[Večerní souhrn článků] • Ve Velké Británii opět zakazují kryptoměnové reklamy • a další články

4.7
(3)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ve Velké Británii opět zakazují kryptoměnové reklamy

Úřad pro reklamní standardy Spojeného království (ASA) opět pokračuje v zakazování kryptoměnových reklam. Společnost Crypto.com se stala další obětí britského potlačení kryptoreklam. Podle ASA kryptoburzy porušují pravidla finančního dohledu. [1]

Analýzy a trhy

05.01.22 Technická analýza BTC/USD – Bitcoin dominance stále klesá

Bitcoin (BTC) se včera odpoledne pokusil o odraz. Byl to tedy spíš jen takový náznak, kterých bylo za poslední týden hned několik a pokaždé to skončilo stejně. Zajímavé ale je, že některé altcoiny „ztratily trpělivost“ a jdou stejně nahoru.

05.01.21 [Přehled trhu a ETH ] Je Ethereum připraveno na masivní exponenciální posun své ceny?!

Je Ethereum (ETH) připraveno na masivní exponenciální posun své ceny směrem nahoru? Možná ne! Přečtěte si následující analýzu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Nejhorší NFT vykrádačky od influencerů a celebrit v roce 2021

Monumentální růst sektoru nezaměnitelných tokenů (NFT) v roce 2021 byl dvousečnou zbraní. I když možná změnil bohatství nespočtu investorů i umělců, dal také vzniknout znepokojivému trendu populárních osobností, které se vrhly na technologii, aby proměnily JPEG v rychlý zisk.

Poskytování likvidity na DEX

Dnes navážeme na předchozí díl DeFi seriálu, který připravujeme ve spolupráci s Ivem Čechmanem z Crypto Kingdom. V tom jsme si rozebrali decentralizované směnárny. A hned v dalším dílu se podíváme na jejich důležitou součást, a to poskytování likvidity.

Průzkum: Pouze 24 % si myslí, že cena Bitcoinu bude na konci roku 2022 nižší než 50 000 USD

Nový průzkum slavného analytika PlanB ukazuje, že méně než 24 % účastníků očekává, že Bitcoin zůstane v letošním roce pod hodnotou 50 000 USD. Více než 32 % zúčastněných věří, že cena Bitcoinu v prosinci 2022 se bude pohybovat mezi 100 až 200 tisíci dolary.

Kazachstán kvůli protestům vypíná internet, co na to hash rate?

Kazachstán, který se může pochlubit druhým největším BTC hash rate těžby na světě, zažívá velké výpadky internetu uprostřed místních protivládních protestů.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

MEME
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
XXX
Hodnocení článku :
     

Další důkaz že bit roste pouze z médií.. Vezmete mu reklamu a hned klesá.. Že půjde na 43 jsem veřejně napsal před 2dny, dnes v noci se tak stalo
Nezapomeňte že reálná hodnota Bit je 33
Naučte se rozlišovat virtuální realitu a realitu, pak můžete získat

E15

Ono „po té“ nemusí vždy nutně znamenat „proto“ ;-))

Reklama: