PancakeSwap omezí maximální nabídku CAKE na 750 milionů

5
(1)

Zprávy a souhrny

Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Návrh vydaný týmem PancakeSwap získal od svého zahájení více než 11 milionů hlasů CAKE, přičemž většina účastníků upřednostnila evoluci v2.

PancakeSwap sníží maximální množství

PancakeSwap je aplikace decentralizovaného financování (DeFi) postavená na Binance Smart Chain. Tato decentralizovaná burza, chcete li platforma automatizovaného tvůrce trhu (AMM), má také svůj governance token CAKE.

Tým PancakeSwap zveřejnil návrh pro druhou iteraci svého tokenomického plánu. Středobodem nové verze lite paperu bylo uvalení omezení na nabídku nativního tokenu projektu – pancakeswap (CAKE).

Komunitě se otevřelo okno pro hlasování o maximální nabídce 750 milionů. Rozhodování o budoucnosti CAKE přilákalo 11 008 360,64 hlasů držitelů, přičemž pro přijetí návrhu se vyslovila drtivá většina 98,80 % voličů.

Tým vysvětlil, že neexistuje „žádný limit na individuální hlasovací práva,“ přičemž množství hlasů každého vlastníka „závisí na tom, kolik CAKE zamkl.“

Páni!  Vy, naše komunita, jste drtivou většinou podpořili náš nejnovější návrh a my budeme tvrdě pracovat na vybudování a realizaci budoucnosti PancakeSwap”

Komentáře týmu

Zdá se, že tým stojící za tokeny CAKE byl mile překvapen výsledky on-chain hlasování. Cointelegraph oslovil obchodního vývojáře PancakeSwap, šéfkuchaře Icyho, který ohledně zbývající doby, než se přestanou do oběhu dostávat další jednotky, uvedl:

„Za prvé, tříletá dráha je velmi konzervativní odhad založený na výpočtech 14,25 CAKE na blok. Ve skutečnosti se naše efektivní emise CAKE pohybují kolem 10,5 CAKE na blok kvůli dalším spálením [tokenů] způsobeným našimi týdenními páleními (z obchodování atd.). Na základě 10,5 CAKE na blok bude naše efektivní dráha 4,2 let.“

Kromě omezení nabídky se očekává, že budou existovat tři nové nástroje v rámci ekosystému, které zvýší hodnotu: vCAKE pro posílení mechanismů hlasování o správě, iCAKE pro zvýšení výhod IFO a bCAKE pro zvýšení odměn za farming.

Icy dále vysvětluje, jak by zavedení vCAKE, iCAKE a bCAKE mohlo ovlivnit stakery CAKE a zejména jejich možnosti ročního procentuálního výnosu (APY):

„Ovlivňuje stakeholdery tím, že nabírá větší hodnotu pro uzamčený CAKE. APY uzamčeného fondu CAKE bude stále založen na našich současných výpočtech, takže model APY se nemění. Protože však uživatelé budou moci ze svého uzamčeného CAKE vytěžit více hodnoty, potenciální výhody by se měly zvýšit.“

Závěr

Komunita schválila omezení nabídky CAKE na 750 milionů. Aktuální cirkulující množství pak podle CoinMarketCapu činí něco přes 296 mil. Uživatelé stakující CAKE na DeX projektu (PancakeSwap) by se tek ještě alespoň 3 roky mohli těšit z vysokých odměn. Otázkou však je, co bude s cenou tokenů poté, až projekt narazí na nabídkový strop.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: