Coinbase je největším validátorem kryptoměny Tezos

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Největší americká kryptoburza Coinbase se v posledních několika dnech stala největším validátorem kryptoměny Tezos (XTZ). Kryptoměna XTZ se tak dostala do TOP 10 kryptoměn podle KMP.

Tezos se dostává do popředí

V posledních týdnech si Tezos získal velkou popularitu nejen u kryptokomunity, ale také u nejpřednějších kryptoburz na celém světě. Burzy se tak stále více a více podílejí na validaci této kryptoměny.

tezos, kryptoburzy
Zdroj: TezosValidators

Podle údajů ze stránek TezosValidators Coinbase stále překonává Polychain Labs a stala se tak jejím největším validátorem. Za nimi stojí Cryptium Labs, Binance a P2P Validator.

Tezos funguje na principu PoS (Proof of Stake), což znamená, že čím více mincí daná osoba vlastní, tím větší je síla sítě. Uživatelé tak při procesu validace ověřují a potvrzují konkrétní transakce. XTZ tak získává na popularitě.

Validace jako nový trend?

Zvýšený zájem kryptoburz o validaci předních digitálních aktiv vyvolává otázku, zda se jedná o nový trend. Uživatel Bobby Ong na Twitteru položil otázku v reakci na graf TezosValidators, zda se nejedná o další dlouhodobý trend.

Pod komentáři se vyjádřilo mnoho obchodníků, analytiků a odborníků na kryptoměny, kteří předpokládají světlou budoucnost pro validaci a očekávají rostoucí zájem kryptoburz o kryptoměny fungující na stejném principu

Popularita kryptoměny Tezos také vzrostla poté, co burza Coinbase představila vyplácení odměn za držení alespoň malé části  XTZ po dobu 30 dní. Ačkoliv většina aktiv v poslední době klesá, Tezos si drží svůj stoupající trend a do budoucna se očekává další nárůst.

Závěr

Podle komentářů v kryptokomunitě nejen na Twitteru lze vypozorovat, že Tezos vstoupí do další dekády s lepšími vyhlídkami na býčí trend. Dá se předpokládat, že popularita této kryptoměny jen tak nezwmizí.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: