Bitcoin MEGA live stream – Bearmarket na BTC, jak hluboko klesneme? – zevrubné shrnutí situace

5
(3)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin (BTC) propálil našeho dlouho sledované a klíčové S/R pásmo. Alespoň jsme tuto úroveň za klíčovou považovali. Bohužel průlom těch 30 000 USD znamená, že vše půjde mnohem rychleji, než jsem původně předpokládal. Hlavně v cenovém rozmezí 30 000 – 20 000 USD není prakticky žádný silnější support. Proto je naprosto reálné, že se těch 20 000 USD dočkáme mnohem dřív, než bych původně odhadoval. Trhy prostě strašně panikaří. Hlavně na akciích (#S&P500 a #Nasdaq) krváky pokračují a přelilo se to již i na bitcoin.

Jak už jsem tedy slíbil v dnešní textové analýze, zevrubně si celou tržní situaci z posledních zhruba dvou let shrneme. Abychom totiž chápali současnost, musíme prvně pochopit minulost. Čili dnešní stream bude vážně nabitý informacemi a proto bude i o dost delší, než je standard. Minimálně těch 90 minut dáme. Přijďte proto v 19:00 na kanál Žraloci sobě.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

5 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Bart

Tak přece jen nějaký odraz. Osobně jsem do toho nešel, netušil jsem dno a ani netuším, kde se to zase zlomí. Teď je možná zajímavější to jen sledovat, dno většinou nepadne napoprvé a ne jen jednou. Ono nic neuteče. 26tis pořád není cena, o kterou by se měl člověk prát 😀

Fantom

Přesně tak. Nejhorší je myslet si že mi “ujel vlak”. Šance na dobrý obchod se vždy objeví, stačí být trpělivý. Ceny půjdou mnohem níže, stačí mít trpělivost. Kdo nyní “levně” nakoupil bude mít brzy šanci dobře prodat, jen ji neprováhat a nebýt příliš chamtivý.

LHTS

Pokud jste extremni longar tak mate teoretickou sanci. Pokud obchodujute v radu dnu (snazim se) tak nebylo nac cekat. Ty propady na nekterych altcoinech byly velke.

Lukis

Problém může být úplně jinde. Btc hlavně nebyl stvořen jako uchovatel hodnoty, ale jako prostředek směny. Z toho důvodu se dějí tyhle věci. Kdyby se používal na směnu, neměl by tak prudké výkyvy. Ve chvíli, kdy by chtěli hodleři vyprodat jen 5% všech držených btc, cena zkolabuje. Btc nemělo být nikdy digitálním zlatem. Z tohoto důvodu mám obavy, že btc neuspěje. Další důvod je PoW… Uspějí coiny PoS. No uvidíme. Sám něco v btc mám, ale…

LHTS

Tak zase PoW x PoS. Neberu Vam Vas nazor, ale podivejte se na nektere LEPSI altcoiny na mesicnim grafu v ramci ceny altcoin / BTC. Ty hodnoty v case neustale klesaji. O bezpecnosti site u PoS, potencionalnich utocich 51% tu uz byla rec.

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: