[Večerní souhrn článků] • SEC chce spolupracovat s Kongresem na regulaci kryptoburz • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

SEC chce spolupracovat s Kongresem na regulaci kryptoburz

Americká Komise pro cenné papíry usiluje o spolupráci s Kongresem a dalšími regulačními orgány. Klade si za cíl zvýšit dohled na kryptoměnovými burzami. Zprávu dnes oznámil šéf SEC, Gary Gensler. [1]

Analýzy a trhy

Pozvánka na Bitcoin live stream – medvědí praporek jako avízo k dalšímu poklesu?

Jak bylo uvedeno v dnešní textové analýze na Bitcoin (BTC), graf pomalu rýsuje medvědí praporek, což by nám mohlo avizovat, že se trh pomaličku chystá na průraz. Z podstaty utváru je zřejmé, že je více pravděpodobný je medvědí scénář.

27.05.21 Technická analýza BTC/USD – rýsuje se medvědí praporek?

Ve středeční analýze na Bitcoin (BTC) jsem avizoval, že bychom se měli brzy dočkat otestování 42 000 USD, což se téměř i stalo. Nicméně kurz včera již u spodní hranice rezistenčního pásma začal reagovat dost špatně, což pro trh neznamená nic dobrého.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Lidé v Hongkongu používají blockchain v boji proti cenzuře médií

Technologie blockchain přináší revoluci v mnoha směrech, včetně toho politického. Nyné ji využívají i občané Hongkongu, kteří s její pomocí bojují proti centralizované moci čínské vlády.

PlanB prozradil, že prodá své bitcoiny na této ceně… Bude to hop nebo trop

Na jaké ceně se analytik PlanB začne poohlížet po tlačítku prodat? Není to 288 tisíc dolarů, ale jde o poněkud vyšší hodnoty…

Michael Saylor: Vzniká Rada pro těžbu Bitcoinu

Nově vzniklá Rada pro těžbu Bitcoinu si klade za cíl bránit kryptoměnu před neinformovanými stranami ohledně ekologické zátěže a spotřeby energie. Radu představil kryptoměnový zastánce Michael Saylor.

Nvidia uvádí rekordní výdělky a tvrdí, že je „těžké určit“ dopad kryptoměn

Navzdory prudkému nárůstu trhu s kryptoměnami se Nvidia domnívá, že její rekordní výdělky v prvním čtvrtletí jsou výsledkem vysoké poptávky ze strany herního průmyslu.

Michael Novogratz nejen o brzkém schválení bitcoinového ETF

Decentralizované finance, bitcoinové ETF či cenové pohyby Etherea jsou jen některé z věcí, kterým se v poslední době dostávalo značné pozornosti i mimo kryptoměnovou komunitu.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne – To je oč tu běží

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: