Solana získala 100 milionů USD na financování a posílení ekosystému

0
(0)

Zprávy a souhrny

Dobrá zpráva pro všechny fanoušky Solany. Za účelem urychlení růstu a pokroku klíčových součástí v blockchainovém ekosystému Solany bylo spuštěno pět strategických investičních fondů v celkové výši 100 milionů USD.

5 nových fondů přináší 100 milionů dolarů

Podle zveřejněné tiskové zprávy společnosti budou tyto peníze určeny na financování projektů pro asijský trh, které se vyvíjejí na blockchainu Solana, přičemž fond Gate Lab se zaměřuje na podporu iniciativ v oblasti rozpoznávání obchodních značek v asijsko-pacifické oblasti. Gate Labs je investiční složkou kryptoměnové burzy Gate.io.

Prezident Solana Foundation, Anatoly Yakovensko se vyjádřil takto:

„Solana se věnuje dlouhodobému růstu každého projektu a vývojářům, kteří se rozhodnout stavět na Solaně. Jsme nadšeni, že máme podporu od našich nových strategických partnerů, Huobi, Gate Labs, NGC Ventures, HashKey a MATH Global Foundation, když pokračujeme v naší práci v budování ekosystému odolného vůči cenzuře a zaměřeného na komunitu“

Zdroj: bitcoinist.com

Huobi se pak chystá pomáhat projektům, které vyvíjejí produkty infrastruktury na blockchainu Solana, se zvláštním důrazem na projekty, které se překrývají s middlewarem a decentralizovanou finanční infrastrukturou. Huobi je hongkongská společnost s velkým zastoupením v Japonsku, Jižní Koreji a Spojených státech. Pokud jde o návrh procesů a financování, poskytne Huobi také strategické vedení pro připravované projekty v rámci Solany.

Druhý a třetí fond pak založily společnosti NGC Ventures a HashKey Group. NGC Ventures se zaměří na oblast nabídky mentorství, protože historicky se zaměřovaly na rozvoj a obezřetnou správu financí.

„Jednou z klíčových silných stránek Asie je jedinečná blockchainová komunita, která se zde během posledních pěti let vyvinula. Jako klíčový člen blockchainové komunity APAC má HashKey jedinečnou pozici na podporu růstu blockchainových projektů v regionu díky rozsáhlým znalostem vedení a naší rozsáhlé sítě. Těšíme se spolu s Nadací Solana“

NGC Ventures bude poskytovat mentorství v oblastech rozšiřování a růstu podnikání, náboru a finančního řízení. Pro úplnost dodáváme, že NGC Ventures není na poli kryptoměn a blockchainu žádným nováčkem v minulosti spolupracovala a investovala do blockchainových společností jako Theta, Chainlink, Algorand, Polkadot a Filecoin.

Fond založený MATH Global Foundation se zaměří na globální investice a interoperabilní řešení Solany více než 66 veřejnými řetězci. Investice společnosti MATH bude zahrnovat kapitál i technologické nástroje, které pomohou novým zájemcům, kteří chtějí získat přístup k rychle rostoucí infrastruktuře.

solana trading view
SOL/USD Zdroj: TradingView

Frank Fu, CEO Math World Basis k tomuto řekl:

„Velkolepý vývoj ekosystému Solana za posledních několik měsíců znamenal monumentální impuls pro celý váš decentralizovaný ekonomický systém […] Díky tomuto novému fondu pomoci rozvoji a zdokonalení ekosystému Solanu.“

Závěr

Solana patří mezi kryptoměny, které se snaží již na základním blockchinu provádět velmi rychlé transakce a navíc za minimální poplatky. Udává se, že blockchain Solany zvládne zpracovat za sekundu více než 50 000 transakcí, což je v porovnání třeba s Bitcoinem číslo z řádu snů. V žebříčku mincí dle tržní kapitalizace jí aktuálně patří 18. místo (údaj platný v době psaní článku) a spousta kryptoměnových odborníků jí předpovídá velký úspěch. A jaký názor na Solanu máte vy? Stala se Solana nedílnou součástí i vašich portfolií?


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: