PlanB prozradil, že prodá své bitcoiny na této ceně… Bude to hop nebo trop

4.5
(16)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Na jaké ceně se analytik PlanB začne poohlížet po tlačítku prodat? Není to 288 tisíc dolarů, ale jde o poněkud vyšší hodnoty…

Za kolik prodá PlanB?

PlanB je hodler každým coulem. Je nejen známým bitcoinovým nadšencem a oblíbeným influencerem v komunitě. – Známější je pro svou tvorbu a požití modelu Stock-to-Flow (S2F) pro předpověď budoucí ceny Bitcoinu. Zajímá vás, zda by někdy prodal svůj Bitcoin a za kolik?

Pravděpodobně teď říkáte, že na tom nezáleží, že? Stejně se ale neubráníte zvědavosti a když už ta otázka visí ve vzduchu, bez odpovědi zůstat nesmí. Nebudeme vás tedy déle napínat, není to ani o dolar méně než 1 milion dolarů.

100 tisíc je málo?

Zatímco v bitcoinové komunitě letos převládal trend “laserových očí” signalizující důvěru v překonání 100 tisíc dolarů za BTC, PlanB míří poněkud výše. Sám přitom předpovídal, že bitcoin dosáhne 100 000 $ na základě svého modelu stock-to-flow a 288 000 $ na základě modelu cross-stock-flow (S2FX).

Hop nebo trop

PlanB nyní sází na to, že potenciál růstu Bitcoinu je mnohem vyšší, než 100 tisíc dolarů. Investiční horizont tohoto hodlera je delší, než řady ostatních obchodníků na trhu, ale možná ne až tak, jak by se mohlo zdát. Hovoří totiž o možnosti, že Bitcoin dosáhne cenovky 1 milion dolarů, již v roce 2024.

Uvádí:

„Méně mě zajímá $ 100K – $ 288K, ale zaměřil jsem se na polovinu roku 2024 a dále. Nestarám se o volatilitu, asymetrický výnos je klíčový (0 $ vs. 1 milion $).“

Ohledně nedávného propadu PlanB poznamenal:

„Co se tedy stalo v květnu? Slabé ruce prodaly v květnu ~ 1 milion BTC za $ 30 000 – $ 35 000.., které koupily v dubnu za 55 000 USD až 60 000 dolarů: Ohromující ztráta ~ $ 20 miliard. Dobrá zpráva: Těchto 1M bitcoinů jsou nyní v silných rukou…

Pro [nováčky] může být tato volatilita příliš velká. Všichni víme, jaký druh lidí prodal v květnu. Podívej se kolem sebe. Vždy jsou to stejní lidé.“

Závěr

Analytik PlanB si stojí za svými cenovými modely a nehodlá prodat dříve, než se Bitcoin dostane na milion dolarů. Uvedl, že je to pro něj buď a nebo. – Buď BTC poroste až na 1 mil. USD, nebo spadne na nulu. Nic mezi tím ho tedy příliš nezajímá.

A co vy, je pro vás podobná mentalita tou pravou esencí hodlera, nebo už je to na vás moc odvážné?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 16

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
24 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Vladimír

Analytik nebo fanatik?

Jerry

Když já jsem kupoval BTC, tak fanatici říkali, že jednou bude stát 20k. 🙂

Jozef

Gratuluji pokud stále držíte… Já koupil sice později ,ale prodám až bude cena v hodnotě nového Kodiaq u což myslím bude do 2024. Nyní za to koupím Felicii v plné palbě 🙂

ozzyx

Pro toho, kdo BTC resp. kryptu opravdu věří, je jeden mega naprostou samozřejmostí! Otázkou pak není zda, ale kdy k tomu dojde… A navíc, jedním mega to zdaleka nekončí! :-))

Poslední editace 3 let před přes ozzyx
E15

Je otázka v jakých cenách. Aby měly dlouhodobé predikce nějaký smysl, pak je potřeba počítat v dnešních cenách (tzn. očištěno od inflace) a to mi tedy 1 mil. připadá poněkud overkill… Ale nezlobil bych se :-DDD.

Fantom

1 mil USD/1 BTC ještě za života této generace by nebylo nic dobrého. Znamenalo by to nějakou globální katastrofu a neměli by z ní radost ani hodleři. K čemu by mi bylo bohatství v cryptu byl-li bych už po smrti nebo zahynula většina mých blízkých? Za normálních okolností je to cena nedosažitelná.

Jan

BTC sleduji již 7 let a komentářů, jako váš už jsem četl nesčetné množství. Ani jeden z nich zatím nebyl pravdivý.

Fantom

V jakém smyslu nebyl pravdivý? Jako že nepřišla žádná katastrofa nebo že nebyl BTC za 1 mil USD? Samozřejmě doufám že k žádné globání katastrofě nedojde. Možná jste v roce 2018 četl komentář že BTC v budoucnu ztratí 80% hodnoty a také ho tehdy považoval za nepravdivý a on se naplnil. Totéž se může stát i letos a dost možná i stane.

Jan M.

Jste dlouhodobě extrémně bearish vůči BTC. Máte na to právo. Ovšem v minulosti jste se přiznal, že vůbec nerozumíte ekonomii. Takže svou nesmírnou nedůvěru vůči BTC máte založenou na neznalosti základních pojmů, faktů a souvislostí.

Fantom

Vystudoval jsem VŠ ekonomického směru, tedy snad alespoň základní znalosti mám 🙂 Čemu konkrétně tedy podle vás v ekonomii nerozumím? Bearish jsem až od té strašné paraboly na cryptu od konce minulého roku. Na jaře 2020 jsem byl 100% crypto.

Jan M.

Nejsou jen přírodní katastrofy či války. Jsou i další man-made katastrofy. Např. COVID pandemie (uniklý z čínské laboratoře a o x řádů navýšené škody díky stupidním vládním lockdownům). Na prvním místě takovýchto katastrof jsou ale hlavně hyperinflace.

ppetr1

😀😀😀😀 sorry ale ty jsi hlupak to sem neviděl

Spaik

tento typek neni jen tvurcem modelu ktery si dle nekterych vycucal z prstu a diky kteremu je v komunite znamy…
Ve skutecnosti je to holandsky institucionalni trader s vice nez dvacetiletou praxi v burzovnich obchodech spravujici nekolika miliardove portfolio…
Jinak receno, je to borec ktery pravdepodobne vi o obchodovani podstatne vic nez my vsichni dohromady…teda az na Jaryna, ten vi nejvic…
Dozajista ma padne duvody proc v breznu oficialne ukoncil karieru v zamestnani v investicni spolecnosti a zameril se ciste na btc…

Fantom

No právě. Je to zkušený trader a proto prodal a už nemusí a nebude muset do konce života pracovat. Proč by to ale měl zveřejňovat, že? Ostatně, jestli je hodler tak se na BTC nemusí nijak zaměřovat a už vůbec ne obchodovat. Má target 1 mil USD, než ho dosáhne tak nemusí nic dělat. Tak jaké zaměřování na BTC?

Spaik

nejak nevim co chces timhle rict….jen parafrazuji to, co rekl o svem zamestnani a proc jej opustil v nejednom rozhovoru….

Fantom

Co tedy znamená “zaměřil se čistě na btc”? Nebude ho přece tradovat když má target 1 mil USD. To by přece prodejem mohl propásnout onen nevyhnutelný bull run. Co tedy bude dělat? Pravděpodobně pouze propagaci BTC a svého modelu.

Spaik

:D:D:D a proc by nemohl? je docela bezne mit hodl portfolio a trading portfolio…dokonce i ja to tak mam 😀

Fantom

A proč to děláš když jde BTC na 1 mil.? Stačí hodl a při propadu buy the dip – all in! Každý prodej je přece chyba. Nebo že bys tomu až tak nevěřil? V článku je uvedeno: “Analytik PlanB si stojí za svými cenovými modely a nehodlá prodat dříve, než se Bitcoin dostane na milion dolarů. Uvedl, že je to pro něj buď a nebo.” Tedy netraduje. A to je přitom povoláním profesionální trader. A nebo si jen máme myslet že je hodl. A co jsem chtěl říct? Že mu prostě nevěřím, to je vše.

E15

Nelze dosáhnout 1 mil tím, že se bude predikovat 1 mil. Už i Dogecoinisti se poučili a teď predikují 10 UDS (aby se dostali alespoň na ten jeden dolar). Nikdo nebude kupovat BTC za 1 mil s vizí, že do 5 let bude BTC možná 1,5 mil. BTC stále potřebuje mít alespoň virtuální předpoklad, že by mohl do budoucna udělat řekněme pětinásobek, aby poměr výnos/riziko dával smysl. A je cena 5 mil za BTC možná? Jsem si skoro jistý, že není.
Predikce 1 mil je dobrá pro dosažení 100-200 tis a to si myslím, že bychom mohli dát a nemuselo by to trvat až tak dlouho…

Fantom

Aha. Tak to by bylo dobré predikovat 1 miliardu za BTC. Však ono to půjde 🙂 Našroubujeme to na celkovou kapitalizaci drahých kovů – jen zlato je málo. A hodnotu veškerého peněžního systému na světě – jen USD je také málo … . 🙂 🙂

E15

No právě o tom píšu, že i ta virtuální vize vzdálené budoucnosti musí být alespoň trochu reálná a ne nějaké bláznivé hausnumero. Někteří dogecoinisti asi fakt vzhlížejí ke 100 USD za Doge, ale předpopokládám, že bitcoinisti jsou na rozdíl od nich svéprávní… :-DDD.

Jeman

Mi přijde, že pořád uvažujete o tom, že každý chce na BTC za každou cenu vydělat. Co když si tam chci jen uložit peníze a jde mi spíš o to, aby si hodnotu uchoval a neztrácel. Když hodnotu zvýší, pak jedině dobře, ale není to pro mě za každou cenu priorita. Věřím, že za pár let se ta volatilita ustálí natolik, že to pro mě bude bezpečné úložiště. Můj zcela laický pohled.

JohnyKacko

Investujte do fyzického zlata. Doporučuji shlédnout “Profesor Rejnuš o černých labutích a krizi horší 2008. Jak se chránit?”.

Petr 2
Hodnocení článku :
     

Už zase se tu tleská na milion , hejlove si nedají pokoj 🤣🤣🤣

spot_img