Crypto.com – Vše, co potřebujete vědět! Cashback a bonus 25 USD

4.4
(9)

Crypto.com je platforma se slibným jménem a rozsáhlým ekosystémem. Pojďme na představení tohoto giganta. Crypto.com je průkopnická společnost v oblasti plateb a kryptoměn, jejímž cílem je urychlit přechod světa na kryptoměny. Mezi jejich neznámější produkt patří MCO Visa Card. V říjnu 2020 překročil počet uživatelů crypto.com 5 milionů. Co vše tedy nabízí?

Update 8:30 2.11.2010: Plánované zdražení karet již proběhlo. Nejvyšší možný uvítací bonus dle nových pravidel je 25 USD.

S refferal kódem p6z5793yck získáte 25 USD bonus, ale pozor, viz níže. Stačí si vybrat kartu Ruby nebo vyšší a zastakovat na 6 měsíců CRO tokeny (1000) v hodnotě kolem.

PS. Bonus v peněžence uvidíte ihned po přihlášení, ale odblokuje se až po výběru karty Ruby nebo vyšší a zastakování oněch 1000 CRO. Čeká vás tedy: (registrace/ověření/výběr karty a zamknutí CRO). Celý proces zabere 15-30 minut včetně ověření.

Crypto.com

 • Visa Card: Převeďte své kryptoměny na fiat a utrácejte v běžném životě a jako bonus dostáváte až 8 % cashback! 100 % sleva na Spotify a Netflix, neomezený vstup do letištních salónků a bezplatné výběry kartou.
 • Mobilní aplikace: Jednoduše pomocí pár kliků nakupujte, směňujte, odesílejte a sledujte kryptoměny. Vše v jedné aplikaci.
 • Crypto Earn: Umožňuje uživatelům zhodnocení až 12% p.a. na uzamknutých kryptoměnách.
 • Crypto Credit: Okamžité půjčky, které přistanou na vaší Visa kartě.
 • Crypto Pay: Platba kamarádovi bez poplatků nebo placení v eshopu za minimální, či nulové poplatky. Eshop přijme kryptoměnu a získá platbu ve fiat měně.
 • DeFi Swap: Výměna a farmaření DeFi coinů.
 • Burza Crypto.Com: Burza založená na tokenu CRO, s velkou likviditou a nízkými poplatky. CRO token zde hraje gró a díky jejímu stakování se uživatelům otevírá širká škála možností.

Jak získat kartu Crypto Com?

Žádost vytvoříte v mobilní aplikaci. Po nahrání dokumentů a uzamknutí určitého CRO tokenu vám dorazí vaše karta poštou.

25 USD jako bonus

Pokud o kartu požádáte přes tento odkaz, získáte bonus 25 USD, který můžete využít po zamknutí 2500 CRO. Aktuální cena CRO.

Fungování karty Crypto.com

Při placení funguje vaše karta stejně jako běžné karty. Je potřeba na kartu nabít částku, kterou budete potřebovat pro zaplacení vaší částky.

Kovová karta MCO Visa Card Ruby

Způsoby nabití visa karty:

 1. Směna kryptoměn na fiat.
 2. SEPA převod.
 3. Nabití jinou bankovní kartou.

Cashback až 8 %

Cashback neboli vrácení určité částky je u MCO Visa Card karet až 8 %. Výše cashbacku záleží na tom, kolik CRO uzamknete.  Poté z každé provedené platby kartou získáte % částku zpět. Cashback dostáváte ve formě CRO do vaší peněženky zcela okamžitě dle aktuálního kurzu.

Za dobu fungování karet bylo několik zajímavých bonusových akcí. Zmínil bych například 10 % cashback v Lidlu, Kaflaundu, Tescu, McDonaldu a mnoho dalších.

CRO cashback

Bonusy ke kartě za stakování

Pokud se rozhodnete pro vyšší kartu (Jade Green/Royal Indigo a výš) zastakovat povinné CRO tokeny, tak získáváte navíc 10 % p.a úročení na tyto uzamknuté CRO tokeny. Zisk se vyplácí každých 7 dní. U vyšších karet je dokonce až 12 % p.a. za vaše uzamčené CRO tokeny.

Podmínka pro kartu je uzamknutí CRO tokenů na 180 dní.

Výběr kryptoměn z bankomatu?

Ano. Klidně si můžete vybrat peníze na vaší kartě v nejbližším bankomatu. A to dokonce bez poplatku do určité částky viz screen přehledu karet.

Platba mobilem

Apple Pay a Google Pay nepodporují Crypto.com kartu, nicméně lze si ji navázat na službu Curve a poté se tato služba přidá do Apple Pay nebo Google Pay.

Mobilní aplikace cryprto.com

Vše lze jednoduše ovládat pomocí uživatelsky příjemné mobilní aplikace od crypto.com.

Nákup kryptoměn v mobilní aplikaci

Pár kliků a je hotovo. Stačí mít ve své peněžence dostatečný zůstatek.

Způsoby nákupu:

 1. Směníte kryptoměny v peněžence za vámi zvolenou kryptoměnu.
 2. Nákup přes bankovní kartu.
 3. Nákup přes “Fiat peněženku”. Nabití pomocí bankovního převodu.

Podpora CZK

Od září podporuje mobilní aplikace CZK. Tuto možnost najdete v nastavení aplikace. K čemu je to dobré? Při platbě kartou a neplatíte za konverzní poplatek.

Zdroj: crypto.com

Nepřehlédněte článek: Crypto.com Chain – Infrastruktura pro využití kryptoměn v reálném světě

Jak vybrat kryptoměny?

 1. Záložka “Accounts”.
 2. Vyberte kryptoměnu, kterou chcete vybrat.
 3. Klepněte na “Copy Address” pro zkopírování adresy do schránky.
 4. Otevřete aplikaci Crypto.com a vyberte “Transfer”.
 5. “Withdraw”.
 6. “+ Add Wallet Address” pro přidání adresy.
 7. Vložte adresu peněženky a pojmenujte ji, pak na “Continue”.
 8. Potvrďte konfirmační email.
 9. Kliknete “Confirm Withdrawal address”.
 10. Klikněte na tlačítko “Send (Crypto)” a zvolte množství.

Pokud chcete posílat opakovaně na stejnou adresu, tak krok 6 – 9 vynecháváte. Nicméně všeobecně se address reuse nedoporučuje.

Jak vybrat EUR na váš učet

 1. Záložka “Fiat Wallet”.
 2.  EUR (SEPA).
 3. Vyplňte poskytnuté informace pro SEPA bankovní převod a potvrďte.

Crypto Earn

Token CRO můžete rovněž uzamknout a nechat ho zhodnocovat. Úročení se odvíjí od toho, na jak dlouhou dobu CRO uzamknete. Nemusíte uzamknout pouze CRO, ale můžete i jiné kryptoměny, které Crypto.com aplikace nabízí. Zajímavé jsou například stablecoiny, které se dají zhodnotit až 12 % p.a.

 1. Klikněte na sekci “Crypto Earn”
 2. Klikněte na ikonu “+” v pravém horním rohu.
 3. Zvolte kryptoměnu, kterou chcete uzamknout.
 4. Vyberte délku termínu, na který chcete kryptoměna uložit. (Flexibilní, měsíční, 3 měsíční).
 5. Zvolte množství, které chcete vložit.

Uzamknout CRO můžete nejen v aplikaci, ale i na burze crypto.com. Uzamknutí na burze crypto.com přináší i jiné výhody viz sekce o burze.

Crypto Credit

Crypto Credit je alternativou k pořízení půjčky. Crypto Credit umožňuje vzít si půjčku v TUSD, PAX, USDC nebo USDT využitím kryptoměn na jistinu. Půjčené prostředky jsou okamžitě dostupné ve vaší peněžence. Úrok je splatný v kryptoměně, kterou jste si půjčili.  Půjčka se splácí během maximálně 12 měsíců. Není určen žádný pevný termín, kdy musíte splátku zaslat, můžete si sami zvolit kdy a kolik chcete splatit.

Crypto Credit má úročení 8 % APR při současném uzamknutí více než 10 000 CRO nebo 12 % APR při současném uzamknutí do 1000 CRO.  

Crypto.com Pay

Máte v kontaktech někoho, kdo má taky aplikaci Crypto.com? Pošlete mu CRO tokeny zcela bez poplatku. 

Pokud pošlete přes aplikaci CRO token svým přátelům v kontaktech, tak můžete obdržet až 5 USD za jeden měsíc jako bonus v podobě CRO tokenů do vaší peněženky.

 1. Otevřete aplikaci a vyberte “Pay”.
 2. Klikněte na “Send”.
 3.  Vyberte přítele, kterému chcete kryptoměnu zaslat.
 4. “Confirm” pro potvrzení transakce.

Crypto.com Pay navíc umožňuje majitelům obchodů placení za zboží a služby kryptoměnami pomocí aplikace přímo v kamenném nebo internetovém obchodě. Pro více informací.

Nákup dárkových karet přes Crypto.com Pay

Můžete získat až 10 % cashback na světové e-shopy! V ČR získáte 2,50 % na dárkové karty od alza.cz nebo mall.cz. Tato možnost se nachází v Crypto.com Pay -> “Gift Cards”.

DeFi Swap

Your Keys, Your Crypto hlásá crypto.com DeFi Swap. Zajišťuje zabezpečení, flexibilitu a decentralizaci. V čem to spočívá?

DeFi Swap je nejnovějším produktem ekosystému crypto.com. DeFi Swap je založen na mainnetu Ethereum a umožňuje uživatelům farmařit tokeny tím, že přispívají do likvidity poolů s Triple Yield prostřednictvím:

 • Swap-fee Sharing: pro poskytovatele likvidity (LP).
 • CRO DeFi Yield: pro LP a držení CRO. Za stakování CRO zvyšujete svůj zisk až 20krát.
 • Bonusový výnos LP: pro LP vybraných poolů. Obdržené tokeny lze směňovat za jiné DeFi projekty.

5 hlavních funkcí:

 • Swap: Každý uživatel může swapovat mezi dvěmi podporovanými tokeny se ziskem 0,3 %.
 • Pool: Každý pool se skládá ze dvou ERC-20 tokenů, které vkládáte. Za poskytnutí likvidity dostáváte procentuální zisk z poplatků.
 • Boost: LP mohou zvyšovat, nárokovat (claim) a prohlížet si své výnosy CRO DeFi a Bonus LP Yield
 • APY: Uživatelé zde mohou odhadnout svůj výnos CRO DeFi.
 • Analytics: Uživatelé mají k dispozici celková data a data token/páru protokolu CRO DeFi Swap, včetně likvidity, objemu obchodování atd.
Ukázka DefI APY

Uživatelé mohou k zapojení do protokolu použít jakoukoli kompatibilní peněženku, například jedna z nejpopulárnějších je MetaMask.

Burza Crypto.com

Burza Crypto.com a mobilní aplikace crypto.com jsou sice z jednoho ekosystému, ale jedná se o dvě oddělené entity, co spolu úzce spolupracují. Můžete se registrovat pouze na burze crypto.com bez nutnosti mít mobilní aplikaci.

Crypto.com exchange je kryptoměnová burza v pravém slova smyslu. Nabízí obchodování několika desítek kryptoměn oproti BTC, USDT a CRO, speciální akce na nové tokeny, stakování kryptoměn a mnoho dalšího.

Poplatky za tradovaní jsou menší, pokud jsou využívány CRO tokeny. Již při uzamčení 10 000 CRO dostáváte slevu 20 % na poplatcích (sleva pokračuje až 100 % dle množství uzamčeného CRO).

Staking na burze (Stake & Earn)

Staking je obdobný jako v mobilní aplikaci crypto.com. Burza rozlišuje dva druhy stakingu:

 • CRO staking
  • zhodnocení CRO až 12 % p.a. Snížené poplatky za obchodování (až do 100 %) a vstup do syndikátů. Uzamknutí na 180 dní.
 • Soft-staking
  • vyplácení denního úroku prostým držením kryptoměn v burzovní peněžence.
  • za stakování kryptoměny na Exchange získáváte denní odměny (zahrnuje i nevyřízené objednávky na burze)
  • zhodnocení určují dva faktory:
   • množství uzamčených CRO tokenů
   • jakou kryptoměnu chcete zhodnotit a “soft-stakovat”
  •  Zhodnocení je od 0,25 % po 4 %.

Syndikáty

Již od 5000 CRO zastakovaných CRO tokenů máte umožněn vstup do syndikátů. Co to znamená? Zajímavá funkce celé platformy, která vám umožní nakoupit kryptoměny s výraznou slevou. Součástí syndikátu jsou však především nově listované projekty.

Zajímavý syndikát byl například při posledním halvingu, kdy účastník syndikátu mohl nakoupit Bitcoin se slevou 50 %. Množství nákupu je omezeno a částka, za kterou můžete nakoupit je limitována počtem vašich zastakovanými CRO tokenů.

Je potřeba mít staknuto (uzamknuto) CRO na Crypto.com burze (nikoliv v mobilní aplikaci) a váš třicetidenní zobchodovaný objem musí činit alespoň 5000 USD.

Hodnota celkového syndikátu je omezena. Pokud se do toho pustíte, buďte připraveni. Syndikát se spouští vždy 10 dní před samotným zalistováním kryptoměny na burzu.

50% sleva na Polkadot, který se bude listovat na burze crypto.com

2% bonus k vkladu

Noví uživatelé na burze crypto.com bonus 2 % v CRO až do maximální výše 500 CRO uskutečněné do 30 dnů od registrace.

Bonus je připsán na váš burzovní účet, kde jsou bonusové CRO tokeny uzamknuty po dobu 180 dní.

Trading arena

Vstup do arény přináší bláznivé výhody ve speciálních soutěžích. Dá se soutěžit například o Teslu model 3 či různé prize pooly.

Podmínky pro vstup do prize poolu o 200 000 USD v CRO:

 • Minimálně 10 000 USD objem obchodů u libovolných párů během období trvání soubojů.
  • Minimálně 10 obchodů
 • Minimálně mít před zahájením kampaně zastakováno 5 000 CRO na burze.

Rozdělení výhry:

 • Prvních 1 000, kteří splní podmínky obdrží 100 USD v CRO tokenech.
  • 1. místo: CRO v hodnotě 10 000 USD.
  • 2. – 10. místo: CRO v hodnotě 2 000 USD.
  • 11. – 100. místo: CRO v hodnotě 800 USD.
Nabídka Trading areny

Supercharger

Supercharger je jednoduchá, flexibilní a bezpečná platforma pro zajištění likvidity, která uživatelům umožňuje vkládat tokeny (s možností kdykoli vybírat) za účelem odměn.

Jak to funguje?

Pokud je událost Supercharger v „Době nabíjení“, uživatelé mohou vkládat a vybírat token dle libosti. Odměny jsou založeny na skóre likvidity, které nashromáždil uživatel během období nabíjení. Odměny jsou počítány každý den. Za zapojení do likvidity dostanete předem slíbené tokeny (UNI, DOT atd.)

Příklad zisku v superchargeru. Zdroj: crypto.com

Lze se účastnit již od 100 CRO. Profitabilitu určuje několik faktorů (délka vložení, počet vložených tokenů, celkový reward a mnoho jiných-  pro více informací doporučujeme navštívit oficiální stránky.

V prvních 30 dnech můžete tedy vkládat a vybírat CRO tokeny dle libosti a vypočte se průměrný share za každý den).

Dalších 30 dní dochází k distribuci tokenu (podle toho, kolik jste měli v prvních 30 dnech průměrně v superchargeru.

Supercharger je již dostupný v mobilní aplikaci!

Závěr

Celý ekosystém crypto.com je rozdělen na dvě části, které spolu zároveň souvisí:

Celý ekosystém v poslední době expanduje rychlým tempem. Přináší novinky a reaguje na okolí. Token CRO, který je v pozadí celého projektů se pohybuje v top 20 kryptoměn v marketcapu. Crypto.com je silný hráč, který si již své místo na poli působnosti vybudoval a expanduje dál. Pokud chcete získat bonus 25 USD na MCO kartu, použijte tento odkaz nebo vložte referral kód p6z5793yck

Nebo vstupte pouze na burzu a využívejte výhod, které tato burza přináší. Crypto.com zdar!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.4 / 5. Počet hlasujících 9

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Dariusz Matuszyński

Crypto.com uvádí, že verifikace trvá 2-3 pracovní dny, ja zkoušel dnes a za 10 minut bylo verifikováno, takže se to dá krásně stihnout i dnes před zítřejším zdražením…

Martin Pokorný

Já registroval v létě a verifikace byla za 2 hodiny.

pietro

Perfektně strukturovaný článek na aktuální téma. Díky Dariuszi! Skvělá práce 🙂

spot_img