[Večerní souhrn článků] • Dogecoin ztrácí 90 % ročních zisků • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Dogecoin ztrácí 90 % ročních zisků

Kryptoměny v posledních týdnech zažívají velmi bolestivé období. Tento týden zaznamenala meme kryptoměna Dogecoin pokles ceny o 45 %. Od rekordních maxim z minulého roku, letošní rok však odepsal 90 % ročních zisků. V době psaní zprávy se cena DOGE pohybuje okolo 0.086 USD dle KMC.[1]

Analýzy a trhy

Bitcoin MEGA live stream – Bearmarket na BTC, jak hluboko klesneme? – zevrubné shrnutí situace

Bitcoin (BTC) propálil našeho dlouho sledované a klíčové S/R pásmo. Alespoň jsme tuto úroveň za klíčovou považovali. Bohužel průlom těch 30 000 USD znamená, že vše půjde mnohem rychleji, než jsem původně předpokládal.

12.05.22 Analýza BTC/USD – Poslední zhasne, jak nízko půjdeme?

Bitcoin (BTC) ve finále projel tím klíčovým supportním pásmem, které se tyčí kolem 30 000 USD. Původně jsem si myslel, že se jedná jenom o typický shakeout. Ještě včera jsem i stihl update, že to úplně dobře nevypadá, když došlo ke zveřejnění inflace za duben.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Operace v metaverse, lékař je 900 kilometrů daleko

Poprvé se operace rakoviny prsu uskutečnila na dálku. Jeden lékař byl s pacientkou na místě. Druhý byl 900 kilometrů daleko v jiné zemi.

PancakeSwap omezí maximální nabídku CAKE na 750 milionů

Návrh vydaný týmem PancakeSwap získal od svého zahájení více než 11 milionů hlasů CAKE, přičemž většina účastníků upřednostnila evoluci v2.

Charles Hoskinson: Medvědí trh je tady

Zakladatel blockchainové platformy Cardano, Charles Hoskinson, před nedávnem prohlásil, že kryptoměny se v současnosti nacházejí v medvědím trhu. Dle jeho slov žádná oznámení ani další vývoj nemůže zvýšit cenu tokenu ADA.

Tether přesouvá přes 1 miliardu USDT z Tronu do Etherea a Avalanche

Jedna miliarda USDT bude převedena na blockchain Etherea, zatímco dalších 20 milionů USDT půjde do Avalanche.

Kryptoměnová královna Ruja Ignatova zařazena na seznam nejhledanějších osob Europolu

Zakladatelka nechvalně známého ponziho schématu OneCoin připravila v roce 2007 investory až o 5 miliard dolarů. Od nástupu do letadla, které odletělo do Atén, ji již nikdo neviděl.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: