Masivní převod bitcoinů velrybou ve výši 431 000 000 USD. Poplatek byl menší než 3,00 USD

3
(14)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Přesuny bitcoinů z peněženky na burzu či opačně vždy vzbuzují pozornost investorů. Ani dnes tomu nebude jinak a podíváme se na jeden větší přesun za poslední dny.

Ivan Liljeqvist zaznamenal masivní transakci, která v době publikování činila u 46 835 BTC hodnotu 431 milionů USD. Poplatek za převod BTC byl menší než 3,00 USD.

Přijímací peněženka, která byla vytvořena v září loňského roku, má dlouhou historii odesílání a přijímání velkého množství kryptoměn. Tato aktivita naznačuje, že může být vlastněna burzou nebo uschovatelem, který jménem svých zákazníků drží velké množství bitcoinů.

Nová data od kryptoanalytické firmy Glassnode ukazují, že sedmidenní klouzavý průměr počtu velryb bitcoinů s 10 000 nebo více BTC je na nejvyšší úrovni od srpna roku 2019.

Mezitím počet velryb, které drží 1 000 nebo více BTC, neustále roste a od října 2018 je nyní o 24 % vyšší. Tento trend naznačuje, že navzdory nejistému tržnímu prostředí si velryby stále věří, že nyní je vhodný čas na akumulaci BTC, což naznačuje, že věří, že existuje další prostor pro růst.

Je pravdou že se Bitcoin po odmítnutí na 10 000 USD sesypal až k současným 8 800 USD. Bitcoin je ale stále v bullish kanálu. Navzdory téměř 1 200 USD pádu jsme stále pozitivní a z dlouhodobého pohledu očekáváme odraz min. na 8 350 USD, kde se nachází support line bullish kanálu. Je nutné, aby investoři zabrali naplno a nenechali to padnout níže, než 8 350 USD a udrželi bullish náladu na trhu.

Pro aktuální rozbor situace a informace o vývoji trhů sledujte naše pravidelné technické analýzy a zpravodajství.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3 / 5. Počet hlasujících 14

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: