03.06.20 Technická analýza ADA/USD 161% a LINK/USD 155%: Nejvíce rostoucí altcoiny v roce 2020. Stojí za to?!

3
(2)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Binance Labs podporuje ochranu soukromí uživatelů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Peter Brandt předpokládá, že ETH porazí BTC a že altseason je tady • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin po...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Dnes se podíváme na nejvíce rostoucí altcoiny za rok 2020. Cardano a Chainlink určitě patří mezi TOP růst v roce 2020. Nadprůměr trhu, pokud by se dalo, přidělil bych oběma rating A.

Vítejte, tradeři a traderky, u naší další aktualizace analýzy na ADA/USD a LINK/USD.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: 03.06.20 [Přehled trhu+BTC+ETH] 10 000 USD a Bart Pattern. Ethereum růst?!

Doporučujeme: 02.06.20 Technická analýza BTC/USD: 10 000 USD na krátký moment, Bart pattern nás vyškolil!

[ADA/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: 161,69 %

Neuvěřitelné divadlo tvoří Cardano. Fanoušci, co čtou tuto analýzu, mohou být se svým oblíbencem jen spokojeni. Také jim tímto upřímně gratuluji. Momentálně se ADA vytáhla už na 0,085 USD. Jak vidíme, Cardano je jeden z mála altcoinů, který již překonal předešlé high ještě před Corona. Fakt to je ojedinělé a poukazuje na to, jak silné je ADA v tomto roce a že se mu náramně daří. Ještě jednou chci pogratulovat všem fanouškům Cardano a také těm, kteří ho mají ve svém portfóliu.

Samozřejmě tento růst není náhoda a spíše než o technické analýze to je o fundamentu. Psali jsme o tom podrobněji zde. Jde o zveřejnění roadmap a nového mainnetu, který je naplánován na 29.07.2020. Pokud vycházíme z tohoto data, je zde dostatek prostoru ještě na růst. Po oznámení této novinky Shelly narostla ADA již o 55% k současné hodnotě. Můj skromný odhad první den oznámení byl, že se dostaneme na hodnoty 0,10 USD. 6 dní po tomto oznámení, t.j dnes si myslím, že bychom klidně mohli ještě výše, pokud nepřijde velký crash. Samozřejmě poslední dny táhne ADA nahoru i zalistování na Crypto.com, kam bude přidáno za 5 dní. Nejbližší podporu vidíme na hodnotě 0,07 USD. V rámci růstu je odhad na 0,10 USD a více.

[LINK/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: 155,40 %

Při úspěšných altcoinech za rok 2020 zůstaneme. Zde je určitě jeden z favoritů ChainLink. Momentálně se nacházíme na top 14. místě kapitalizace s hodnotou 4,44 USD.

Až 155% za rok 2020 a pomalu se LINK táhne na letošní high, který měl na 4,99 USD. Jak vidíme, předevčírem prorazil krátký bullish kanál a investoři budou chtít překonat 5 USD hodnotu, která bude zároveň i ATH. Zde mi také dovolte pogratulovat fanouškům a investorům LINK, kteří ho mají v portfoliu. 155% za rok 2020 je určitě vysoký nadprůměr a ať ADA nebo LINK, oba jsou to nesmírně kvalitní projekty i do budoucích let. Nejbližší podpora je u LINK na 4,26 USD a odpor představuje 5 USD.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře