[Večerní souhrn článků] • Švýcarská vláda zamítla žádost Crypto Valley o 100 milionů franků • a další články

5
(4)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Hackeři rozdávají ukradené Bitcoiny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitcoin se oddělil od Wall Street a posiluje • Binance má výpadek • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Bitcoin konečně za posledních 24...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Švýcarská vláda zamítla žádost Crypto Valley o 100 milionů franků

Podle tamního zpravodajského deníku Tages-Anzeiger vláda ve Švýcarsku odmítla kantonu Zug, v němž sídlí slavné Crypto Valley, úlevu ve výši 100 milionů franků. Začátkem dubna letošního roku zahájilo Crypto Valley podporu místních kryptoměnových společnosti postižených pandemií Covid-19.

Analýzy a trhy

25.05.20 Technická analýza LTC/USD a XMR/USD

V dnešní analýze se podíváme, jak to vypadá s Litecoinem a Monerem. Litecoin nezažívá právě nejlepší rok od svého vzniku. Dočkáme se zde krátkodobého odrazu?

25.05.20 Technická analýza indexů S&P 500 a Nasdaq – Nakupující to na amerických akciových indexech nevzdávají

Blíží se zase konec měsíce a zdá se, že americké akciové indexy Nasdaq, S&P 500 a Dow Jones Industrial Average zase zavřou měsíční svíci o něco výše. U Nasdaq dokonce existuje reálná šance, že při trochu větším nákupním tlaku atakujeme historické maximum z letošního února.

25.05.20 [Přehled trhu+BTC+XVG] Verge (XVG) je nyní v Jižní Koreji k dispozici prostřednictvím 13 000 bankomatů

Verge (XVG) je v Jižní Koreji k dispozici prostřednictvím 13 000 bankomatů. Poslední roky zažívá Verge doslova průchod peklem, situace se nyní, s příchodem nového partnera, může výrazně změnit. Nebude chybět ani přehled největšího růstu a propadů na trhu a přidáme také krátký pohled na Bitcoin.

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak jsou na tom privacy coiny? Až 99,9 % transakcí Zcash je možné sledovat

Máme tady výsledky jedné zajímavé studie, ve které se odborníci snažili sledovat transakce, které byly prováděny pomocí těch nejlepších privacy mincí, které jsou přímo určeny k ochraně soukromí. Zveřejněné výsledky však ukazují, že 99,9 procent všech transakcí Zcash je možné sledovat. Jak je to možné?

Hacker prodává informace o tisících uživatelů

Hacker, působící na Ethereum.org, údajně prodává databáze pro tři nejpopulárnější kryptoměnové pevné peněženky – Ledger, Trezor a KeepKey. Tvrdí, že má databáze a další cenné informace.

Masivní převod bitcoinů velrybou ve výši 431 000 000 USD. Poplatek byl menší než 3,00 USD

Přesuny Bitcoinů z peněženky na burzu či opačně vždy vzbuzují pozornost investorů. Ani dnes tomu nebude jinak a podíváme se na jeden větší přesun za poslední dny.

Doktor Zkáza varuje před desetiletím ekonomické deprese

Přední ekonom Nouriel Roubini varuje společnost před neústupným poklesem ekonomiky a velmi pomalým zotavením se z koronaviru, což dle jeho slov může trvat i desetiletí.

Regulace a státy

Čínská vláda se v roce 2013 snažila potlačit cenu Bitcoinu

Před týdnem se kryptoměnová společnost Messari sešla k rozhovoru spolu s Bobbym Lee, který je zakladatelem kryptoburzy BTCC v Číně. Během rozhovoru Lee sdělil, že čínská vláda chtěla potlačit cenu Bitcoinu v roce 2013.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Bitcoin maximalista v akci

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře