Množství bitcoinů, které mají investoři k dispozici, je mnohem menší, než si někteří myslí

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Do třetího halvingu bitcoinů zbývá méně než dvacet dní. Čím dál více lidí proto ke kryptoměně směřuje svou pozornost a zároveň očekává, že se poté cena BTC prudce zvýší.

Významný analytik a tvůrce modelu Stock to flow PlanB by však komunitě rád připomněl, že halving bude mít jeden nepříznivý účinek. I při vysoké poptávce bude množství nově vytěžených BTC sníženo na polovinu, včetně těch, které jsou k dispozici pro nákup.

Z 1 800 mincí na 900 za 18 dní

Ve svém nedávném tweetu PlanB uvedl, že skutečné množství BTC, které mají investoři k dispozici, je mnohem menší, než si každý myslí. Velké množství, 18 milionů BTC, již bylo zakoupeno a je uzamčeno pro dlouhodobé držení. Mnoho BTC bylo koupeno v prvních dnech existence mince.

PlanB také připomíná svým stoupencům, že po halvingu nebudou těžaři produkovat 1 800 BTC, ale pouze 900, zatímco poptávka zůstane stejně vysoká jako nyní.

Bitcoin je první vzácný majetek, který skutečně máme

Bitcoinový maximalista a podnikatel Jimmy Song stále chválí bitcoiny a označuje je za prostředek změny světa a zachování lidské svobody. Tentokrát připomíná krypto komunitě, že centralizované vlády vám mohou v zásadě vzít cokoli bez vašeho svolení, protože by to provedly legálně.

To dělá bitcoiny vzácnými.

„Všechny fyzické věci mohou být násilím odebrány. Veškerý centralizovaný digitální majetek lze odebrat vyhláškou. Bitcoin je jedinečný v tom, že ho nikdo nemůže vzít bez vašeho svolení. Bitcoin je možná první vzácnou věcí na světě, o které můžeme říci, že jej skutečně máme.“

Šeky na 1 200 USD jsou levným způsobem, jak zabránit revoluci

Trader Carl Eric Martin se na Twitteru podělil o další maximalistický příspěvek ohledně bitcoinů. Stimulační šeky, které Trumpova administrativa rozdává na podporu občanů USA, jsou levným způsobem, jak lidem zabránit v zahájení revoluce.

Zdá se, že věří, že Bitcoin je jediný způsob, jak decentralizovat stávající nefunkční finanční systém.

Závěr

Na to, jak to bude s cenou Bitcoinu při třetím halvingu, si budeme muset ještě chvíli počkat. Někteří bitcoinoví skeptici tvrdí, že Bitcoin již na halving reagoval zvýšením ceny v minulém roku a k dalšímu zvýšení ceny nedojde. Jiní pro změnu očekávají cenový nárůst. Současná situace však znesnadňuje jakékoliv dedukce a odhady, které by za jiných okolnosti mohly být mnohem přesnější. Budoucnost je tak nyní špatně čitelná a jakýkoliv důsledek halvingu na cenu bitcoinu může být ovlivněn silnějšími faktory, které dnes tíží nejednoho investora.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Zdroju.today
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: