[Večerní souhrn článků] • Zoom nebude šifrovat volání, doufá ve spolupráci s FBI • a další články

5
(3)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Binance Labs podporuje ochranu soukromí uživatelů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Peter Brandt předpokládá, že ETH porazí BTC a že altseason je tady • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin po...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Zoom nebude šifrovat volání 

Aplikace pro videokonference Zoom nebude šifrovat hovory pro bezplatné uživatele. Společnost tak doufá, že bude moci spolupracovat s FBI a dalšími úřady. Dnes to potvrdil generální ředitel Eric Yuan.

Analýzy a trhy

03.06.20 Technická analýza ADA/USD 161% a LINK/USD 155%: Nejvíce rostoucí altcoiny v roce 2020. Stojí za to?!

Dnes se podíváme na nejvíce rostoucí altcoiny za rok 2020. Cardano a Chainlink určitě patří mezi TOP růst v roce 2020. Nadprůměr trhu, pokud by se dalo, přidělil bych oběma rating A.

03.06.20 Technická analýza ETH/USD a IOTA/USD – Medvědí divergence se uplatnila, cesta je volná?

Včerejší propad na Bitcoinu (BTC) samozřejmě dost zamíchal kartami i na altcoinovém trhu. V rámci dnešní analýzy se proto podíváme na trhy s Etherem (ETH) a IOTA, což jak jistě víte, jsou nyní takoví favoriti.

03.06.20 [Přehled trhu+BTC+ETH] 10 000 USD a Bart Pattern. Ethereum růst?!

Včera jsme měli vskutku náročný den. Investoři se probudili právě včas, když Bitcoin vyrostl nad 10 000 USD. K večeru nás ale investoři vyškolili a předvedli bart pattern a propadli jsme k 9 140 USD.

Kryptoměny a kryptofirmy

Ethereum se brzy ponoří – tvrdí špičkový analytik

Za posledních pár dní dokázal Bitcoin prolomit hranici 10 000 USD. Jeden z předních analytiků vystupující na Twitteru pod názvem Benjamin Blunts tvrdí, že se kryptoměna Ethereum brzy doplní a poté klesne k makro minimům.

Vitalik říká Zhaovi, že kryptoměny jsou víc než jen peníze protestu

Spoluzakladatel společnosti Ethereum, Vitalik Buterin, říká, že současná finanční krize se velmi liší od globální finanční krize z roku 2008, z níž vzešel Bitcoin – a že kryptokomunita musí odpovídajícím způsobem změnit své myšlení.

Bitcoinové bankomaty čelí přísnějším předpisům

Odborníci předpovídají, že bitcoinové bankomaty (BATM) budou globálně čelit přísnějším předpisům, přičemž některé země včetně Kanady a Německa již přistoupily ke zpřísnění požadavků kvůli praní špinavých peněz.

Vše o Tronu – Jak si vede marketingový projekt Justina Suna a změní něco TRON 4.0

Jednou z nejrozporuplnějších sítí ve světě kryptoměn je TRON. Ten má za sebou historii nemorálního jednání, podvodů, ale také je jedním z nejsilnějších projektů v oblasti marketingu. Zakladatel Tronu Justin Sun nedávno oznámil upgrade sítě na verzi 4.0.

Virtuální světy jsou tady, co nabízí a proč jsou revoluční?

Jak tedy asi tušíte, tak virtuální realita nám umožňuje generovat prostředí VR světa a blockchain nám umožňuje něco v tomto světě opravdu vlastnit. Díky těmto 2 technologiím je možné vytvořit opravdový virtuální svět se svojí vlastní ekonomikou a skoro neomezenými možnostmi.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Současná situace v USA

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře