[Večerní souhrn článků] • Švýcarská pošta plánuje vlastní kryptoměnu • a další články

5
(3)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Švýcarská pošta plánuje vlastní kryptoměnu

Švýcarská národní poštovní společnost dnes oficiálně oznámila brzké spuštění vlastní kryptoměny pro digitální sběratelské položky spojené s fyzickou známkou. Poštovní kryptoměnové razítko poskytne digitální reprezentaci fyzického razítka a bude uloženo na blockchainu. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – rally na DXY jako konec bull runu na BTC?

Jak jsem slíbil v dnešní textové analýze na Bitcoin, v pravidelném živém streamu v 19:00 na kanálu Žraloci sobě bych chtěl řešit mnoho zajímavých témat, které momentálně považuji za důležité.

30.09.21 Technická analýza BTC/USD – dolar drtí Bitcoin

Jak jsem ještě včera přidal krátký update do včerejší analýzy na Bitcoin (BTC), dolarový index definitivně prorazil skrze klíčovou rezistenci. Z Bitcoinu bylo posledních pár dní znát, že trh k odrazu jaksi směřoval. Ta obrana 42 000 USD byla zcela zřetelná, takže dalším logickým krokem byl odraz up.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Visa vyvíjí koncept interoperability pro platby v digitálních měnách centrálních bank

Platební gigant Visa učinil krok k naplnění své vize digitálních měn centrálních bank (CBDC). Vyvinul koncept, který ukazuje, jak mohou být různé CBDC vzájemně interoperabilní při provádění plateb.

Ani Čína nedokázala úplně vyřadit kryptoměny! Bitcoinové uzly a mimoburzovní trhy bojují dál, zatím…

Čína je po nejnovější vlně zákazů kryptoměn a prakticky všech souvisejících činností a podniků jednou z nejhorších zemí, co se akceptace krypta týče. V zemi však stále přežívá neznámý počet kryptonadšenců a uživatelů Bitcoinu a kryptoměn.

Průzkum: 62 % institucí začne do roku investovat do kryptoměn

Nedávný průzkum provedený investiční společností Nickel Digital Asset Management uvádí, že 62 % institucionálních investorů hodlá v nejbližším roce investovat do kryptoměn. Co dalšího z průzkumu vychází?

Evropa na vrcholu kryptoměnových investic

Podle nedávné zprávy Chainalysis se země střední, severní a západní Evropy (CNWE) staly největší kryptoměnovou velmocí na světě. Za poslední rok region získal kryptoměny v hodnotě více než 1 bilion dolarů a tato částka představuje 25 % veškeré globální krypto aktivity.

Temná budoucnost Bitcoinu podle Gavina Andersena

Ne vždy je budoucnost pouze růžová. Zajímavou a dosti chmurnou předpověď konce bitcoinové sítě odhalil Gavin Andersen, bývalý hlavní developer Bitcoinu (BTC).

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne – Výlet do minulosti…

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: