Zakladatel cardana Charles Hoskinson obviněn, že lhal o svém vzdělání v životopise

5
(1)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Jedna ze slavných kryptoměnových novinářek, Laura shin, říká, že si zakladatel cardana Charles Hoskinson vymýšlí o svém vzdělání.

Hádka s Laurou Shin

Laura Shin uvedla, že jako spisovatelka má dobrou vůli a je spojována se slavnými časopisy jako Forbes a nemůže lhát za žádných okolností. Charles Hoskinson však zprávy Laury Shin odsoudil coby psaní fikcí.

Shin požádala Charlese, aby veřejnosti objasnil nedostatky v jeho proklamovaných datech o svém vzdělání. Uvedla:

Ahoj Charlesi, když už mluvíme o fikci, nechceš se vyjádřit k nesrovnalostem mezi tvým tvrzením o ukončení doktorského studia a tvrzením škol, že jste byl zapsán jako vysokoškolák? 

Lhal Hoskinson ve svém životopise?

Charles Hoskinson je slavný americký softwarový vývojář. Známý je nejen jako zakladatel kryptoměny cardano (ADA), ale je také jedním ze spoluzakladatelů etherea a úspěšný podnikatel.

Laura Shin získala informace o historii vzdělávání Charlese na univerzitách v Denveru a Coloradu. Zjistila, že Charles neměl potenciál získat vzdělání na úrovni doktorátu. Cardano je přitom vnímáno jako akademický projekt, mají ve svém týmu i komunitě velké množství vzdělaných lidí a také mnohá partnerství přímo s univeritami.

Novinářka pak také kritizovala, že studenti jako Charles bez doktorátu mohou diskutovat s profesory nebo jinými akademicky kvalifikovanými osobami o vývoji cardana (ADA). Případné nepravdivé prohlášení Charlese Hoskinsona o svém vzdělání pak může ovlivnit pověst cardana.

Pokud zakladatel cardana nemluvil pravdu ve svém životopise, jaká bude důvěra v samotný projekt? Z informací přitom plyne, že Hoskinson netvrdil, že má doktorské vzdělání. Měl však v rozporu s realitou tvrdit, že titul nezískal, ale studia se účastnil. To novinářka popírá:

„Školy říkají, že nedokončil bakalářský titul. Také několikrát řekl, včetně našeho rozhovoru, že vypadl z doktorského programu. Obě školy tvrdí, že byl zapsán do bakalářského, nikoli doktorandského programu. Jedna z nich ani postgraduální program z matematiky neměla.“

Závěr

Cardano, které spadlo ze svého ATH okolo 3 dolarů na současných cca 80 centů, má další problém. FUD okolo postavy svého zakladatele, který údajně nemluvil tak docela pravdu o svém vzdělání, může narušit důvěru v projekt.

Případná lež skutečně může vyvolat nedůvěru. Celá věc se přitom jeví hloupě o to víc, že ve skutečnosti mnoho největších vizionářů a nejúspěšnějších osobností v dějinách ze školy odešlo. Mnozí velikáni lidských dějin vysokoškolské vzdělání neměli a ani o něm nepotřebovali lhát, viz článek: 7 úspěšných osobností, které nedokončily školu.

 


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
an onym

Kdo si kdy pustil video pana Hoskinsona, ten ví. Jeho vzdělanost a inteligence jsou výjimečné.

FC Slaboj Višněhrad

tak to je dost krutý sarkazmus…

Reklama: