16.12.19 Technická analýza XRP/USD: XRP za 28 USD v 2020?

4
(1)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Končí rok 2019 a z ním se vynořují spekulace o různých coinech, o tom, kam cena v roce 2020 poleze. Jednu z cyklických analýz si představíme dnes, a že to bude hodně šílené. XRP by se měl dostat na 28 USD.

Ripple v roce 2018 nezaznamenal velký úspěch a investoři mohou pociťovat zklamání. Mnozí očekávali změnu v roce 2019, a ta i přišla v podobě téměř 60% nárůstu, jenže pouze do léta. Momentální hodnota XRP se vůči dolaru pohybuje na hodnotě 0,219. Začátek roku 2019 se XRP obchodoval na 0,34 USD. Top v roce 2019 zaznamenal na hodnotě 0,537 USD.

Nejeden investor je tak z cen za jeden XRP token zklamán. Vše se má ale změnit a XRP by měl růst k 28 USD, alespoň podle grafu, který na Twitteru zveřejnil D.I.Y Investing.

Obchodník D.Y.I Investing sdílel nějaké informace o cyklických časových rámcích pro XRP, se kterými pracuje. Medvědí cykly trvají dva roky, říká D.Y.I Ivesting, po medvědím cyklu by ale podle grafu měl přijít jednoroční býčí cyklus. To podle obchodníka znamená, že blížící se rok 2020 se pro XRP coin stane býčím rokem. Očekává, že cena dosáhne až 28 dolarů.

Co si o tom ale myslet? Graf vypadá hezky, cykličnost tam určitě je, rozpoznáváme i patterny jako Falling Wedge nebo Rising triangle. Na grafu jsou zaznamenány i správné support zóny. Je reálných 28 USD za kus XRP v roce 2020? Jak divně to vypadalo i v minulosti, v roce 2017, kdy Ripple například vyrostl z 0,035 USD na 3,54 USD?

Pokud je něco možné, tak v kryptoměnách. Rozhodně není ale třeba čekat velký boom. Momentální situace je taková, že XRP je na nových, více než 2 ročních minimech. Aktuální cena se drží jen těsně hodnot 0,20 USD a čekají nás svátky, kdy to za poslední dva roky nevypadalo dobře. V roce 2020 by se dal očekávat mírný růst celého krypto trhu, protože nás čeká halving Bitcoinu, ale 28 USD za Ripple je možná utopie. Samotný graf poukazuje na cykličnost v čase a růst k 28 USD, ale to neznamená, že se historie musí nutně zopakovat. Stejně tak by k tomu by měli přistupovat fanoušci XRP a brát tento graf jako informaci a zajímavost, nikoli jako tnost provádět investice jen na základě grafů.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Ferrero Rocher

A ja rikam,ze bude za 100 USD ! Do léta,je to na beton.

Huhulak

Jasně rovnou 200

viva la resistance

Nedalo mi to a dohledal jsem si informace z uprchlickeho taboru Arbat a zde je vysledek …

Cekani na vyplatu v BTC –comment image

Kryptomeny v Iraku nepotrebuji elektrinu ani internet, staci plateny stan … https://images.app.goo.gl/EGtMrFSBCu6288oM7

Budouci programatori kryptomenovych penezenek … https://images.app.goo.gl/Eb4vT5gZ38RWicC97

Lojzik

Lidi, pan Kopil nic nepredikuje….on se nas pta🤭 Na konci vety ma otaznik🤭

Petr 2

Dolaru bych věřil …..ale28 to je k smíchu ten počet ks to nepustí.

spot_img