[Večerní souhrn článků] • Twitterový účet Petera Schiffa byl hacknut • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Twitterový účet Petera Schiffa byl hacknut

Twitterový profil Petera Schiffa, známého kritika Bitcoinu a horlivého zastánce zlata, se stal terčem útoku hackerů. Blockfence, společnost specializující se na kybernetickou bezpečnost, uvedla, že účet byl kompromitován a odkazy v příspěvcích nyní směřují na phishingovou webovou stránku. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

Trhy pod lupou: Vstupují trhy do klidnějších letních vod?

Uplynulý týden jsme se dozvěděli jeden z nejdůležitějších makroekonomických údajů, který bude hrát roli při zasedání amerického Fedu 14. června. Nová statistika z USA sdělila dva v podstatě protichůdné údaje. Prvním je nezaměstnanost. Ta v USA konečně stoupla a dosáhla 3,7 % oproti původně očekávaným 3,5 %. Jde o paradox současnosti.

5.6.23 Analýza BTC/USD – Zhodnocení května, kdy přijde průlom?

Bitcoin ukončil další měsíc, který víceméně potvrzuje obavy plynoucí z dubnového close. Kurz bitcoinu se tak už více jak dva měsíce drží mezi S/R hladinami 30 000 a 25 000 USD. Volatilita je pořád nízká. Objemy soustavně klesají. To ale znamená jednu věc. Brzy přijde průlom doprovázený se zvýšenou volatilitou. Kdy konkrétněji lze průlom očekávat? To je otázka za těžký prachy.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Nayib Bukele najímá autora knihy Bitcoin Standard jako svého poradce

Prezident El Salvadoru, Nayib Bukele, překvapil svět svým nedávným rozhodnutím jmenovat Saifedean Ammouse, autora knihy “Bitcoin Standard”, jako svého ekonomického poradce.

VanEck předpovídá, že Ethereum dosáhne do roku 2030 11 800 USD

Nedávný hard fork Etherea, který umožňuje uživatelům vybrat stakované mince, je podle VanEcka, amerického správce aktiv, připraven postavit kryptoměnu jako impozantního soupeře proti ETF.

Nejlepší předprodej kryptoměn pro rok 2023

Předprodej kryptoměn je v posledních letech velmi populární. Nabízejí investorům příležitost zapojit se do vzrušujících projektů dříve, než budou mít šanci investovat ostatní investoři na běžném trhu. Předprodeje kryptoměn jsou považovány za rizikové, ale pokud jsou projekty úspěšné, mohou generovat velmi vysoké výnosy.

Nízká volatilita trhů s kryptoměnami – prokletí nebo příležitost?

Poslední dobou je na trhu s kryptoměnami relativní klid. Vysoká volatilita, která umožňuje jedněm rychle zbohatnout a druhým zase všechno rychle ztratit, se jaksi vytratila. Nízká volatilita ale nemusí být jen prokletí, ale i vhodná příležitost pro definici nové strategie.

Vyhraje Ripple spor s Komisí pro cenné papíry? Co si o tom myslí umělá inteligence od Google?

S blížícím se termínem zkráceného soudního řízením ve věci Ripple vs. Komise pro cenné papíry (SEC) rostou spekulace ohledně možného výsledku. Ten zůstává i nadále nejistý. Někteří předpovídají vítězství společnosti Ripple, jiní sázejí na SEC a někteří zase spekulují, že může nakonec dojít k dohodě.

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img