29.05.20 Technická analýza ADA (+100%) a CRO (+140%): Novinky a hardfork. Kam až můžeme vystoupat?

5
(1)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Hashrate Bitcoinu je na ATH • Bitcoin za první pololetí posílil o 27 %, víc než stříbro, zlato i platina • a...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Kryptotrhy se...

[Večerní souhrn článků] • Coinmate obnovil výběry EUR a CZK • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Novinky a hardfork na Cardano. 23% za 24 hodin po oznámení velkých novinek. Crypto.com – první analýza na kryptomagazinu. Investory to zajímá, ale obchody jsou přinejmenším zvláštní.

Vítejte, tradeři a traderky, u naší další aktualizace analýzy na ADA/USD a CRO/USD.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: 29.05.20 [Přehled trhu+BTC] Podpora na 8 800 USD rozhodla o růstu. Kam až můžeme vystoupat?

Doporučujeme: Technická analýza BTC/USD: Fundamenty, které zamíchaly cenou Bitcoinu. Co stálo za propadem trhu?

[ADA/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: 100,46 %

Momentálně se nacházíme na 0,064 USD. Cardano je za rok 2020 ve 100% růstu. Včera jsme viděli oznámení Shelly hardfork a 23% pumpa. Generální ředitel jedné ze tří společností, které stojí za vývojem Cardano, Charles Hoskinson, oznámil dlouho očekávané datum spuštění mainnetu fáze Shelley. Měla by se rozběhnout mezi 29. červnem až 7. červencem 2020.

„Funkčnost Shelley dodá skutečnou decentralizaci prostřednictvím pokročilého algoritmu konsenzuálního chování Ouroboros a vědecky zkoumaná stimulační schémata,“

doplnil hlavní představitel Cardana.

Jak vidíme na ADA grafu, znovu vyšla nad kanál a dostáváme se do fomo efektu. Do léta by mohla ADA předvést růst klidně k 0,10 USD, pokud nepropadne výrazně Bitcoin. Investoři potáhnou Cardano výše, určitě neřekli poslední slovo a můžeme se těšit na růst. Čím budeme blíže k hardfork, tím více bude tlak na investory a růst Cardano.

[CRO/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: 140,72 %

Dnes netradičně na přání fanoušků kryptomagazínu máme TA na Crypto.com. Celkem chápu, proč to lidi zajímá, no v rámci TA velmi nemáme co hodnotit. Po tom, jak se CRO dostalo na 0,072 USD (nepočítám knot), přišla na trh panika Coronaviru. CRO padlo jako  BTC na letošní low na hodnotu 0,0236 USD. Poté následoval odraz k letošnímu high (nepočítám knot) na hodnotě 0,081 USD.

Graf vůbec nevypadá dobře, což asi mnohé překvapuje. 140% za rok 2020 je fakt hodně a jistě nadprůměr, ale obchoduje jen pár velkých velryb a chybí tam množství samostatných investorů. Důvodem je, že investoři netuší, co to Crypto.com má na grafu. Vidíme neustálý růst, což je podivné, protože 97% altcoinů kopíruje pohyb Bitcoinu. Nepřipomíná to běžný pohyb trhu, ale „smrdí“ to manipulací. Z tohoto pohledu se to bez stop loss neobejde. V Longu zřejmě bude CRO pokračovat až k odporu na 0,087 USD, je třeba si ale posouvat každý den SL o 5% níž.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře