tou dobou bude vypadat dobře, všude budou zprávy ,že BTC jde na 300 000 – 1000 000USD a řeknete si, že je ještě ještě prodat a pravděpodobně pak spadnete zase dolů.

Vojtech

Peníze je třeba vydělávat prací. Z výdělku spořit a úspory zase promyšleně investovat. Třeba i do btc.

Poslední editace 1 měsíc před přes Vojtech

Reklama: