[Večerní souhrn článků] • Síť mexických restaurací rozdává BTC v hodnotě 100 000 USD • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Síť mexických restaurací rozdává BTC v hodnotě 100 000 USD

Síť fast-foodových restaurací Chipotle Mexican Grill rozdává bitcoiny v hodnotě 100 000 amerických dolarů jako součást své nedávno ohlášené hry Burritos or Bitcoin. Za tímto účelem se Chipotle spojil s bývalým technickým ředitelem společnosti Ripple. [1]

Analýzy a trhy

30.03.21 Technická analýza BTC/USD – Rally na DXY, Bitcoin má trable s rezistencí

Jak jsem říkal v nedělní video analýze na Bitcoin (BTC), tak pokud dolarový index prorazí 93 bodů, bude to pro riziková aktiva znamenat velký špatný.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak na správné zdanění kryptoměn

Vyplňovat daňové přiznání asi pro nikoho není zrovna oblíbená činnost. Nicméně je důležité se s ním umět vypořádat i na poli kryptoměn. Držíte, obchodujete a generujete zisky?

Členka komise kritizuje SEC: Zpoždění bitcoinového ETF může mít neblahé důsledky

Spojené státy se dlouho brání možnosti mít své bitcoinové ETF fondy obchodované na burze. Členka samotné komise SEC, která se o tuto bariéru postarala, říká, že to může neblaze postihnout americké invetory.

Pussy Riot se zúčastní přední NFT výstavy

Již za pár dní, konkrétně 3. dubna, se bude konat jedna z největších výstav NFT umění. Přes 200 umělců se má zúčastnit, prezentovat a prodávat svá umělecká díla prostřednictvím VR platformy Decentraland. K veletrhu se připojí také feministická skupina Pussy Riot.

Top 5 kryptoměn pro měsíc duben

Minulý týden byl pro kryptotrh docela bouřlivý. Vypadá to ale, že vše dobře dopadlo, přesto do konce března zbývá ještě pár dní.  Pojďme se tedy podívat na některé z nejlepších kryptoměn, které se vyplatí sledovat v dubnu.

Pokuta 571 milionů dolarů za podvodné obchodování s bitcoiny

Americký federální soud nařídil britskému státnímu příslušníkovi, aby zaplatil pokutu přes 571 milionů USD za provozování podvodného systému obchodování s bitcoiny.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme

Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Crypto

Nedanil bych tady ani korunu. Na to existuji jine země kde je můžu vybrat…

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: