CoinMarketCap slaví devět let na trhu. Zde je 9 alternativ

3.7
(3)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Populární portál na sledování cen a dalších údajů o kryptoměnách – CoinMarketCap – dnes slaví již 9 let na trhu.

CoinMarketCap oslavil 9 let

CoinMarketCap stále patří k těm nejlepším a nejoblíbenějším stránkám pro sledování aktuálních cen kryptoměn a jejich kapitalizací. Nezměnily to ani početné chyby, kdy se třeba stalo, že Bitcoin najednou fiktivně předběhl coin honosící se příčkou v prvních 20 tisících.

..A když stál jeden BTC stovky miliard, taky v tom měl prsty CoinMarketCap. Přesto mu dnes popřejme vše nejlepší. Tým CMC o narozeninách informoval těmito slovy:

,,Rádi bychom využili této příležitosti a poslali co největší poděkování našim příznivcům! Děkujeme, že v nás vždy věříte a vybíráte si nás jako svou #crypto bránu! 💪 Je tu další rok růstu! 🥂🥳

9 alternativ CMC

Bitinfocharts

Bitinfocharts zobrazuje počet odeslaných transakcí a jejich průměrnou hodnotu pro všechny hlavní kryptoměny. Jsou zde také údaje o blokových časech, profitabilitě těžby a další balík informací.

Coincheckup

Coincheckup je kryptografická výzkumná platforma poskytující všechny obvyklé údaje, doplněné o informace o průměrné denní návratnosti investic každé mince a volatilitě za poslední týden nebo měsíc.

Coin360

Coin360 je graficky velmi povedená stránka. Nabízí „teplotní mapu“ kryptoměn, tržní kapitalizace i objemy.

Coinpaprika

Coinpaprika je platforma pro průzkum trhu kryptoměn, která poskytuje data z více než 25 000 trhů s kryptoměnami.

Coinlib

Coinlib vypadá jako další generická stránka na porovnávání kryptoměn, ale má jednu velmi zajímavou funkci. Nabízí možnost porovnat čtyři coiny vedle sebe a zobrazit výsledek na jednom grafu.

Cryptocompare

Cryptocompare zobrazuje pořadí kryptoměn a směnáren, přičemž poslední obchody se zobrazují v reálném čase. Filtruje mince podle typu důkazu nebo algoritmu, zobrazuje těžařské informace a recenze peněženek. K dispozici je také fórum a systém připomínkování, který poskytuje náhled na uživatelské sentimenty vůči různým mincím a směnárnám.

Onchainfx

Onchainfx poskytuje větší rozsah metrik než jiné stránky. Zde najdete takové údaje jako např. tržní hodnotu mince na rok 2050 (výpočet její budoucí hodnoty), návratnost investic nebo historické ceny. Je zde také možnost porovnávat pohyb dvou aktiv vedle sebe.

Bitgur

I když se tato stránka od stránek CMC zas tolik neliší, Bitgur nabízí možnost upořádat kryptoměny do kategorií na základě roku nebo technologie. Bitbur také svým uživatelům nabízí barevnou mapu zobrazující vývoj trhu a tudíž je hned na první pohled vidět, jestli je trh v zelených či červených číslech.

Kryptomagazin

Věděli jste, že aktuální ceny kryptoměn můžete sledovat také na Kryptomagazínu? Zde se na to můžete mrknout.

Závěr

A už vám vyhovuje CoinMarketCap, nebo dáváte přednost některé jeho alternativě, v tomto článku si jistě najdete ten pravý portál pro sledování kryptoměn. CMC oslavil již 9 let na trhu a stále patří k nejlepším.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: