[Večerní souhrn článků] • V uprchlickém táboře v Iráku se učí základy kryptografie • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitfinex a Tether čelí soudu o 850 mil. USD • Podvody na YouTube stále kvetou • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin a...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

V uprchlickém táboře v Iráku se učí základy kryptografie

Šestnáctiletý syrský uprchlík Yousif Mohammed Nor Aldeen učí v iráckém uprchlickém táboře ostatní lidi o kryptoměnách a technologii blockchain. Lidem se líbí myšlenka, že by si všichni mohli vydělat a posílat bez ohledu na hranice.

Aldeen vlastní malé množství kryptoměny Ethereum, který vydělal prostřednictvím místního vzdělávacího programu. Zde tak vznikla myšlenka ukázat mnoha dalším lidem, jak kryptoměny fungují.

Analýzy a trhy

16.12.19 Technická analýza XRP/USD: XRP za 28 USD v 2020?

Končí rok 2019 a s ním se vynořují spekulace o různých coinech, o tom, kam cena v roce 2020 vyleze. Jednu z cyklických analýz si představíme dnes, a že to bude hodně šílené. XRP by se měl dostat na 28 USD.

16.12.19 Technická analýza ZRX/USD – 0x rychle maže předchozí zisky

ZRX dostal v posledních několika týdnech  pěknou nakládačku a zrovna slavně to tedy nevypadá. Je to škoda, protože mohl mít do nového roku moc hezky našlápnuto a nyní to vypadá tak, že do těch dvou týdnů bude další low.

Kryptoměny a kryptofirmy

Coinbase je největším validátorem kryptoměny Tezos

Největší americká kryptoburza Coinbase se v posledních několika dnech stala největším validátorem kryptoměny Tezos (XTZ). Kryptoměna XTZ se tak dostala do TOP 10 kryptoměn podle KMP.

10 tipů, jak obchodovat – znáte je?

Chcete obchodovat jako profík? Nebo si jen chcete ověřit, že jste profesionál? V tomto článku najdete 10 nejdůležitějších charakteristik.

Regulace a státy

Americký FED vydá v Novém roce 425 miliard dolarů – víc než 3x kapitalizace BTC

FED, americký systém centrálních bank, hodlá začátkem Nového roku vydat 425 miliard nových peněz, částka převyšuje 3násobek tržní kapitalizace Bitcoinu.

Hot news

[Hot news] Bitcoin naruší nejméně 50 průmyslových odvětví

V nedávném rozhovoru se předseda burzy Bitstamp, Dan Morehead, rozhovořil o budoucnosti Bitcoinu a jeho schopnosti, zasáhnout minimálně do 50 průmyslových odvětví.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Overhyped Shitcoins

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře