Nejlepší předprodej kryptoměn pro rok 2023

5
(1)

Předprodej kryptoměn je v posledních letech velmi populární. Nabízejí investorům příležitost zapojit se do vzrušujících projektů dříve, než budou mít šanci investovat ostatní investoři na běžném trhu. Předprodeje kryptoměn jsou považovány za rizikové, ale pokud jsou projekty úspěšné, mohou generovat velmi vysoké výnosy. 

*Reklamní článek

V tomto článku bychom vám rádi představili nejlepší předprodeje kryptoměn pro rok 2023. Některé z nich si již získaly velkou pozornost a my se chceme podrobně podívat na všechny faktory, které je třeba zvážit před investicí.

Nejlepší předprodej kryptoměn 2023 – souhrn

Níže uvádíme přehled vysoce potenciálních předprodejů kryptoměn, které budeme posuzovat:

 1. Wall Sreet Memes ($WSM) Nový meme coin s potenciálem 100x výnosů
 2. AiDoge ($AI) – Inovativní platforma pro generování memů prostřednictvím AI
 3. Launchpad XYZ (LPX) –  Inovativní projekt, který zjednodušuje přechod na technologie Web3
 4. Ecoterra (ECOTERRA) – Ekologický ekosystém soustředěný kolem Recycle-2-Earn
 5. yPredict (YPRED) – AI platforma pro předvídatelné a ziskové obchodování
 6. DeeLance (DLANCE) – Decentralizovaná náborová platforma s vlastním metaverzem

Nejlepší předprodeje kryptoměn z blízka

Wall Sreet Memes ($WSM) Zbrusu nový meme coin s velkým potenciálem

V roce 2023 se objevilo několik slibných projektů, které mají dobré vyhlídky do budoucna díky své inovativní technologii a vzrušujícímu konceptu. Úspěšný vstup do předprodeje kryptoměn pak může v nejlepším případě znamenat znásobení počáteční investice a zároveň více diverzifikovat kryptoměnové portfolio.

Předtím, než investoři budou riskovat peníze na novou kryptoměnu, měli by věnovat zvýšenou pozornost tomu, aby získali co nejvíce informací o projektu. 

Níže jsou uvedeny podrobné recenze našich tipů na nejlepší předprodej kryptoměn.

V posledním měsíci se na kryptoměnovém trhu objevily nové meme coiny, které se staly nejžhavějšími aktivy. Tokeny jako Pepe a Turbo zaznamenaly obrovský růst a obchodníci na nich vydělali tisíce procent. Trendová obchodní komunita Wall Street Memes se rozhodla přidat se do této vlny a spustila vlastní token s názvem Wall Street Memes ($WSM). Snaží se využít vysoké poptávky po explozivních meme coinech.

Skupina Wall Street Memes má velkou hodnotu své značky a na sociálních sítích ji podporuje milionová armáda příznivců. Již několikrát narušila trh s cennými papíry a získala si globální slávu. V roce 2021 inspirovala historický shortsqueeze u akcií GameStop a následný bull run u akcií GME a AMC. Má také za sebou několik úspěšných projektů v ekosystému Web3. Skupina nedávno vyprodala svou oblíbenou NFT kolekci Wall St Bulls za pouhých 32 minut, čímž si vydělala 2,5 milionu dolarů.

Úspěch tokenů Wall Street Memes není o ničem jiném. Během rekordních 7 dní získal token více než 2,5 milionu dolarů, protože se stále více investorů zapojuje do předprodeje $WSM.

Tokenomika meme coinu je také velmi atraktivní pro mnoho obchodníků. Celá dodávka $WSM je k dispozici komunitě bez žádného soukromého prodeje nebo rezervy pro tým. Investoři mohou získat 50 % z celé dodávky $WSM, která činí 2 miliardy dolarů, přímo během předprodeje.

Skupina rovněž zahájila velkorysý airdrop tokenů $WSM v hodnotě 50 000 dolarů. Uživatelé se mohou přihlásit na platformě gleam.io a splnit několik jednoduchých úkolů pro možnost získat $WSM tokeny v hodnotě 10 000 dolarů.

Analytici věří v potenciál $WSM a očekávají jeho zalistování na předních burzách, včetně Binance, v krátké době a předpokládají, že překoná explozivní bull run Pepe Coinu. Uživatelé mohou získat token prostřednictvím výměny ETH, BNB nebo USDT.

AiDoge ($AI) – Inovativní platforma pro generování memů prostřednictvím AI

Náš seznam nejlepších předprodejů kryptoměn otevírá $AI, token ERC-20 a nativní kryptoměna ekosystému AiDoge. 

Tento token byla nedávno uveden na trh, ale je již ve svém 16. kole předprodeje s cenou $AI 0,000032 USD, přičemž za méně než měsíc bylo vybráno více než 12 milionů dolarů. Tento kryptoměnový projekt kombinuje dvě z nejpopulárnějších oblastí v celém kryptoprostoru – meme coiny a umělou inteligenci.

Platforma přichází s inovativním ekosystémem, v rámci kterého mohou uživatelé přistupovat ke generátoru memů řízeného umělou inteligencí a získávat odměny za nejlepší memy. Postup je následující: Nejprve uživatelé převedou své tokeny $AI na kredity a poté prostřednictvím generátoru memů vytvoří textovou výzvu, AI následně zpracuje vstup a vytvoří relevantní mem. 

Memy budou sdíleny na veřejné zdi, což je virtuální prostor, kde si členové komunity mohou navzájem prohlížet výtvory ostatních. AiDoge také plánuje integrovat hlasovací mechanismus, jehož prostřednictvím může komunita hlasovat pro své oblíbené memy. Vítězné výtvory poté obdrží tokeny $AI jako odměnu. 

$AI má ještě další případ použití, a to v rámci stakingového mechanismu AiDoge, přičemž držitelé tokenů obdrží denní odměny ve formě kreditů a APY. Odměny budou odpovídat stakovanému množství tokenů, Stakeři budou moci těžit i z dalších výhod, jako přístup k novým šablonám, speciálním soutěžím a exkluzivním funkcím platformy. AiDoge používá k ochraně stakovaných tokenů několik vrstev ochrany a auditované smart kontrakty.

Ve 20kolovém předprodeji bude rozděleno 500 miliard tokenů, což představuje 50 % z celkové zásoby 1 bilionu tokenů. V každém kole bude k mání 25 miliard tokenů, přičemž cena se bude s každou fází zvyšovat. V poslední fázi bude mít token $AI hodnotu 0,0000336 USD, což je o 5 % více než aktuální cena 0,000032 USD.

Tým stanovil hard cap předprodeje na 14,9 milionu USD, přičemž předprodejní tokeny nemají žádné rozhodné období. K zalistování na kryptoměnové burzy by mělo dojít ve 3. čtvrtletí 2023 Od zahájení předprodeje již AiDoge za necelý měsíc získal více než 13 milionů dolarů, takže čas se krátí.

Vývojáři AiDoge jsou anonymní, což je obecně vnímáno jako varovný signál, ale u kryptoměnových projektů, zejména meme coinů, je to docela běžné. Bitcoin, Dogecoin, Shiba Inu nebo Pepe všechny tyto projekty mají anonymní tvůrce.

Smart kontrakt tokenu $AI je byl auditován vysoce respektovanou bezpečnostní blockchainovou firmou Certik. Tokeny určené pro tým budou uzamčeny na 10 let, což zdůrazňuje dlouhodobý závazek vývojářů AiDoge k projektu.

Zainteresovaní čtenáři si mohou přečíst whitepaper AiDoge a připojit se k Telegramu, aby byli informováni o nejnovějším vývoji. 

Hard Cap14 900 000 USD
Celkový počet tokenů1 bilion
Tokeny dostupné v předprodeji500 miliard
BlockchainEthereum
TokenERC-20
Minimální investice100 $AI
Podporované platební metodyUSDT, ETH, BNB, karty

Launchpad XYZ (LPX) –  Inovativní projekt, který zjednodušuje přechod na technologie Web3

Launchpad XYZ je jedním z nejzajímavějších kryptoměnových projektů poslední doby. Vytváří ekosystém, který usnadňuje přístup k digitálním produktům ze sektoru Web3. Je založen na technologii blockchain a umělé inteligenci. Launchpad XYZ přitáhl významnou pozornost investiční komunity díky svému všezahrnujícímu ekosystému.

Launchpad XYZ nabízí řadu užitečných funkcí pro začátečníky i experty. Pomocí vyhledávače poháněného algoritmy AI najdete nejslibnější projekty, včetně kryptoměn a NFT. Získaná data vám pomohou dělat dobrá investiční rozhodnutí.

V rámci ekosystému budou uživatelé také těžit z decentralizované burzy kryptoměn a NFT, možnosti nakupovat frakcionovaná aktiva, Web3 peněženky a mnoha dalšího. Aby uživatelé mohli plně využívat funkce Launchpadu XYZ, musí vlastnit tokeny LPX, což je nativní kryptoměna ekosystému. Používá se ke správě platformy a jako pomocný token. Vyniká svým četným využitím v rámci ekosystému.

Mince LPX lze například použít k platbě za tokenizovaná aktiva, jako jsou nemovitosti a automobily. Stakováním minimálního měsíčního průměru 10 000 LPX uživatelé navíc získají přístup k prémiovým funkcím, jako jsou soukromá ICO, nové NFT, snížené poplatky za obchodování a herní centrum „play-to-earn“. Staking je také dobrý způsob, jak získat další pasivní příjem.

LPX je zajímavá investice. V současné době je tato nová kryptoměna v předprodeji, který se nachází v první fázi a cena je 0,035 USD. Nyní je ideální čas na nákup tohoto slibného tokenu. V dalších fázích předprodeje bude mince postupně zdražovat. V posledním kole dosáhne hodnoty 0,07 USD.

Vývojáři si pro předprodej vyhradili 250 milionů LPX z celkové zásoby 1 miliardy tokenů. Po závěrečné fázi bude coin zalistován mimo jiné na decentralizované burze Launchpad XYZ. Ti, kteří se chtějí dozvědět více o Launchpadu XYZ, se mohou připojit k oficiálnímu kanálu Telegram.

Celkový počet tokenů1 milarda
BlockchainEthereum
SymbolLPX
TokenERC-20
Minimální investice100 LPX
Podporované platební metodyETH, USDT, karty

Ecoterra (ECOTERRA) – Ekologický ekosystém soustředěný kolem Recycle-2-Earn

Ecoterra je nová iniciativa na podporu oběhového hospodářství a ochrany životního prostředí. V současné době běží předprodej tohoto projektu. Využívá technologii blockchain k umožnění přístupu na trh s recyklovanými materiály pro různé skupiny uživatelů: společnosti, malé podniky, průmysl, vlády a nevládní organizace.

Ecoterra zvyšuje povědomí o opětovném použití materiálů. Tvůrci chtějí podpořit aktivní recyklaci a snížit dopad na životní prostředí a emise uhlíku. Projekt si klade za cíl zvýšit množství recyklovaného odpadu, což bude mít pozitivní vliv na životní prostředí. Kromě toho společnost Ecoterra pracuje na transparentnosti a bezpečnosti při monitorování emisí uhlíku a emisních povolenek. To zase pomáhá zmírňovat dopady změny klimatu.

Toto jsou čtyři pilíře ekosystému ecoterry:

 • Aplikace Recycle2Earn – Vydělávejte tokeny ECOTERRA výměnou za své recyklační aktivity. 
 • Tržiště s emisními povolenkami – Ať už jste jednotlivec nebo firma, kompenzujte svou uhlíkovou stopu bez námahy využitím nejdůvěryhodnějších standardů pro ověřování projektů.
 • Tržiště pro recyklované materiály– Spojte se s recyklátory, kteří prodávají plast, sklo nebo hliník v uživatelsky přívětivé aplikaci. Obsahuje širokou škálu filtrů pro zjednodušení vyhledávání. 
 • Profil dopadu – Sledujte své akce s pozitivním dopadem a postupy šetrné k životnímu prostředí na cestách. Pro podniky je to také skvělým způsob, jak posílit image značky a loajalitu zákazníků.

Využití technologie blockchain zajišťuje snadné použití, bezpečnost a transparentnost při realizaci projektu Ecoterra. Iniciativa Ecoterra kombinuje blockchainovou technologii s recyklací, cirkulární ekonomikou a emisními povolenkami.

Projekt vyvine aplikaci Recycle2Earn, která povzbudí spotřebitele k recyklaci prostřednictvím systému odměn tokenů Ecoterra. Uživatelé mohou získat tyto tokeny pomocí RVM (reverzní prodejní automaty). Pro získání odměny musí naskenovat čárový kód produktů, uložit odpad do automatů a naskenovat účtenku, kterou obdrží v mobilní aplikaci.

Tokeny ECOTERRA vám například umožňují účastnit se aktivit, jako je čištění pláží nebo sázení stromů a podpořit projekty zelené energie. Jakmile bude spuštěn stakingový mechanismus na platformě, můžete je také uzamknout do stakingových poolů pro atraktivní APY. 

Aktuálně je možné zakoupit tokeny Ecoterra v sedmé fázi předprodeje s tokeny za cenu pouhých 0,0085 USD. Cena do konce předprodeje vyskočí na 0,01 USD. Připojte se ke kanálu Telegram, abyste byli informováni o tomto projektu, a přečtěte si whitepaper Ecoterra, kde se dozvíte více o této kryptoměně. 

Celková nabídka tokenů2 miliardy
BlockchainEthereum
SymbolECOTERRA
TokenERC-20
Podporované platební metodyETH, USDT, karty

yPredict (YPRED) – AI platforma pro předvídatelné a ziskové obchodování

Mezi primární funkce ekosystému yPredict patří poskytování obchodních a predikčním modelů uživatelům platfromy. Zakoupením předplatného prostřednictvím nativního tokenu YPRED, získáte přístup k modelům vytvořených umělou inteligencí. Na tomto systému spolupracovali top vývojáři umělé inteligence, finančníci a odborníci na kryptoměny. 

Token YPRED lze aktuálně zakoupit v předprodeji. Tým vytvořil 100 milionů tokenů a z toho bylo v rámci předprodeje alokováno 80 milionů. V současné době se nachází ve čtvrté fázi z osmi a token YPRED má cenu cenu pouze 0,07 USD.

Do posledního kola se cena zvýší na 0,12 USD za token, Což bude také počáteční cena pro zalistování na kryptoměnové burzy, které se uskuteční ihned po ukončení předprodeje. Vzhledem k tomu, že projekt vyvolal v kryptokomunitě vlnu nadšení, mnoho investorů chce investovat dříve, než cena vzroste. Ale proč byste měli investovat do tokenu YPRED?

Hned z několika důvodů, uživatelé si mohou zakoupit předplatné v ekosystému. V rámci předplatného získají přístup k podrobným informacím o kryptoměnách a analýzám sentimentu zpracovaných umělou inteligencí. AI automaticky zkoumá a analyzuje trh v reálném čase a novinky v sektoru kryptoměn, aby mohla předpovídat budoucnost. 

Na platformě naleznete také technickou analýzu různých kryptoměn a nabídne více než 25 vzorů grafů, které mohou uživatelé využít. 

Další úřasnou funkcí je možnost získávat tokeny YPRED účastí v Learn 2 Earn. Zde mohou předplatitelé najít vzdělávací obsah, provádět testy a kvízy a jako odměnu získávat další tokeny. Podle whitepaperu yPredict bude součástí ekosystému také Play-to-Earn aplikace, kde lze předvídat budoucí výsledky a ceny určitých tokenů. 

Ti nejlepší budou získávat jako odměnu opět token YPRED. Držitelé tokenu také získají pasivní příjem prostřednictvím stakingového poolu. Při každém novém předplatném se 10 % rozdělí držitelům tokenů. 

Pokud chcete být informováni o všech novinkách o tomto slibném projektu, připojte se k telegramovému kanálu yPredict. 

Celková nabídka tokenů100 milionů
BlockchainPolygon
SymbolYPRED
Minimální investice200 YPRED
Podporované platební metodyMATIC, ETH, USDT, BNB, karta

DeeLance (DLANCE) – Decentralizovaná náborová platforma s vlastním metaverzem

Předprodejní tokeny v dnešní době přitahují stále větší pozornost investorů, což je patrné i v případě nového projektu DeeLance. DeeLance je platforma, která chce klientům pomoci najít správného zaměstnance. Zaměřuje se na firmy i jednotlivce.

Z nové platformy těží jak freelanceři hledající úkoly, tak ostatní zadavatelé. Na DeeLance nejsou žádní prostředníci, což vede k nižším cenám. Díky tomu může klient a freelancer navázat přímý kontakt, což usnadňuje domlouvání schůzek a urychluje spolupráci. To znamená, že tímto způsobem lze předejít nedorozuměním.

Vše funguje velmi uživatelsky a přehledně – obě strany se domlouvají o zadání prostřednictvím zpráv, které zveřejňují na webu. Pokud uzavřou partnerství a freelancer zakázku dokončí, poplatek za práci se platí přes escrow účet.

Je důležité zmínit, že převod bude, až když freelancer dokončí své zadání podle dohody. Tímto způsobem DeeLance předchází podvodům. Nedochází tak k situaci, kdy objednatel za dílo nezaplatí nebo že si pracovník vezme peníze, aniž by dodržel dohodu. Transakce prováděny pomocí smart kontraktů. Odeslaná objednávka je ve formě tokenu NFT.

DeeLance je inovativní platforma, která přitahuje pozornost především svou transparentností a bezpečností. Podle ujištění vývojářů je používání DeeLance výrazně levnější než používání jiných služeb, protože absence zprostředkovatelů výrazně snižuje ceny. To zase znamená, že freelanceři mohou vydělat mnohem více.

Za zmínku stojí, že DeeLance není jen platforma pro freelancery, ale také projekt, který zahrnuje vlastní metaverzum. Virtuální svět, kde si uživatelé mohou kupovat pozemky, stavět a vytvářet kancelářské prostory, jak uznají za vhodné.

Projektu DeeLance důvěřuje také mnoho investorů. Tokeny jsou aktuálně k dispozici v předprodeji za cenu pouhých 0,033 USD. Postupem času přechod do dalších kol zvýší cenu tokenů, proto bedlivě sledujte průběh projektu. DeeLance si stanovil hard cap ve výši 6,8 milionu dolarů, poté plánuje spustit DLANCE na kryptoměnových burzách ve 2. čtvrtletí 2023. 

Chcete-li se o tomto projektu dozvědět více, přečtěte si whitepaper DeeLance a připojte se ke kanálu Telegram.

Celková nabídka tokenů1 miliarda
BlockchainEthereum
SymbolDLANCE
TokenERC-20
Minimální investice10 USD
Podporované platební metodyETH, USDT, karty

Co je předprodej kryptoměn

Předprodej kryptoměn je fundraisingová fáze prováděná blockchainovými nebo kryptoměnovými projekty, aby investorům poskytla první příležitost k nákupu tokenů za zvýhodněnou cenu. Investice je zde možná před zahájením veřejného obchodování. Zatímco u startupů mohou často získat nejlepší šance pouze venture kapitálové společnosti, předprodej tokenů nabízí více férovosti díky možnosti účasti pro každého.

Během předprodeje mohou zájemci investovat určitou částku do projektu a na oplátku získat stanovený počet tokenů. Tyto tokeny jsou obvykle nabízeny za sníženou cenu. Postupný nárůst ceny je velmi běžná praxe, takže časná investice je obzvláště výhodná. Tímto způsobem tvůrci způsobí FOMO již během předprodeje kryptoměn v rané fázi.

Předprodej tokenů je pro kryptoměnové projekty efektivní způsob, jak získat včasnou podporu a financování, které umožní rozvoj a komercializaci. Předprodej kryptoměn je samozřejmě spojen s většími riziky, takže pečlivý průzkum před investováním do coinu je zásadní. Ne každá kryptoměna se totiž dlouhodobě prosadí – analýza a diverzifikace snižují riziko.

Předprodej kryptoměn může být soukromý nebo veřejný, v závislosti na projektu. Některé nadcházející platformy vyžadují, aby se zainteresovaní investoři zaregistrovali předem a získali tak přístup k předprodeji kryptoměn. Veřejné ​​předprodeje jsou přístupné široké veřejnosti.

Jak najít nejlepší předprodej kryptoměn

Dnes se kryptoměny staly součástí běžných trhů, a proto se každý měsíc uvádí na trh mnoho nových digitálních tokenů. Z investičního hlediska to znamená více příležitostí. 

Je samozřejmě  velmi obtížné identifikovat každou potenciální blockchainovou společnost, která v blízké budoucnosti uvede na trh coiny. Naštěstí existují různé způsoby, jak filtrovat široký trh s kryptoměnami a hledat potenciálně ziskové předprodeje kryptoměn. 

S ohledem na to uvádíme několik faktorů, které mohou investorům pomoci identifikovat nejlepší předprodej kryptoměn. 

Kde hledat

Vývojářské týmy se snaží zvýšit úspěšnost předprodejů kryptoměn pomocí úspěšného marketingu, ale velká pozornost v sociálních médiích nemusí vždy zaručit úspěšný projekt. I z tohoto důvodu by měli investoři vždy předem získat podrobné informace o novém projektu a rozšířit svůj výzkum na další platformy, jako:

 • Krypto agregátory typu Coinmarketcap a CoinGecko
 • Weby, které se věnují předprodejům, jako CoinSniper, Pinksale, ICO Drops
 • Sociálních sítě jako Twitter a Facebook
 • Online fóra jako Reddit a Quora

Informace o vývojovém týmu

Jedním z rozhodujících faktorů pro úspěšný kryptoměnový projekt může být vývojářský tým. Z tohoto důvodu by se investoři měli vždy přesně informovat o příslušném vývojářském týmu, který stojí za projektem pořádajícím předprodej kryptoměn.

Měli byste být schopni najít informace o zkušenostech vývojářů v příslušném odvětví a o tom, jakou mají kvalifikaci. V každém případě byste se měli vyhnout projektům, u kterých nejsou k dispozici žádné informace o příslušných vývojářích.

Jasným znakem legitimního projektu může být certifikace od Certik nebo Solid Proof. Jedná se o auditorské společnosti, které certifikují bezpečnost smart kontraktů.

Informace ze sociálních sítí

Pro krypto trh se sociální sítě ukázaly jako jeden z nejcennějších zdrojů informací. Nejen, že nabízejí příležitosti k navazování kontaktů a výměně nápadů o připravovaných projektech, ale také základní informace o každém zveřejněném projektu. 

Praktické zdroje informací jsou nabízeny na různých sociálních sítích a vedou se diskuse o zavedených i nových coinech. To umožňuje využít názory zkušených investorů, z nichž někteří nabízejí užitečné rady ohledně nových kryptoměn s potenciálem.

Projděte si tokenomiku projektu

Tokenomika popisuje podmínky, které jsou plánovány pro zvýšení hodnoty tokenu. Mohou být rozhodující, pokud má token dlouhodobě narůstat na hodnotě. Mnoho předprodejů kryptoměn je spuštěno s velkým počtem tokenů, ale velkou část této zásoby projekt po spuštění projektu spálí.

Tento spalovací mechanismus pomáhá vidět nabídku a tím zvyšuje poptávku po tokenu. To může povzbudit stálý růst cen, kterého mohou investoři využít.

Je dobrý nápad investovat do předprodeje kryptoměn?

Pokud chcete během předprodeje kryptoměn investovat do různých tokenů, musíte často investovat o něco více času a úsilí, než když je nákup uskutečněn přes kryptoměnovou burzu, kterou již znáte nebo kde jste si již otevřeli účet. Existuje však několik důvodů, proč byste mohli investovat do předprodeje kryptoměn.

Lukrativní výnosy

Zapojit se do předprodeje kryptoměny nabízí šanci na vysoce nadprůměrný výnos – tedy za předpokladu, že jste našli slibný projekt. V průběhu let mnohé kryptoměny mnohonásobně vzrostly. Kdo by si nepřál, aby hned od začátku investoval do bitcoinu, etherea nebo jiných top 100 coinů? Se zaměřením na předprodeje kryptoměn si investoři ponechávají šanci nakoupit další kryptoměnu, která za několik týdnů, měsíců nebo let přinese obrovské výnosy.

Zároveň investoři s brzkým vstupem před oficiální nabídkou mincí mohou dosáhnout pozitivního výnosu hned při prvním zalistování na burzy.

Pasivní příjem

Určitě důležitým aspektem investování do předprodejů kryptoměn může být budování pasivního příjmu. Do většiny platforem jsou integrovány systémy odměn, které umožňují držitelům tokenů profitovat ze všech poplatků za transakce v rámci ekosystému. Většina nových kryptoměn také integruje stakingové mechanismy, které lze použít k dosažení ještě vyšších výnosů. Existuje tedy několik způsobů, jak generovat zajímavý vedlejší příjem s novými kryptoměnami.

Výhody pro včasné investory

Není neobvyklé, že první investoři, kteří se zapojili do předprodeje kryptoměn, získají určitá privilegia. Nakonec by vám tvůrci rádi poděkovali za důvěru, kterou jste do nich vložili v rané fázi. Investoři také mohou proniknout do základní úrovně jedinečné myšlenky dříve, než se stane mainstreamem a poté jsou odměněni významnými zisky.

Rizika předprodeje kryptoměn

Při hledání nejlepšího předprodeje kryptoměn je nutné zvážit také související rizika. Může se stát, že vybraný projekt selže a investoři zjistí, že vlastní bezcenné tokeny. Kromě toho, výkon závisí také na širších tržních podmínkách. Pokud jsou podmínky nepříznivé, může hodnota mincí po ICO rychle klesnout. To znamená, že se investorům nemusí nutně podařit získat ze své investice nějaký zisk. Toto je však riziko, se kterým investice do předprodeje kryptoměn přichází. 

Jak investovat do předprodeje kryptoměn – Wall Street Memes

Přestože jsou na různých webových stránkách k dispozici rozsáhlé seznamy nových mincí, nalezení těch nejlepších vyžaduje čas a výzkum. Co tedy musíte udělat, abyste byli jedni z prvních, kdo investují do nové kryptoměny? 

Pomocí následujících pokynů si mohou fanoušci kryptoměn koupit dostupné tokeny v několika krocích. Ukážeme si to na příkladu nového projektu, který vyvolal rozruch v kryptokomunitě – Wall Street Memes. 

 • Navštivte web Wall Street Memes – Chcete-li si koupit nový token $WSM, jednoduše navštivte webovou stránku. Najdete tam whitepaper a komplexní informace o předprodeji včetně vlastního návodu. Aby bylo možné nakupovat tokeny $WSM, stačí kliknout na „Koupit nyní“ a připojit kryptopeněženku k platformě.
 • Připojte kryptoměnovou peněženku – S předprodejem WSM je kompatibilní celá řada různých kryptopeněženek. Nejprve se rozhodnete mezi Metamask a funkcí “Wallet Connect”, se kterou jsou kompatibilní četné peněženky jako Trust Wallet.
 • Převeďte ETH, USDT nebo BNB do kryptopeněženky – $WSM je token ERC-20. Z toho plyne swap proti ETH nebo USDT. Zároveň je možná i platba s BNB. Pokud tedy chcete nakupovat tokeny WSM přímo s těmito coiny za nízké poplatky, měli byste si do peněženky převést ETH, BNB nebo USDT. Alternativně můžete také provést nákup prostřednictvím třetí strany a použít kreditní kartu – i když za vyšší poplatky.
 • Kupte si tokeny $WSM – Nyní si jednoduše vyberete způsob platby a kliknete na příslušné tlačítko. Poté budete přesměrováni přímo k dalšímu kroku. Investoři nyní rozhodují o požadovaném množství tokenů WSM. Částka je poté vypočítána automaticky. Poté klikněte na „Koupit nyní“ a potvrďte transakci.
 • Převeďte tokeny – Tokeny budou k dispozici na webu ihned po ukončení předprodeje.

Závěr

V tomto článku jsme shrnuli nejlepší předprodeje kryptoměn a přinesli ucelený přehled. Ukázali jsme vám, které nové projekty v tomto roce lze využít k generování lukrativních výnosů. Představili jsme také některé projekty, které v současnosti přitahují největší pozornost na sociálních sítích a vzbudily zájem mnoha investorů.

Přestože investice do předprodeje kryptoměn může být riskantní, pokud se provádí efektivně, můžete získat velmi vysoké výnosy. Představují velmi lukrativní investiční příležitost na trhu, která může generovat nedosažitelné výnosy.

Třeba AIDoge je v současnosti velmi oblíbený projekt mezi investory, protože kombinuje dvě z nejpopulárnějších odvětví memy a AI. Ale i další projekty, které jsme vám zde představili, nabízejí velmi dobrý růstový potenciál. Vždy byste si však měli udělat vlastní průzkum a nikdy neinvestovat do předprodeje kryptoměn více kapitálu, než jste ochotni ztratit.

*Příspěvek je reklama. Autorem příspěvku není redakce portálu Kryptomagazin.cz. Nevyjadřuje tedy názor redakce ani provozovatele portálu Kryptomagazin.cz. V případě, že využijete poskytnutá sdělení a informace v tomto článku jako investiční doporučení nebo investiční radu, činíte dle vlastního uvážení a na vlastní riziko.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img