[Večerní souhrn článků] • White paper pro digitální dolar připravuje půdu pro americkou CBDC • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Craig Wright žaluje Bitcoin.org za porušení autorských práv • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Bitcoin ztratil už 22 % od svého ATH • 270 000 BTC se minulý měsíc přesunulo do hardware peněženek • a...

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během včerejška v kryptosvětě. TRHY Neustálý pokles hodnoty bitcoinů pomohl altcoinům...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

White paper pro digitální dolar připravuje půdu pro americkou CBDC

28. května vydal projekt Digital Dollar svůj white paper, 30stránkový dokument, který podrobně popisuje možné aplikace CBDC. White paper chce posunout kupředu vývoj digitálního dolaru. Projekt Digital Dollar byl založen bývalými lídry Commodity Futures Trading Commission (CFTC) a společností Accenture. Jedním z těchto zakladatelů je Daniel Gorfine, ředitel fintech útvaru CFTC až do minulého podzimu.

Americká SEC nařídila fintech startupu vrátit 25,5 mil. USD, vybraných v ICO

Americká komise pro cenné papíry a burzy (SEC) nařídila kryptofirmě BitClave vrátit investorům 25,5 milionu USD, vybraných během ICO. Regulátor shledal firmu BitClave zodpovědnou za prodej neregistrovaných cenných papírů během její ICO.

Analýzy a trhy

29.05.20 Technická analýza ETH/USD a IOTA/USD – Máme tu skoro konec měsíce a Ethereum zase pumpuje

K dnešnímu dni je to pět dní od poslední analýzy na Ethereum (ETH) a IOTA. A je na čase se na tyto trhy podívat znova, neboť si zaslouží pozornost aktuálním price action.

29.05.20 Technická analýza ADA (+100%) a CRO (+140%): Novinky a hardfork. Kam až můžeme vystoupat?

Novinky a hardfork na Cardanu. 23 % za 24 hodin po oznámení velkých novinek. Crypto.com – první analýza na kryptomagazinu. Investory to zajímá, ale obchody jsou přinejmenším zvláštní.

29.05.20 [Přehled trhu+BTC] Podpora na 8 800 USD rozhodla o růstu. Kam až můžeme vystoupat?

Bitcoin zase trochu zabral a přeletěl hranici 9 000 USD. Znovu tak budujeme pevné základy nad 9 000 USD. Podpora na 8 800 USD byla v tomto růstu klíčová.

Kryptoměny a kryptofirmy

Zlato a 5 kryptoaktiv obsahují nový index uvedený na Bloomberg

Mnoho investorů do zlata nepodporuje Bitcoiny jako investiční nástroj. Nicméně, správce digitálních aktiv CoinShares zavedl index, který sleduje zlato a pět kryptoaktiv.

Muži, kteří hledí na grafy

Zpravodajský portál Coindesk nakoukl mezi obchodníky nejen s kryptoměnami. Přinesl tak zprávu o tom, jak vypadá život obchodníků, kteří se živí analýzou grafů a její následnou interpretací pro ostatní. My jsme se inspirovali a přinášíme vám článek o tom, jak vypadá den našich analytiků.

Hoskinson: Goldman Sachs nedoporučuje nákup bitcoinů, ze strachu o podnikání

Charles Hoskinson, zakladatel kryptoměny Cardano, komentoval nedávný konferenční hovor mezi bankovním gigantem Golden Sachs a jeho investičními klienty, během něhož společnost nedoporučila obchodování s bitcoiny.

Blockchain a technologie

Čína, Jižní Korea a Austrálie zavádějí osnovy blockchainu a digitálních měn pro univerzity

Čína, Jižní Korea a Austrálie sázejí na dlouhodobý potenciál nejen technologie blockchain, ale i digitálních měn vydaných centrální bankou (CBDC) nebo samotných kryptoměn. Vznikají tak první osnovy pro nové technické obory.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Platforma čelící všem

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře