Justin Sun zveřejnil svou predikci ceny BTC pro rok 2019 – asi vás nepotěší

0
(0)

Justin Sun, stojící za projektem TRON, se povětšinou vyhýbá zveřejňování různých cenových předpovědí kryptoměn. Nedávno ale udělal výjimku a podělil se o svůj názor na cenu nejznámější kryptoměny, Bitcoin, v roce 2019. Jeho predikce ale není tak optimistická, jak mnozí doufali…

Sun nerad mluví o jiných kryptografických projektech, než je TRON, ale během jednoho z posledních rozhovorů se nechal slyšet, že se Bitcoin bude po zbytek letošního roku obchodovat mezi cenami 3k–5k USD.

Dále Justin poznamenal, že medvědí trh je snad konečně za námi, což je velkou úlevou pro celý kryptoměnový průmysl, ale navzdory této dobré zprávě si myslí, že Bitcoin nezažije další velký bull-run dříve než za tři roky.

Chonis Trading je populární a komunitou uznávaný nick, který své předpovědi ohledně kryptoměn zveřejňuje na Twitteru a nedávno o Bitcoinu prohlásil, že stále ještě existuje možnost, že by mohla jeho cena klesnout na 3 200 USD, pokud se mu nepodaří vytvořit stabilní základnu. Podle tohoto analytika si bude muset BTC udržovat cenu minimálně 3700 dolarů, nebo by mohlo dojít k pádu až na hodnoty kolem 3000 dolarů, stejně jako tomu bylo v roce 2018. Jde vlastně o velmi podobnou předpověď, jakou zveřejnil i Justin Sun. Ten navíc věří, že letos čeká kryptoměnový průmysl několik velkých úspěchů, například Lightning Network by měl pomoci hlavně Bitcoinu.

Tip redakce: Investiční společnost Fidelity přijala Bitcoin Lightning Torch 

Větší přijetí BTC mainstreamem

Justin je přesvědčen, že atraktivita Bitcoinu letos slušně poroste. Kryptokomunita čeká na den, kdy budou digitální měny konečně přijaty mainstreamem, a ruku v ruce se vzrůstajícím zájmem o decentralizované aplikace (dApps) se zdá, že adopce již není daleko.

Minulý týden jsme zažili letošní první významnější bull-run, který cenu Bitcoinu vystřelil až skoro 4200 $, než zase spadla na současných cca 3885 dolarů. To není vůbec špatné ve srovnání s cenou před tímto růstem, ale stále to není ani zdaleka to, v co doufali lidé poté, co zažili v roce 2017 hodnoty kolem 20 000 dolarů.

Mohlo by vás zajímat: Bitcoin zažije světlé zítřky. Proč? Podívejte se na argumenty

Závěr

Zdá se, že předpověď generálního ředitele společnosti TRON je vcelku v souladu s názory odborníků. Kryptokomunita ale přece jenom očekává pro BTC vyšší ceny, než je 5000 dolarů. A jak to vše nakonec dopadne? Obligátní slovíčko: uvidíme. A i když můžeme ve skrytu duše doufat, že Bitcoin znovu vystřelí do oblasti kolem 20 000 USD, pro nové investory je vždy lepší počítat s realističtějšími předpověďmi.

Co číst dále?

Tři důvody, proč většina lidí na kryptoměnách prodělá + řešení

Zdroj:
cryptodaily.co.uk

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Mamlas

Náhodou docela realistická vize, ale to neznamená, že se lidi za měsíc nezblaznej a nepudem na 10 hned

spot_img