Charles Hoskinson: Medvědí trh je tady

4.5
(2)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Zakladatel blockchainové platformy Cardano, Charles Hoskinson, před nedávnem prohlásil, že kryptoměny se v současnosti nacházejí v medvědím trhu. Dle jeho slov žádná oznámení ani další vývoj nemůže zvýšit cenu tokenu ADA.

Charles Hoskinson: Jsme na medvědím trhu

Americký podnikatel a zakladatel Cardana Charles Hoskinson před nedávnem uvedl, že token ADA v poslední době zaostává, protože kryptoměny vstoupily do medvědího trhu a žádné oznámení na tom nic nezmění. Charles Hoskinson ve svém oficiálním příspěvku na Twitteru prohlásil:

„Ano, říká se tomu medvědí trh. To se stává.  Nic se na tom nemění. Žádné oznámení na tom nic nezmění. Cardano by mohlo vyléčit rakovinu, dát vám desetipalcového ptáka, dát vám osobního robota na hraní pokeru, který by zároveň vozil babičku o víkendu do kostela, a my bychom stále padali.“

Hoskinsova ostřejší slova přichází v době, kdy Cardano uzavřelo pátý medvědí týden v řadě a pálí za sebou zisky, kterých dosáhl v polovině března letošního roku. Ani velrybí nákupy „dipu“ začátkem měsíce nezatlačilo cenu ADA směrem vzhůru.

Letošní rok pro kryptoměny není nijak svěží, protože ceny většiny kryptoměn jsou daleko od svých historických maxim dosažených v roce 2021. Jeden z mnoha důvodů krachu je postcovidová finanční krize, Rusko-ukrajinská válka a další události ve světě.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 27 847 USD dle KMC, cena ADA se pohybuje okolo 0.46 USD

Závěr

Kryptoměnový trh v posledních několika týdnech zažívá období poklesu a červených čísel. Největší kryptoměna světa klesla o několik procent dolů. Kromě kryptoměn klesají prudce také další tradiční trhy. Další informace o vývoji trhu naleznete v naši h pravidelných technických analýzách.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Pro více informací se nezapomeňte také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ, kde na vás čeká další zajímavý obsah.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img