25.05.20 Technická analýza LTC/USD a XMR/USD

3.7
(3)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Binance Labs podporuje ochranu soukromí uživatelů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Peter Brandt předpokládá, že ETH porazí BTC a že altseason je tady • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin po...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

V dnešní analýze se podíváme, jak to vypadá s Litecoinem a Monerem. Litecoin nezažívá právě nejlepší rok od svého vzniku. Dočkáme se zde krátkodobého odrazu?

Vítejte, tradeři a traderky, u naší další aktualizace analýzy na LTC/USD a XMR/USD.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: 25.05.20 [Přehled trhu+BTC+XVG] Verge (XVG) je nyní v Jižní Koreji k dispozici prostřednictvím 13 000 bankomatů

[LTC/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: 4,71 %

Momentálně se na Litecoinu pohybujeme při 42,8 USD. Úvodem je třeba říci, že Litecoin nezažívá ten pravý bullish run. Na grafu vidíme, jak vypadl už z bullish kanálu a momentálně se pohybuje do strany. Nejbližší podporu vidíme na hodnotě 39 USD, od níž se už LTC několikrát odrazil nahoru. Momentální propad Litecoinu i celého trhu otřásl investory. Je dost pravděpodobné, že LTC poklesne právě na tuto hodnotu supportu, od kterého se odrazí nahoru k nejbližšímu odporu na hodnotě 48,6 – 50,72 USD.

[XMR/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: 38,87 %

Podobná situace jako na Litecoinu je i u Monero. Momentálně se pohybujeme na hodnotě 61,47 USD. Stejně jako LTC opustil kanál tak i XMR. Momentální podpora, od níž se XMR odrazil směrem vzhůru je na 54,9 USD. Odpor vidíme na hodnotě 64-69 USD, kde jsme se stejně už podruhé odrazili. Momentální pohyb do strany zřejmě více vyhovuje menším investorům, kteří tento pohyb mohou využít na dokupování. Dříve či později se ale musíme odrazit buď pod support nebo nad resistance. Pokud bychom prolomili support, ten nejbližší bude následně na 44 USD. Proražením odporu na hodnotě 69 USD bychom mohli nadále růst směrem k 85 USD a dostat se blízko k high roku 2020 na 97 USD.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře