[Večerní souhrn článků] • Strach z koronaviru nutí k online nákupům • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Strach z koronaviru nutí k online nákupům

Karanténa, bezpečnostní omezení a další zákazy nutí lidi pro práci z domova. Lidé tak většinu času tráví u obrazovek svých zařízení. Nárůst nákupů po internetu se šíří i do krypta.

Aplikace pro odměňování Bitcoiny za nákup, Lolli, za posledních pár týdnů zaznamenala zdvojnásobený prodej. Služba BTCPay, zpracovávající platby pro maloobchodníky, zaznamenala raketový přírůstek uživatelů.

Analýzy a trhy

13.03.20 Technická analýza ETH, LTC, XRP Krátký pohled na propady a možné pokračování

Krátký pohled na propady a možné pokračování na grafech ETH, LTC a XRP. Podíváme se, jak moc propadly tyto altcoiny a také na jejich nejbližší podpory.

13.03.20 Technická analýza BTC/USD – Rychlý propad k 4 000 USD následován zběsilým odrazem up

Včerejšek byl snad jeden z nejkrvavějších dní pro kryptotrhy a Bitcoin (BTC) od splasknutí bubliny na přelomu let 2017/2018. Dynamika trhu dosahuje naprostých extrémů a to především díky volatilitě, kterou trhy předvádí. Včera byl propad opravdu extrémní, konkrétně se jednalo o ztrátu 40 %, jenž pak ještě v noci pokračovala. Abych byl upřímný, tak vůbec nevím, co si mám teď o trhu myslet.

[Přehled trhu] 13.03.20 Bitcoin v propadu o 27 % – Víme, co to pravděpodobně způsobilo

Jatka na indexech znovu pokračují, přidaly se i komodity a Bitcoin je opět následuje. Situace na světových trzích se nelepší, ba právě naopak. Propady pokračují a připisujeme si stále větší, denní procentuální ztráty, jako reakci na další ekonomické omezení.

Kryptoměny a kryptofirmy

Koronavirus jako katalyzátor pro práci z domova

Vlády států zasažených epidemií koronaviru po celém světě vytvářejí preventivní opatření proti této nemoci. Kromě rušení společenských akcí a dalších opatření se ruší i pracovní cesty a některým zaměstnancům je přikazováno pracovat z domova.

Peter Brandt varuje: Bitcoin může jít pod 1 000 USD!

Veterán mezi obchodníky a analytik kryptoměn Peter Brandt odhaluje pochmurnou předpověď pro Bitcoin (BTC). Trh s kryptoměnami je stále v ostražitosti v souvislosti s pandemií koronaviru a rovněž po oznámení o zákazu cestování mezi USA a Evropou.

Ray Dalio: Svět se zbláznil a systém je rozbitý

Ray Dalio je jedním z největších světových hedge fond manažerů. Ke konci minulého roku vydal článek s názvem „Svět se zbláznil a systém je rozbitý“, ve kterém hovoří o levných penězích pro bohaté a naopak o nedostupnosti peněz pro ty, kteří je nemají.

Regulace a státy

Fintech služby ve Spojeném království po brexitu

První kolo vyjednávání mezi Spojeným královstvím a Evropskou unií o určení jejich budoucího post brexitového vztahu proběhlo od 2. do 5. března v belgickém Bruselu. Výsledek těchto jednání bude formovat způsob, jakým budou obě tyto instituce spolupracovat po skončení přechodného období, které se v současné době plánuje prodloužit do 31. prosince.

Hot news

Pátek 13. Panický prodej pokračuje – Bitcoin na 3 996 USD co se to děje?

Bitcoin se přes noc dostal pod 4 000 USD, ještě přitom včera se ale pohyboval na 5 800 USD. Zaznamenáváme za 2 dny propad o 3 800 USD. Magický pátek 13. tedy opravdu nezklamal…

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – stále aktuální g(old)

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img