Nové trendy ve světě kryptoměn – co bude in?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Gemini uvádí DeFi tokeny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • EU navrhuje zákon pro regulaci kryptoměn • Glassnode: Uniswap může být pod kontrolou Binance • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Po několika dnech prudkého poklesu...
Profilový obrázek
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Kryptoměny nikdy nespí a na kryptoscéně se objevuje mnoho novinek. Dnes se podíváme na tři nejzajímavější trendy a projekty s nimi spojené, které mají velký potenciál.

IEO

Počáteční burzovní nabídka (IEO) umožňuje společnostem prodávat tokeny investorům za účelem získání kapitálu. Zde můžeme vidět určitou podobu s počáteční nabídkou mincí (ICO), existuje však několik klíčových rozdílů. Jedná se o nový přístup ke kryptobankovnictví, který upoutává pozornost investorů po celém světě.

IEO vs ICO

IEO mohou poskytnout ve srovnání s ICO mnoho výhod. Nabízejí větší bezpečnost pro uživatele, zlepšují transparentnost a poskytují spravedlivější systém, který může být přínosem pro nováčky.

Mezi nejnovější projekty IEOs patří Ampleforth a Elrond, díky nimž se žetony prodávají během několika minut v živém přenosu. Tento princip popularitu IEO velice rozšiřuje. Burzy jako Binance a OKEx dokonce vyvinuly své vlastní služby IEO launchpad, které pomáhají společnostem s IEO za účelem získání kapitálu.

Aktuálně je mince Binance (BNB) jednou z nejvýkonnějších mincí roku 2019, a to kvůli její zvýšené užitečnosti jako go-tokenu pro přístup k IEOs na Binance.

Integrované burzy

Nákup a prodej kryptoměn je nejatraktivnější službou pro všechny kryptouživatele. Je to proto, že čím více způsobů výměny aktiv máme, tím více potenciálních zisků pravděpodobně získáme.

Kromě tradičních burz jako Binance nebo Bittrex patří mezi dva nové příklady integrovaných burz COSS a BQT.

COSS umožňuje uživatelům získat pasivní příjem ze svého tokenu COS (z obchodních poplatků), vybírá poplatky z jiných kryptoměn a převádí je do COS pro držitele. Nabízí také IEO a zajímavé funkce, jako jsou vzdělávací nástroje a doplňky pro sociální sítě.

BQT je sociálně zaměřená burza, jenž poskytuje bezpečné, interaktivní a flexibilní prostředí pro obchodování pomocí sociálních sítí a uživatelsky přívětivé rozhraní pro svou komunitu a pro správu různých typů transakcí s využitím různých kryptoměn.

Cílem BQT je vybudovat komunitu, pomáhat jí a zároveň z ní profitovat prostřednictvím univerzity BQT.

DEX

Ačkoliv neexistuje žádný striktní rámec pro vývoj nebo zavádění DEXů, jsou to běžně open source aplikace typu peer-to-peer, které uživatelům umožňují nakupovat a prodávat kryptoměny výměnou za národní měny a další kryptoslužby.

Jinými slovy, DEX (decentralizovaná burza) je více než jen kryptoburza, protože její rozvoj se provádí otevřeným a decentralizovaným způsobem – lidé se rozhodnou k účasti a společnost nemá zákonného vlastníka.

Jedním takovým příkladem je Bisq. Bisq je plně decentralizovaná a odolná vůči cenzuře, a to vše díky použití alternativních ochranných mechanismů. Patří mezi ně bezpečnostní vklady, které mají motivovat k dodržování obchodního protokolu a decentralizovaného systému k řešení sporů.

Tato burza není společností, ale open source projektem s cílem zaplnit mezeru v současném ekosystému kryptoměn. Na to má burza platformu, která se řídí stejnými principy jako samotný Bitcoin.

Závěr

Zaujaly tyto nové služby i vás? Pokud ano, můžete nám dát vědět v komentářích níže, na kterou bychom se měli detailněji zaměřit.

Co číst dále?

Bitcoin se zhodnocuje nejlépe ze všech aktiv, může dosáhnout i 100,000 USD

Zdroj: coinrivet.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře