Bitcoin se zhodnocuje nejlépe ze všech aktiv, může dosáhnout i 100,000 USD

12
bitcoin aktivum

Zatímco cena Bitcoinu se i nadále snaží o návrat nad nedávných 13 800 USD, kde byla náhle zastavena po několikaměsíčním parabolickém růstu, analytici již stanovují cenové cíle vysoko nad dosavadním ATH. 


Mark Yusko, CEO z Morgan Creek Capital Management, se domnívá, že Bitcoin by se mohl dostat zpět na ATH a před další hlavní korekcí dosáhnout 30 000 USD. Říká také, že to není otázka jestli se tam dostane, ale kdy.

Bitcoin – aktivum, které vzrostlo za posledních devět měsíců o 70%.

Yusko také připomněl, že Bitcoin je nejvýkonnějším aktivem roku 2019. V rozhovoru tvrdí, že Bitcoin nakonec dospěje až k ceně 100,000 USD.

Yusko došel k závěru, že jsme uprostřed příští „parabolické“ fáze a zanechali jsme medvědí trh daleko za sebou.

100 000 USD za BTC do roku 2021, nebo až 1 milion do roku 2020?

Yusko není jediný, kdo dává velmi optimistické předpovědi pro Bitcoin. Další zastánce kryptoměn a obzvlášť Bitcoinu, John McAfee, šel ještě dál. Podle jeho poměrně divoké a proslavené předpovědi dosáhne cena BTC dokonce 1 milion USD do konce roku 2020. McAfee na to dokonce vsadil vlastní genitále. V současné době je podle jeho predikce cena BTC podhodnocena o 83%.

Závěr

Bitcoin se ale nepohybuje po přímé lince. Jeho volatilita je už legendární a nepředvídatelná. Nicméně ve skutečnosti většina kryptoinvestorů věří, že Bitcoin dosáhne ceny ve výši 100 000 USD, otázka je ale, kdy k tomu dojde. Co myslíte vy? Bude to ještě letos? Příští rok? Za pět let? Hlasujte v komentářích na FB.

Co číst dál?

Technická analýza: 09.07 Bitcoin + Ethereum – Končí na BTC a ETH korekce?

Zdroj: Newsbtc.com

12
Komentujte

avatar
1 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MantinelPetrpan.karelVáclav Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr
Host
Petr

Na podzim nikdo nechtěl slyšet o tom že btc muze jít na 10k a celý trh věřil v pád. Dnes nikdo nechce ani slyšet o ceně 6k 4k už vůbec ne všichni věří v 20k 50k a někteří 100k . Jen chci tím říct že trh vždy udělá a vždy udělal opak toho co si investoři přejí a myslí jen aby zde nebylo plno lidí zklamaných bavím se o tomto roce be z dlouhodobého hlediska

Mantinel
Host
Mantinel

Trh Bitcoinu potáhne hlavně havling btc který je naplánovaný na příští rok a pokud velryby budou držet své btc tak je velká pravděpodobnost že díky snížení odměn těžařům bude bitcoinu na trhu nedostatek a tím jeho cena bude stoupat , to vše bude záležet na velrybách jestli z robí z bitcoinu nedostatkové zboží (těžaři už nebudou tak zásobovat burzy když budou mít o 50% menší zisky).A burz je čím dál víc a bude jích čím dál víc a ty budou potřebovat z něčím obchodovat a tím se dostaneme k nedostatku + jestli vzniknou nějaké fondy na fyzicky držené btc to… Číst vice »

Petr
Host
Petr

Větě kde píšeš že se nevezou a proto je to sere se směju . Je spousta coinu které udělaly 300% a nedrží je velryby . Kde máš tu jistotu že velryby jsou pro obchodování dobro? Ty víš kdy prodá? A kdy bude nakupovat? No jestli ano to je super a možná to budou vědět všichni ? Hmm tak mě jen napadá když budeme všichni vydělávat na btc prosim jak se tam ty peníze tvoří když budou všichni vydělávat ? Proboha pokud se velryba rozhodnou jsme na 4k za 5 minut a vyhodí z pozic plno obchodníků tak ják cenu může… Číst vice »

Petr
Host
Petr

A ještě jedna podstata ti utíká no ne jen tobě ale všem co predikuji 40k až 100k .
Kolik si myslíš že ks btc bude mezi cenou 50k a 100k ?
Nebo nechceš mi tady říct že velryby vysype ! Promiň velryby vysypu vše na 100k ?
Otázka zní pro školáka 1 třídy Proč to tam od nich koupí
Santa ?

Mantinel
Host
Mantinel

Otázka zní úplně jinak kde máš jistotu že když Velryba Jožko prodá svých 50 tisíc bitcoinu že to automaticky dumpne trh ? kde máš tu jistotu ? .Přeci když Velryba Jožko prodá svých 50 tisíc Bitcoinu tak na druhé straně je kupující druhá velryba které budeme říkat třeba Lojza , řekni mi proč by měl Lojza při svém nákupu už předem prodělat ? jen proto že mu to prodává Jožko ? Lojza do toho strká obrovských kapitál tak že cena by měla jít nahoru ale každý říká že Lojza nemá nárok protože Jožka je lepší a při jeho prodeji Lojzovy… Číst vice »

Mantinel
Host
Mantinel

Jo další věc to je sice moc pěkné že ti některé altcoiny udělali 300% ale vysvětli to těm co investovali do altcoinu statisíce či miliony při vlně 2017 a koupili poměrně velmi levně XRP za 1.5 usd a neprodali za 3 protože si mysleli že to poroste ještě výš jak 3.8 dolarů a takových lidí je spousty to stejné u Litcoin nakoupili za super cenu v té době 150 usd a chtěli to prodat za víc než 380 usd tak to neprodali ale jelikož do toho investovali statisíce už neakumulovali protože na to zanevřeli při dumpu , takových investorů je… Číst vice »

pan.karel
Host
pan.karel

Kde ten clovek vzal ty miliony na nakup ? Obchodovanim je evidentne nevydelal.Snad si je nepujcil… protoze i takovy pripady byly.
XRP asi ma sanci prekonat ATH (nekdy) v budoucnu.Bitcoin Crash nevim.

Petr
Host
Petr

Mohli naředit a za druhé v downvtrendu se nenakupuje chyba obchodníka může si a svou hloupost sam

Václav
Host
Václav

Ono stačí když, se Lojza bude řídit tím, co nejlevněji nakoupit a co nejdráž prodat. Proč riskovat nákup za 50K za jeden Ks. Kde má Lojza jistotu, že na druhé straně najde kupce? Ale už né za 50K samozřejmě, ale minimálně + 100%, protože riziko takového obchodu, už je opravdu enormní a Lojza bude určitě chtít minimálně těch 100%. Ohledně výšky rizika možné ztráty to bude s největší pravděpodobností více jak 100%. Čím dražší BTC bude tím hůře se bude hledat kupec a tím hůře se bude prodávat opravdu značné množství BTC. Takže Lojzík by musel například najít Ivánka a… Číst vice »

Petr
Host
Petr

Ano naprostý souhlas václave. Max může vykoupit altcoiny a sitcoiny dole tím zvednout cenu a rozmelnit prodeje ale v takovém množství no to už by byl kunšt

Petr
Host
Petr

Ježíši kriste … Mantinel….komu je prodá?

Příklad
Aby velryba mohla prodat vše co má aspoň v průměru za 15 k bude potřebovat cenu 18 az 20k . Ty si snad myslíš že to velrybě proplati burza nebo kdo?nebo snad jiná velryba začne nakupovat když ta první prodává ?
Cena kótována je jedna věc prodej balíku druhá a kompletně zapomeň že to prodá celé nahoře není a nebude tam kupec pro takový objem. Aby jsi mohl prodat musí to někdo od tebe koupit

Mantinel
Host
Mantinel

Přesně tohle by si napsal asi před 10 lety kdy stál BTC 4 centy PROBOHA A KDO TO BUDE KUPOVAT ZA TU CENU 10K PROBER SE STOJÍ TO 4 CNETY JESTLI SE DOSTANEME NĚKDE NA 10 DOLARŮ UŽ TAM BUDOU PROBLÉMY A NIKDO TO UŽ KUPOVAT NEBUDE TAK PŘEDRAŽENÉ …..takhle by asi probíhala konverzace na přelomu roku 2009-2010 .Bitcoin je dělitelný ten se dá obchodovat o i kdyby stál milion dolarů (možná neprodáš celý bitcoin protože nikdo na to nebude mít ale na Satoshi mít budeš i když budeš chudý človíček jedno Satoshi tě bude stát 90 centů nebo k… Číst vice »