Co si obchodník, který inspiroval film Vlk z Wall Street, myslí o kryptoměnách?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Jaká bude cena Bitcoinu? Je Tether podvod? Je dobré regulovat kryptoměny? Původní Vlk z Wall Street vyjádřil své názory na kryptoměny.

Vlk z Wall Street hovořil o kryptoměnách

Ikonický film Vlk z Wall Street je něco jako povinná litetratura, ale na filmovém plátně a pro každého, kdo se zajímá o obchodování na finančních trzích. Ačkoli vydělal své jmění obchodováním s „penny akciemi“ a manipulací s trhy, Jordan Belfort, obchodník, který inspiroval kultovní film Vlk z Wall Street, momentálně není moc spokojený se spoustou toho, co se děje v kryptoměně.

Belfort nicméně přiznává, že je optimistický ohledně Bitcoinu. Říká, že Bitcoin shledal vzrušujícím a dále uvádí, že doufá, že brzy bude existovat více a lepších předpisů pro bitcoiny a kryptoprůmysl. Podle něj platí, že čím více předpisů existuje, tím lepší důsledky pro uživatele kryptoměny a obchodníky z toho do budoucna plynou.

„Čím dříve přijde na trh masivní regulace, tím lépe pro Bitcoin, stablecoin a všechno ostatní. Myslím, že lidé se regulací bojí, neměli by. Když se podíváte zpět do historie… řekněme na trh s podřadnými dluhopisy, všichni řekli: Ach ne, přicházejí regulátoři! [Ale nakonec] Trh se stal mnohem větším, takže si myslím, že je to dobrá věc.“

V kryptu je spousta špatných věcí

Vlk z Wall Street pak hovořil o jednom zásadním neduhu, kterým krypto trh trpí. Belfort je znepokojen rostoucím počtem bezcenných kryptoměn, které byly vytvořeny s cílem vytáhnout peníze z důvěřivých a neopatrných lidí. Tyto podvody obecně jsou podle chvalně i nechvalně známého obchodníka škodou pro krypto průmysl. Uvedl:

„Existuje tolik podvodů, je to opravdu smutné… Máte všechny ty shitcoiny venku. Doslova každý den se tisknou nové. Jsou jednoduše navrženy tak, aby oddělovaly lidi od jejich peněz.“

Nehovořil konkrétně, které kryptoměny patří do této skupiny, ale říká, že věří, že nakonec tento problém vymizí. Nakonec podle něj organizátoři těchto podvodů zaplatí, přestože kvůli právním mezerám v současné době chodí na svobodě.

Pokud jde o Tether, ten podle něj může v současné době fungovat čistě. Minulé chyby by ho však přesto mohly přijít draho, dokonce až do té míry, že by se nemusel vzpamatovat. Negativní důsledky by sice dopadly na celý kryptomarket, ale nakonec by se vzpamatoval s novým a prokazatelně legitimním stablecoinem.

Závěr

Na film Vlk z Wall Street se určitě podívejte, pokud vás dosud obcházel. Je inspirován příběhem z doby, kdy kdy na Wall Street vládla pravidla Divokého Západu. Jezdci se zde neproháněli na koních, ale v drahých autech a na luxusních jachtách a všude se válely velké peníze, sex a drogy. Jordan Belfort, jehož příběh se stal námětem, nyní promluvil o kryptoměnách. Hovořil o potřebě regulací pro růst odvětví a problému velkého množství podvodů a podvodných kryptoměn, které vznikají v houfech. Je zřejmé, že pokud tyto podvody pojmenuje Vlk z Wall Street, tak si můžete být jistí, že to říká ten, kdo ví, o čem mluví – případně „zpívá“.

 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: