[Večerní souhrn článků] • Bitcoin.com plánuje vydat předplacenou debetní kartu kryptoměnami • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin.com plánuje vydat předplacenou debetní kartu kryptoměnami

Výkonný ředitel společnosti Bitcoin.com Corbin Fraser v rozhovoru pro Cointelegraph uvedl, že plánují vydat předplacenou debetní kartu, která by odměňovala uživatele kryptoměnami. Platforma tak chce rozšířit ekosystém bitcoinu a implementovat nové služby decentralizovaných financí. [1]

Analýzy a trhy

YouTube video

09.08.22 Analýza BTC/USD – Testujeme červencové vrcholy

Bitcoin (BTC) začal nový týden v zeleném. Což byla právě reakce na signály, které jsme si ve včerejší analýze rozebrali. Avšak dnes to zase tak růžové není, neboť trh má zjevný problém prolomit jednu cenovou úroveň.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Spekulace o forku etherea po ETH2.0 sloučení začaly! Je důvod být bullish?

Ostře sledovaný kryptoanalytik říká, že potenciál pro nový fork etherea (ETH) ho činí velmi optimistickým v sektoru nezaměnitelných tokenů (NFT).

Počet vývojářů na ethereu zůstává stále vysoký

Společnost Telstra Ventures před nedávnem zveřejnila zprávu, ve které uvádí, že počet vývojářů na ethereu zůstává navzdory poklesu na trhu stále silný. Co dalšího uvádí zpráva společnosti Telstra?

Instituce se již sedmý týden v řadě hrnou do Etherea

Institucionální obchodníci investují do fondů digitálních aktiv založených na ethereu (ETH), které podle nejnovější zprávy zaznamenaly sedm týdnů po sobě pozitivních přílivů.

Podle Craiga Wrighta prý existují lidé, kteří mohou dokázat, že je Satoshi

Tak tady máme další kolo jedné kauzy… Craig Wright, australský počítačový vědec, který o sobě tvrdí, že je Satoshi Nakamoto, tvůrce kryptoměny bitcoin (BTC), nedávno prohlásil, že existují lidé, kteří mohou dokázat, že právě on je skutečně touto záhadnou postavou.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: