Bitcoin live stream – Inflace a očekávání – Rally pokračuje – Výnosová křivka a recese

5
(1)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako jsou Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Více jak čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat fundamentální analýzu. Zaobírám se makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin akcie ve všeobecnosti pokračují ve svém růstovém trendu. Hlavně technologický sektor akciového trhu využil současné situace. Jak je zvykem, zveřejnění inflačních dat mělo za následek změnu v očekávání ohledně budoucí měnové politiky. Jednoduše se počítá s mírnějším tempem růstu úrokových sazeb. A to se právě do kurzů započítává. Tvar výnosové křivky se v souvislosti s tím též mění. Takže pokryjeme i tohle téma.

My se každopádně zaměříme na jednotlivé cenové grafy a podíváme se i na komodity jako je zlato a ropa. Mimo to nezapomeneme na altcoiny jako jsou LTC, ETH a další. Začínáme v 19 00 na kanále Žraloci sobě.

Fed Watch. Zdroj: cmegroup.com

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: