Bitcoin se zhodnocuje nejlépe ze všech aktiv, může dosáhnout i 100,000 USD

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Poplatky za Bitcoin klesly o 54% • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • JP Morgan: Rostoucí ceny zlata odhalují vzrůstající nedůvěru v měny centrálních bank • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin prorazil...
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi. A na práci šéfredaktorky kryptomagazinu.cz zase možnost alespoň částečně ovlivnit, co si vybereme, jestli utopii nebo dystopii.

Zatímco cena Bitcoinu se i nadále snaží o návrat nad nedávných 13 800 USD, kde byla náhle zastavena po několikaměsíčním parabolickém růstu, analytici již stanovují cenové cíle vysoko nad dosavadním ATH. 


Mark Yusko, CEO z Morgan Creek Capital Management, se domnívá, že Bitcoin by se mohl dostat zpět na ATH a před další hlavní korekcí dosáhnout 30 000 USD. Říká také, že to není otázka jestli se tam dostane, ale kdy.

Bitcoin – aktivum, které vzrostlo za posledních devět měsíců o 70%.

Yusko také připomněl, že Bitcoin je nejvýkonnějším aktivem roku 2019. V rozhovoru tvrdí, že Bitcoin nakonec dospěje až k ceně 100,000 USD.

Yusko došel k závěru, že jsme uprostřed příští „parabolické“ fáze a zanechali jsme medvědí trh daleko za sebou.

100 000 USD za BTC do roku 2021, nebo až 1 milion do roku 2020?

Yusko není jediný, kdo dává velmi optimistické předpovědi pro Bitcoin. Další zastánce kryptoměn a obzvlášť Bitcoinu, John McAfee, šel ještě dál. Podle jeho poměrně divoké a proslavené předpovědi dosáhne cena BTC dokonce 1 milion USD do konce roku 2020. McAfee na to dokonce vsadil vlastní genitále. V současné době je podle jeho predikce cena BTC podhodnocena o 83%.

Závěr

Bitcoin se ale nepohybuje po přímé lince. Jeho volatilita je už legendární a nepředvídatelná. Nicméně ve skutečnosti většina kryptoinvestorů věří, že Bitcoin dosáhne ceny ve výši 100 000 USD, otázka je ale, kdy k tomu dojde. Co myslíte vy? Bude to ještě letos? Příští rok? Za pět let? Hlasujte v komentářích na FB.

Co číst dál?

Technická analýza: 09.07 Bitcoin + Ethereum – Končí na BTC a ETH korekce?

Zdroj: Newsbtc.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

12 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
12 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře