CowboyZombies: Shoot-to-Earn ve stylu Divokého západu

4.5
(2)

Zprávy a souhrny

Michaela Nocarová
Už od mala mě táhla technika a sci-fi. Studium IT mě dotáhlo až do světa kryptoměn, kde se pohybuji od roku 2014. Od té doby jsem se toho naučila již mnoho. A stále se mám co učit. Nejvíc mě na nich fascinuje, že spojují tolik světů dohromady a možnost svobodné volby. Bez hranic.

Spojení mezi odvětvím digitálních měn a herním průmyslem je jedním z nejsilnějších. Úhel pohledu kryptoměn na přístup k hraní her samozřejmě nabízí určité příležitosti, typicky pomocí modelu Play-to-Earn. Ten se však začíná vyvíjet a projekty nyní zkoušejí různé přístupy, například nový Shoot-to-Earn od CowboyZombies.

Co je CowboyZombies?

CowboyZombies je hra Shoot-to-Earn inspirovaná televizním seriálem The Walking Dead a také kooperativní akční hororovkou Left 4 Dead. Hra umožňuje hráčům vžít se do rolí kovbojů a kovbojek a odrážet vlny zombíků, kteří se je (samozřejmě – jak jinak) snaží sežrat.

Na projektu se podílelo 7 známých designérů z celého světa, kteří pečlivě vytvořili návrhy a grafiku, a uživatelům poskytují zbraně a nože k boji. Hráčům poskytli 5 typů kovbojů/kovbojek a 4 typy zombíků jako jejich nepřátel.

Hra je stále ve vývoji a samotný projekt je také nesmírně mladý. Ve skutečnosti se teprve chystá uspořádat předprodej na začátku října. I přes své mládí však rychle přitahuje pozornost díky své jedinečné hratelnosti, která se nepodobá ničemu, co trh v současné době nabízí.

CowboyZombies Roadmap

Projekt má dobře propracovanou roadmapu, která je rozdělena do několika fází. Fáze 1 má přinést audity chytrých smluv, spuštění sociálních médií, soutěž o whitelist, vývoj webových stránek projektu a testování hry, což zahrnuje činnosti, které byly doposud většinou dokončeny.

Druhá polovina fáze 1 musí být teprve dokončena, pravděpodobně v následujících týdnech. Patří mezi ně předprodej na DxSale, rozsáhlá marketingová kampaň, spuštění na PancakeSwap, spuštění NFT Zombie Battle a NFT Cowboy Marketplace a také zalistování na Coingecku a CoinMarketCap.

Poté bude zahájena fáze 2, pravděpodobně někdy na začátku roku 2022, která přinese další audit chytrých kontraktů, tentokrát společností CertiK, aby se zvýšila legitimita projektu.

Poté projekt vydá novou vlnu NFT postav, zavede NFT farmaření, Cowboy Farming, a rozšíří svůj tým a zvýší počet vývojářů. Fázi 2 by měla zakončit velká marketingová kampaň v Číně, která bude využívat influencery k šíření informací.

A konečně ve fázi 3 dojde ke spolupráci projektu s Game Studio na vývoji mobilní hry, uvedení na CEXech, spuštění mobilní hry a celosvětové marketingové kampani.

Shoot-to-Earn

CowboyZombies se jeví jako velmi unikátní hra inspirovaná zombie, která bude kombinovat zajímavý přístup k výdělku se zábavou při hraní a zombie jako jedny z nejikoničtějších příšer/nepřátel herního světa. Samotný projekt se zdá být dobře naplánovaný, jeho cílem je do značné míry spoléhat na NFT, ale také dodat mobilní hru, aby se zvýšil jeho dosah v herní komunitě.

Nejdůležitější je, že bude využívat model Shoot-to-Earn, což znamená, že uživatelé budou pravděpodobně motivováni a odměňováni za hraní, což přirozeně otevírá nové možnosti pro hráče kryptoměn – skupinu, která se díky projektům, jako je tento, rychle rozrůstá.

Závěr

Celkově bude zajímavé sledovat, jak se tento projekt bude v následujících měsících a letech vyvíjet, takže se jej rozhodně vyplatí sledovat. Yee Haw! Více informací o blockchainových hrách se dozvíte pod přiloženým odkazem ZDE.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: