Japonský bankovní gigant Shinsei nabízí 60 dolarů v XRP nebo BTC, aby nalákal nové zákazníky

4.7
(3)
Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Japonský bankovní gigant Shinsei Bank spustil nový program, v rámci kterého odměňuje klienty kupony, za které dostanou kryptoměny za otevření účtu nebo zřízení termínovaného vkladu v jenech u banky.

Ripple nebo bitcoin

V tiskovém prohlášení zveřejněném 10. srpna banka Shinsei uvedla, že se rozhodla spravovat odměny buď v ripple (XRP), nebo v bitcoinech (BTC) v rámci partnerství se společností SBI VC Trade.

Podle banky mohou noví i stávající zákazníci za provedení stanovených služeb získat až 8 000 japonských jenů (60 USD) v hodnotě XRP nebo bitcoinů, a to od 10. srpna do 31. října 2022.

V rámci plánu budou noví uživatelé odměněni při otevření účtu, zatímco stávající zákazníci mají prostor pro odměnu v podobě kupónů. Zákazníci vybraní prostřednictvím loterijního systému budou k uplatnění kupónů potřebovat účet SBI VC.

“Dárková kampaň na krypto směnné kupony v hodnotě až 8 000 jenů pro všechny zákazníky, kteří si otevřou nový účet a provedou předepsané transakce,”

– uvedla banka.

Přilákání nových zákazníků

Je pozoruhodné, že je to poprvé, co se zařízení rozhodlo nabídnout krypto odměny pro svůj program, který běží již několik let. Začlenění kryptoměn je považováno za snahu přilákat více zákazníků vzhledem k rostoucí popularitě digitálních aktiv.

Stojí za zmínku, že se věřitel rozhodl pro XRP navzdory tomu, že mateřská společnost tohoto tokenu je zapletena do právních tahanic s Komisí pro cenné papíry Spojených států (SEC).

Společnost Ripple si však v Japonsku a v celé Asii vybudovala dobrou pověst, protože usiluje o to, aby její technologie poháněla přeshraniční platby. Například při expanzi v Asii Ripple navázal partnerství s japonským finančním gigantem SBI Holdings.

Začlenění XRP do programu odměn navíc přichází v době, kdy společnost Ripple prozradila, že se očekává, že další finanční instituce začlení kryptoměny do svých služeb. Jak uvedl Finbold, Ripple poznamenal, že přibližně 76 % světových finančních institucí hodlá v příštích třech letech využívat kryptoměny.

Začlenění však bude vycházet z výsledků regulačních rámců. Celkově se finanční instituce řídí výhodami kryptoměn.

Závěr

Co myslíte, jedná se o dobrou strategii, lákat zákazníky na kryptoměny?

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img