[Večerní souhrn článků] • Tether překonává XRP • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Tether překonává XRP

Kryptoměna Ripple na okamžik ustoupila stablecoinu Tether a dostala se na čtvrté místo. Tržní kapitalizace Tetheru (USDT) po krátkou dobu překonala kryptoměnu XRP, čímž se USDT stal třetí největší kryptoměnou na světě. Nárůst tržní kapitalizace stablecoinu za první čtvrletí letošního roku dosáhlo větší hodnoty než za celý minulý rok.

Analýzy a trhy

22.04.20 Technická analýza BTC/USD a LTC/USD Ticho před bouří?

Bitcoin v uterý nevydržel tlak bears a ztratil na hodnotě 200 USD. Dnes jsme se tak dostali na 6 950 USD. Halving se pomalu ale jistě blíží, no investoři se drží při zemi. Na co čekáme?

Historické bubliny 4: Internetová horečka

Internetová horečka, známá jako internetová bublina, je označení pro období od roku 1996 do roku 2001, kdy došlo k masivnímu nárůstu využívání internetu a růstu cen akcií technologických společností a následně prudkému propadu. Byla to zatím poslední z bublin, které jsme v našem seriálu probrali.

22.04.20 Technická analýza indexů S&P 500 a NASDAQ – Zamítnutí na klíčových rezistencí, začíná rotace na akciích?

Tak jsem si pro vás připravil další analýzu na akciové indexy S&P 500 a NASDAQ. A možná se ptáte, jak ovlivnil kolaps s květnovými futures kontrakty na americkou lehkou ropu právě akciové indexy. Do jisté míry asi ano, ale ne nějak razantně. Když totiž cena futures padala ke dnu, tak ropné akciové společnosti se vcelku držely. Respektive, nedošlo na nich ke kdovíjaké reakci.

22. 4. 20 [Přehled trhu+BTC+NASDAQ] Propad ropy způsobuje paniku i na indexech. Bitcoin kopíruje propad

Dnes se podíváme na grafy Bitcoin a NASDAQ. Oba za včerejšek mírně propadly, ale k večeru se nám vytáhl znovu nahoru Bitcoin.

Kryptoměny a kryptofirmy

Hackeři navrátí decentralizované platformě DeFi 25 milionů dolarů

Útočníci známí jako dForce, kteří jsou zodpovědní za krádež 25 milionů z decentralizované finanční platformy Defi, vrátí všechny finanční prostředky. Pro případ vrácení prostředků neexistuje žádné vysvětlení.

Oxford: svět potřebuje kryptoměny, aby se zabránilo zhroucení finančních trhů

Vědci z Oxfordu tvrdí, že regulace trhu s kryptoměnami je nezbytná k předcházení systémovým rizikům v době krize.

NÁZOR

[NÁZOR] Je nejvyšší čas na to, zachovat si klid a psychické zdraví!

Sedíte ve svém domově a z médií k vám pronikají útržky zpráv. „Situace je beznadějná. […] Lidé umírají na koronavirus. […] Ohrožení lidé pořádají nálety do supermarketů a vykupují potraviny a další potřeby. […] Karanténa je nesmysl, tvrdil muž, pak se nakazil a zemřel.“

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Aktuální pohled na trh

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img