Microsoft a Ethereum Foundation se přidávají k Hyperledgeru

0
(0)

Výkonný ředitel Hyperledgeru hubu od Linuxu, se ještě před konferencí v Londýně nechal slyšet o nově přicházejících členech do společnosti.

Microsoft, Salesforce a Ethereum Foundation jsou jedny z hlavních společností, které se připojují k blockchainové platformě Hyperledger. Výkonný ředitel společnosti, Brian Behlendorf, zprávu potvrdil serveru Cointelegraph ještě před dnešní konferencí v Londýně.

Na palubě Hyperledgeru již nechybí ani společnosti GS1, IBM, JPMorgan Chase nebo Deutsche Börse.

„Microsoft nabízí Hyperledger Fabric jako službu na cloudu pro podnikatele Azure. Začíná to tam šlapat a tento vztah bychom chtěli prohloubit, “ sdělil Behlendorf

Pokračoval sdělením, že do týmu se již přidala i společnost Salesforce, nabízející celou řadu softwarových řešení založených na cloudu. Učinila tak poté, co na konci minulého měsíce zveřejnila svou vlastní platformu založenou na Hyperledgeru.

Společnost již dříve uzavřela partnerství s Ethereum Enterprise Alliance, takže je přirozené, že se přidala i Ethereum Foundation.

Závěr

K Hyperledgeru se aktuálně připojují i další společnostu. Více podrobností však bude řečeno až ve formálním oznámení na dnešní konferenci v Londýně.

Co číst dál?

[UPDATE] WhitePaper i web FB kryptoměny Libra je venku

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img