[Večerní souhrn článků] • Společnost Soramitsu začíná testovat digitální měnu • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • TradingView vydal novou funkci pro Bitcoin • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Sun: FUD spojený se strachem z dvojitého utracení BTC poslal cenu pod 30 000 USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během včerejška v kryptosvětě. TRHY Kryptotrh ztratil během několika dní téměř...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Společnost Soramitsu začíná testovat digitální měnu

Japonská technologická společnost Soramitsu zabývající se blockchainovým řešením pro podniky, univerzity a vlády dnes oznámila začátek testování digitální měny pod názvem Bílý tygr. Digitální měna bude zpočátku testována pro maloobchodníky a Univerzitu v Aizu (UoA).

Analýzy a trhy

30.06.20 Technická analýza drahých kovů (zlato a stříbro) – Jsme už tak blízko, povede se historický počin?

Máme něco přes týden od poslední analýzy na trh se stříbrem a zlatem a vzhledem k tomu, že se tyto drahé kovy po technické stránce zase o něco pohly, tak je na místě si udělat další update.

30.06.20 [Přehled trhu+ADA] Shelly, Hard-Fork a 64% pumpa. Budeme pokračovat?

Cardano je v roce 2020 určitě velmi sledované investory a to se odráží i na jeho zhodnocení za tento rok. Za sebou máme Shelly, ale už za necelý měsíc tu máme Hard-Fork. Jak to zamíchá cenou ADA a kam má prostor na propad či růst?

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak Bitcoin bojuje proti nespravedlnosti

Při mnoha protestech za posledních několik let jsme mohli vidět znak Bitcoinu jako symbol pro svobodu. Jelikož spousta lidí viděla selhání tradičních finančních modelů, mohli by se tak obrátit na decentralizovanou technologii a kryptoměny do budoucna.

5 slibných kryptoměn, které slibují pasivní příjem, pro rok 2020 až 2021 (1. díl / 3 – Ethereum)

V tomto třídílném článku se budeme věnovat kryptoměnám, které lze stakovat. Jde o 5 nadějných projektů pro letošní rok a rok 2021, které vám mohou přinést pasivní příjem.

Kryptoderiváty mohou začít nový cyklus hromadné adopce kryptoměn

Nedostatek progresivních jurisdikcí, ve kterých existuje obzvláště atraktivní režim pro regulaci derivátů, udržuje krypto v šedé oblasti, a to je potřeba změnit. Stejně jako každé dozrávající odvětví, i kryptotrh prochází rozsáhlým vývojem.

Eric Lombrozo: Bitcoin nebude v budoucnosti náhradou peněz

O tom, jestli digitální měny zaujmou místo fiatových měn se debatuje už nějaký ten čas. Dokonce i milionáři, jako je Elon Musk, souhlasí s tím, že Bitcoin odvádí lepší práci jako úložiště hodnoty než široce používané fiat měny.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Obrázek dne – Top kryptoměny popsány do 4 slov (eng)

coins

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře