05.01.21 [Přehled trhu a ETH ] Je Ethereum připraveno na masivní exponenciální posun své ceny?!

3
(2)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Je Ethereum (ETH) připraveno na masivní exponenciální posun své ceny směrem nahoru? Možná ne! Přečtěte si následující analýzu.

Celosvětová krypto tržní kapitalizace je 2,27 bilionů $, což představuje pokles o 25,7 % za poslední den.
Celkový objem kryptoměnového trhu za posledních 24 hodin je 229 miliardy USD, což představuje růst o 55 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 27,1 miliardy USD, což je 26 % celkového 24hodinového objemu kryptotrhu.

Cena Bitcoinu je v současné době 46 282 USD dle KMC.

Dominance Bitcoinu je v současné době 39,3 %, což je pokles o 0,28 % během dne.

Nejlepší růst z top 100 kapitalizace včera zaznamenaly:

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

ETH/USD Technická analýza

Je Ethereum (ETH) připraveno na masivní exponenciální posun své ceny směrem nahoru? Dalšího zhodnocení by král altcoinů mohl dosáhnout díky pozitivním fundamentům. Ethereum prochází nabídkovým skokem s aktualizace EIP-1559. Jak nejspíš víte, jde o update, díky kterému se při každém zpracování transakce trvale odstraní určité množství ETH z cirkulující nabídky mincí.
Ethereum block space se začíná využívat a protože Ethereum změnilo svou měnovou politiku, spálí se šílené množství ETH, přes 100 000 ETH díky platformě NFT, DEX (decentralizované burzy), DeFi (decentralizované finance), hraní pro výdělky [hry] a stablecoiny…
Od začátku roku se celková hodnota uzamčená v DeFi, což je především Ethereum, stala exponenciální. Přidejte se také na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

 

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

9 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Jirka Kulach

(Srovnání inflace BTC a ETH proto platí v daném okamžiku, ale dlouhodobě má Bitcoin sklon být stále víc deflační.) Co prosím ? Od kdy je BTC deflační ? 😀 BTC je možná tak čím dál míň inflační ale rozhodně ne deflační.

E15

To asi ne, že… Inflace v ekonomickém smyslu slova neznamená, že daného statku (měny) přibývá, nýbrž že ztrácí svou hodnotu vůči jiným statkům. Z tohoto pohledu není Bitcoin samozřejmě inflační, není ani deflační, řekl bych totiž, že je dokonce hyperdeflační (což je taky důvod, proč se hodí jako uchovatel hodnoty, ale nehodí se jako peníze v reálném světě).

Jirka Kulach

xD dobrej fór

Jirka Kulach

(Ethereum je v současnosti méně inflační než Bitcoin, Bitcoin prochází pravidelnými halvingy, kdy se skokově snižuje inflace na polovinu.) O čem asi tak píše autor článku ty střevo hmm? Zamysli se

E15

Svatá (s)prostoto! :-DD

Jirka Kulach

Takových gum co na téhle stránce je bych fakt nečekal .. už tady nic psát nebudu jen já jsme vám to říkal až dojde k flippeningu vy gumy retardovaný

Jirka Kulach

Nemám slov jaký idiot jsi že nechápeš základní principy …nazdar

E15

Nazdar inflační Bitcoine, pardon idiote.

DeePee
Hodnocení článku :
     

„Celosvětová krypto tržní kapitalizace je 2,27 bilionů $, což představuje pokles o 25,7 % za poslední den…“

Ty čísla vám nějak nesedí a řekl bych, že jich tam bude víc.. btw zbytek článku vzhledem k nadpisu taky nic moc nevypovídá 🤷‍♂️

Reklama: