[Večerní souhrn článků] • Starosta Miami nakoupil bitcoiny • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Starosta Miami nakoupil bitcoiny

Starosta Miami Francis X. Suarez nakoupil bitcoiny bezprostředně poté, co vláda Spojených států amerických schválila stimulační balíček v hodnotě 1,9 bilionu amerických dolarů. Suarez nákup oznámil v rozhovoru pro CNBC Squawk Box. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – probíhá poslední vlna v rámci trianglu, vážně prorazíme k 42 000 USD?

Jak bylo uvedeno v dnešní analýze na Bitcoin (BTC), trh dokončuje poslední vlnu v rámci sledovaného trianglu/praporku, takže bychom se každou chvíli měli dočkat průrazu z řečeného patternu. V každém případě jsou nakupující v posledních dnech zřetelně agresivnější než prodávající.

03.06.21 Technická analýza BTC/USD – máme poslední dotyk, vytoužený průraz je tady?

V analýze na Ethereum (ETH) jsem psal, že dokud Bitcoin (BTC) neprorazí, asi nemá moc cenu se mu věnovat v rámci další analýzy. Nicméně jsem se stejně nakonec rozhodl, že krátký text neuškodí, protože trh s BTC je až nápadně klidný. Dočkali jsme se čerstvě posledního dotyku v rámci sledovaného patternu a zatím vůbec nic.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Čínská státní televize CCTV-13 upozorňuje na DeFi podvody na Uniswapu

Televizní stanice CCTV-13, která je součástí státem kontrolované sítě China Central Television (CCTV), dnes odvysílala novou reportáž. Upozornila v ní na to, jak snadno mohou záškodníci vytvářet podvodné tokeny a prodávat je na decentralizovaných finančních platformách (DeFi), jako je Uniswap.

Spoluzakladatel Apple Steve Wozniak prohrává případ proti YouTube ohledně podvodů na platformě

Steve Wozniak loni zažaloval videoplatformu YouTube kvůli kryptoměnovým podvodům, které zde zůstaly i po opakovaných výzvách ke smazání. Soudní případ nyní prohrává, ale má šanci na přehodnocení žaloby.

Regulační orgány začínají brát kryptoměny vážně

Strategická ředitelka společnosti CoinShare, Meltem Demirors, v nedávném rozhovoru pro zpravodajský portál Bloomberg uvedla, že regulační orgány berou kryptoměny vážně a nechtějí potlačovat růst kryptoměnového průmyslu. Co dalšího Metlem Demirors prohlásila?

Ruská banka Tinkoff by ráda nabízela kryptoměny svým zákazníkům

Tinkoff, hlavní soukromá banka v Rusku, se snaží nabídnout svým klientům obchodování s kryptoměnami a to navzdory tvrdému postoji centrální banky k digitálním aktivům.

Bitcoinový trh je bojiště mezi býky a medvědy

Při pohledu na data z posledních sedmi dní vidíme, že většina kryptoměn zaznamenala jisté zlepšení. Mírné oživení tento týden a masivní výprodej minulý týden přispěly k nedávnému zmatku mezi mnoha obchodníky a investory, kteří si kladou otázku, zda nás čeká býčí nebo medvědí trend.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: