[Video ze studia] Tentokrát dorazil community manager z neobanky Revolut

2

Do ostravského studia zralocisobe zavítal tentokrát David Pavliska z neobanky Revolut, kterého vyzpovídal moderátor studia Vašek Gregor.

Co je Revolut

Revolut byla založena v červenci 2015 dvěma anglickými bankéři jako alternativa ke klasickým bankám. Jedná se o fintech společnost, jejíž služby využívá více než pět milionů klientů v pětadvaceti zemích světa, včetně České republiky, kde má neobanka 83 000 klientů.

revolut               revolut1               revolut2

Co je neobanka

Revolut je neobanka=digitální banka, která působí v digitálním světě a neopírá se tedy o fyzické pobočky či vlastní bankomaty. Nejedná se tedy pouze o mobilní online peněženku, ale aplikace plní funkce jako běžný bankovní účet.

Výhody Revolutu

  • nabízí stejné služby jako banka, a to za nižší náklady
  • nejvýhodnější směnné kurzy mezi jednotlivými měnami
  • transfery peněz do zahraničí za výhodné ceny – do 120 000 Kč bez poplatku, nad tuto částku s poplatkem 0,5 %.
  • úspora při výběru z bankomatu = do 200 Euro zdarma (nad 200 Euro-0,5 % poplatek)
  • jednoduché ovládání z mobilního telefonu
  • nejpokročilejší systém zabezpečení pro platby u obchodníka nebo po internetu

Revolut a kryptoměny

Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH), Ripple (XRP)

Závěr

Revolut je určitě zajímavou alternativou ke klasickým bankám a určitě stojí za povšimnutí nebo vyzkoušení. Celý rozhovor mezi Davidem Pavliskou z neobanky Revolut a moderátorem Vaškem Gregorem ze studia zralocisobe je ke zhlédnutí na přiloženém videu.

Co číst dále?

Venezuelský prezident Maduro nařídil bankám nabízet kryptoměnu Petro

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
RobertKarel Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Karel
Host
Karel

Mé zkušenosti jsou jiné a Revolut nedoporučuji. Slibované české IBANy jsou v nedohlednu a jak česká pobočka tak i pan Pavliska vůbec nekomunikují (ani na twitteru). Když mi na Revolutu přistálo 2x po sobě 50 tis., tak mi jejich schizofrenní automatizovaný systém účet zablokoval a musel jsem čekat 2 hodiny než se dostanu na řadu a než podpoře na chatu objasním svou situaci. Ze zahraničních fintechů doporučuji spíše N26.

Robert
Host
Robert

Tohle je otřesné… „Ahoj, ty jsi Franta a Franto, ty máš skvělou firmu“ „Ano Václave, moje firma je skvělá“ „…a Franto, co tvoje firma dělá?“ „Já ti to řeknu Václave, moje firma je nejlepší, umí všechno a všude“ „Tak to je skvělé Franto“ Zvuk hrozný, otázky připravené dopředu, odporně jednostranné a neprofesionální. Jinak pro mě je to naopak velice špatná zpráva, že má Revolut i české zastoupení reprezentované freecoolinem, který si sem tam veme triko Revolutu. Musím se porozhlédnout někde jinde. Mimochodem nákup/prodej BTC u Revolutu je zatížený takovými extrémními poplatky, že se to jen tak nevidí 😀 Takové kecy… Číst vice »