[Souhrn článků] + Kryptoměnová burza HTX překonala Coinbase v objemu obchodování

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kryptoměnová burza HTX překonala Coinbase v objemu obchodování

Kryptoměnová burza HTX, dříve známá jako Huobi, nyní překonala americkou burzu Coinbase v objemu spotových obchodů. Zakladatel Tronu, Justin Sun, který je také poradcem HTX a má na burze značné aktiva, nedávno na sociální síti oznámil, že HTX předstihla Coinbase v objemu obchodování poprvé v historii. „To je teprve začátek, právě jsme začali,” uvedl Sun při odkazu na výkon HTX ve srovnání s Coinbase. HTX nyní denně zpracovává objemy ve výši přibližně 2,4 miliardy dolarů. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

Ethereum posílilo o 25 %, bitcoin si udržel jen zlomek kurzových zisků z minulého týdne

Ethereum v minulém týdnu zaznamenalo velké kurzové zisky a hlavně si je dokázalo udržet. To ovšem neplatí pro bitcoin, který sice též za minulý týden posílil, ale trh si nedokázal kurzové zisky udržet. Tentokrát bylo prostě evidentní, že spekulanti a investoři mají primárně zájem o ethereum. Jde ale pouze o něco jednorázového, nebo se mění vzorec chování na delší dobu?

27.5.2024 Přehled trhu: Pokusí se Bitcoin tento týden o nové maximum? Zlato koriguje dle očekávání

Americké akciové indexy se nadále drží poblíž historického maxima. Spekulativní nálada na trzích pokračuje zatímco velcí investoři jako Warren Buffet prodávají a akumulují hotovost. Jamie Dimon varuje před stagflaci. Zlato a stříbro pokračuje v korekci. Strhli sebou i měď a nickel. Kde můžeme čekat dno poklesu a pokračování růstového trendu pro komodity?

Kryptoměny a kryptofirmy

Dluh USA je nyní o 7 bilionů dolarů vyšší než celá ekonomika státu

Státní dluh Spojených států je žhavým tématem od doby, kdy začal po opuštění brettonwoodského systému na počátku 70. let 20. století výrazně růst. Po přijetí zákona o dani z hospodářské obnovy v roce 1981 jeho růst výrazně zrychlil.

Spojené státy omezují pravomoc centrální banky ohledně CBDC

Minulý týden nebyl ve Spojených státech zajímavý jenom z pohledu spotových ETF na Ethereum, ale i s ohledem na dění ve Sněmovně reprezentantů. Ve středu schválili zákon o struktuře kryptoměnového trhu a ve čtvrtek zabránili Federálnímu rezervnímu systému (Fed) ve vydávání digitální měny centrální banky (CBDC) bez jejich souhlasu.

Bitcoin vstupuje do fáze svého největšího parabolického růstu ceny, zde je 5 důvodů proč

Cena bitcoinu konsoliduje a sázky na růst ceny BTC rostou. Kam bude cena páru BTC/USD směřovat dále?

Schválení ethereového ETF otevřelo dveře dalším krypto investičním produktům

Podle zprávy washingtonské výzkumné skupiny TD Cowen se nedávným schválením fondů obchodovaných na burze (ETF) na Ethereum otevřely dveře dalším krypto-investičním produktům.

Donald Trump prohlásil, že USA se nesmí spokojit s “druhým místem” v kryptoměnovém průmyslu

Bývalý prezident Spojených států Donald Trump tvrdí, že je velmi otevřený vůči všem záležitostem souvisejícím s rozvíjejícím se odvětvím kryptoměn.

Michael Saylor: Schválení Ethereum ETF je dobré i pro Bitcoin

Zakladatel MicroStrategy a velký zastánce bitcoinu Michael Saylor změnil názor na Ethereum ETF a tvrdí, že nedávné schválení americkým regulátorem je dobrou zprávou také pro Bitcoin.

Jak zlepšit své obchodní dovednosti? Zkuste Top-Down analýzu!

Většina investorů a obchodníků neustále hledá způsoby, jak zlepšit svou profitabilitu. Top-Down analýza je jedním ze základních způsobů, jak správně identifikovat trend i vstupní a výstupní pozice z obchodů. Výhodou této analýzy je především její užitečnost napříč světem investic a tradingu. Nezáleží na tom, zda jste dlouhodobý investor nebo swingový obchodník, tento způsob může být užitečný pro kohokoli. V tomto článku si představíme, co Top-Down analýza je, a jak ji správně použít.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Pro další obsah se neváhejte přidat také na náš oficiální server KRYPTOMAGAZIN CZ

Zaregistrujte se na Binance skrze tento odkaz a získejte 10% slevu na obchodní poplatky

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img