02.06.20 Technická analýza BTC/USD: 10 000 USD na krátký moment, Bart pattern nás vyškolil!

5
(6)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Binance Labs podporuje ochranu soukromí uživatelů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Peter Brandt předpokládá, že ETH porazí BTC a že altseason je tady • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin po...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Investory nejprve ráno překvapil růst o 1 000 USD a překonání 10 000 USD. Následně však přišlo zklamání ve formě vytvoření dokonalého Bart patternu! Nachytali jste se?

Vítejte, tradeři a traderky, u naší další aktualizace analýzy na BTC/USD.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: 02.06.20 [Přehled trhu+BTC] Bitcoin a Ethereum znovu posílily!

Doporučujeme: Kryptoměna Cardano oznámila datum spuštění Shelley

[BTC/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: 34 %

Investory nejprve ráno překvapil růst o 1 000 USD a překonání 10 000 USD. Celkově jsme viděli růst k 10 450 USD, což představuje i letošní high. Někteří „šťastnější“ investoři propadali a cena poklesla na 10 100 USD. Pár hodin to vydrželo při 10 100 USD, ale následně přišel šok. Už podle titulku tušíte, že jsme viděli starý známý Bart pattern. Netřeba ani vysvětlovat, o co se jedná. Podle titulní fotky víte z čeho to vyplývá. Propad stáhl Bitcoin na Bitstampu k 9 120 USD. Následně znovu „šťastní“ investoři nakoupili a momentálně se pohybujeme na 9 450 USD. Takový klasický den na Bitcoinu: D

Zpět k grafu a důležitým hodnotám. Po propadu je ještě brzy, ale vidíme menší podporu na support line předešlého bullish krátkého kanálu a odraz na 9 500 USD. Pro vytvoření vzoru si budeme muset počkat do zítra. Podpora se i v tomto případě potvrdila na 9 100 USD a odpor vidíme na hodnotě 9 600 USD a následně psychologických 10 000 USD, která nám delší dobu dělá problém.

V rámci odstupu několika měsíců vidíme, že se Bitcoin stále pohybuje ve velkém bullish kanálu, a proto není důvod k panice. Růst, který jsme ráno zažili, se vymazal. Jsme ale na hodnotách, na kterých jsme den otevírali.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře