[Večerní souhrn článků] • Google podporuje NFT • a další články

3
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Google podporuje NFT

Technologický gigant Google se stal nejnovější společností, která podporuje vývoj blockchainu v rozvíjejících se oblastech NFT. Google nově spojuje síly s kanadským blockchainovým studium Dapper Labs. [1]

Analýzy a trhy

14.09.21 Technická analýza BTC/USD – pump & dump jako z roku 2018

Když jsem v pondělí zpracovával analýzu na Bitcoin (BTC), vůbec jsem nečekal, že za pár hodin dojde k pumpě, která vyvrcholí bizarním dumpem. V jednu chvíli jsem si všiml, že na trhu probíhá extrémní množství nákupních objednávek v relativně velkých objemech.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

„Přijďte a promluvte si s námi,“ vzkazuje Gensler kryptoobchodním platformám

Předseda americké komise pro cenné papíry a burzy (SEC) Gary Gensler vyvíjí tlak na kryptoměnové burzy a další hráče v odvětví. Říká, že se mají registrovat.

Cardano úspěšně spouští chytré kontrakty

Společnost Cardano úspěšně dokončila svůj hard fork Alonzo, aby představila inteligentní kontrakty. Upgrade sítě poprvé usnadnil vytváření a provádění chytrých smluv na veřejném blockchainu Cardano.

Společnost MicroStrategy nakoupila dalších 5 050 bitcoinů – nyní drží více než 114 000 BTC

Společnost MicroStrategy Michaela Saylora neustává ve svých investicích do Bitcoinu (BTC) a během tohoto čtvrtletí za ně utratila dalších více než 420 milionů dolarů.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortýn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: