[Večerní souhrn článků] • Vitalik Buterin prohlásil, že Craig Wright nerozumí blockchainu • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Vitalik Buterin prohlásil, že Craig Wright nerozumí blockchainu

Zakladatel nadace Ethereum, Vitalik Buterin, ve svém příspěvku na Twitteru prohlásil, že Craig Wright se chlubí blockchainovými patenty, sám ale blockchainu nerozumí. Buterin tak reagoval na téměř 800 patentových přihlášek na blockchainová zlepšení, které Craig Wright dosud podal.

Analýzy a trhy

24.04.20 Technická analýza BTC +6,5% a ADA +16%: Bullish tempo do halvingu i na altcoinech?

Dnes se podíváme na impozantní růst na Cardano a také na růst Bitcoinu a na nejbližší resistence, které budou muset překonávat. Trh je s blížícím se Halvingem bullish a altcoiny nabírají neskutečně velká procenta za den.

24.04.20 Technická analýza akcií AMD a Tesla – Konec dubna se blíží a na akciích je první větší výprodej

Konečně na akciovém trhu došlo k prvnímu výprodeji. Není to sice zatím nijak mimořádné, ale po více jak měsíčním růstu tu vidíme první zaváhání. V rámci dnešní analýzy se tedy podíváme na trhy akcií AMD a Tesla, kde si právě to zaváhání ukážeme.

24. 4. 20 [Přehled trhu+BTC +4,5% +XLM +17%] Bitcoin včera předvedl impozantní růst o 10,3%, přidal 725 USD. Stellar + 17%

V dnešním přehledu trhu se podíváme na Bitcoin, který přidal 10% růst a Stellar až 17%. Podíváme se na největší skokany dne a stejně tak na největší propady z top 100 kapitalizace.

Kryptoměny a kryptofirmy

Deštivé období v Číně může pomoci těžařům kryptoměn

Jarní počasí v Číně znamená převážně deštivo, což je vítaným jevem pro těžaře kryptoměn v určitých oblastech země. Období dešťů přinese levnější elektřinu z vodní energie, což sníží náklady na těžbu Bitcoinu a dalších kryptoměn.

Co je Steem a Hive – dvě kryptoměny s posláním pohánět decentralizovanou sociální platformu

Mnoho lidí kritizuje narušení soukromí, sběr dat a cenzuru současných sociálních gigantů, jako je Facebook či YouTube. Steem a Hive patří mezi blockchainové sociální platformy a jako takové nabízejí řešení zmiňovaných problémů.

Pět faktů, které potřebujete vědět ohledně DCEP a čínské digitální měny

DCEP se v poslední době stalo jedním z módních slov v blockchainovém prostoru, protože zkušební rozhraní digitálního jüanu, které nabízí Agricultural Bank of China (ABC), figurovalo v posledních týdnech v mnoha titulcích doma i v zahraničí. Zatímco projekt Libra, podporovaný Facebookem, ukrajoval ze svého původního plánu kvůli zmatení globálních regulátorů, Čína rozšiřuje svůj projekt digitální měny a údajně vydala svou první aplikaci DCEP v Suzhou.

Kolektivní imunita po překonání nemoci COVID-19: není to tak jednoduché

V těchto dnech neexistuje společná strategie proti koronaviru ani na území Evropské unie a ani jinde na světě. Každá země si volí vlastní postup a doufá, že bude účinný. WHO však varuje, že země, které předpokládají vznik kolektivní imunity, nemusí uspět. Neexistuje totiž důkaz. Bojujeme s protivníkem, kterého neznáme.

Množství bitcoinů, které mají investoři k dispozici, je mnohem menší, než si někteří myslí

Do třetího halvingu bitcoinů zbývá méně než dvacet dní. Čím dál více lidí proto ke kryptoměně směřuje svou pozornost a zároveň očekává, že se poté cena BTC prudce zvýší.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Peníze rostou na stromechmeme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: