Huobi spouští platformu Primepool

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michaela Nocarová
Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Kryptoburza Huobi Global spouští platformu pro těžbu digitálních aktiv Primepool. Primepool hodlá uživatelům nabídnout pohodlný způsob, jak se podílet na ekologickém rozvoji nově uvedených krypto projektů.

Nabídka Primepool

Primepool je založena na aktivitách „New Assets“ a „DeFi Mining“, které byly dříve k dispozici na platformě Huobi. Uživatelé se mohou podílet na asset-locking aktivitách a získávat odměny prostřednictvím stakingu na Primepoolu.

Ciara Sun, viceprezidentka pro globální trhy ve společnosti Huobi Group, zdůraznila, jak by Primepool mohl pomoci těm, kteří se chtějí dostat do hry:

„Jako bezpečná a spolehlivá těžební platforma umožňuje Primepool uživatelům, kteří mají zájem o projekt, podílet se na jeho ekologickém rozvoji s nízkou vstupní bariérou, a získat tak větší majetkové efekty.“

Expozice při půjčování

Sun také zdůraznila, že v posledních letech se objevilo mnoho prémiových projektů, ale mnoho obchodníků k nim nemělo přístup. Doufá, že díky Primepoolu se podaří ukázat, že „trh není jen pro investory s velkými investičními rozpočty“. Sun také věří, že kromě toho, že pomůže vybudovat zdravý ekosystém, zvýší inkluzivitu v krypto prostoru.

Aby tuto příležitost zdůraznila, v oznámení uznala DeFine jako první projekty uvedené na Primepool. Unikátní decentralizovaná sociální síť pro web 3.0 založená na NFT doufá, že tvůrcům usnadní sociální interakci, zapojení a komunikaci. Využívá nativní token DFA.

Služby společnosti Huobi

Minulý měsíc Huobi aktualizovala svou uživatelskou smlouvu a přidala Čínu na seznam jurisdikcí, které mají zakázáno používat její služby obchodování s deriváty. Aktualizace přichází těsně poté, co Huobi nedávno snížila množství pákového efektu dostupného uživatelům v Číně.

A co je ještě pozoruhodnější, Huobi byla nucena ukončit svou přítomnost v Pekingu. Dne 22. července společnost Huobi zrušila svůj subjekt Beijing Huobi Tianxia Network Technology Co. Firma se 45 dní poté odhlásí z obchodního rejstříku.

Závěr

Vypadá to, že se jedná o zajímavou příležitost pro ty, kteří chtějí začít, ale nemají velké prostředky na vklad. Do krypto prostoru se tak bude moci zapojit o mnoho více lidí.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: