[Večerní souhrn článků] • Putin: Kryptoměny nesou vysoká rizika • a další články

5
(5)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Putin: Kryptoměny nesou vysoká rizika

Ruský prezident Vladimir Putin dnes na investičním fóru Russian Calling v Moskvě vyjádřil svou kritiku na adresu kryptoměn. Prohlásil, že kryptoměny jsou vysoce volatilní a nesou tak vysoká rizika. Vyzval mimo jiné také k většímu monitoringu a regulaci kryptoměn. [1]

Analýzy a trhy

30.11.21 Technická analýza BTC/USD – po rychlém odrazu, rychlé zastavení růstu?

Bitcoin (BTC) má za sebou asi 36 hodin pěkného růstu. Nicméně ten se velmi brzy zastavil, když došlo k těsnému přiblížení k rezistenční oblasti, která se tyčí kolem 61 000 USD. Dočkáme se brzy toho průrazu z korekční struktury?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Proč je decentralizované metaverse neprozkoumanou krajinou webu 3.0

Společnost Facebook nedávno uvedla metaverse do mainstreamu tím, že se přejmenovala na Meta. Kromě investice 50 milionů USD společnost také oznámila, že plánuje vytvořit 10 000 nových pracovních míst v Evropě, která jí pomohou uvést metaverse do života.

CBDC je nástroj pro boj s Bitcoinem, přiznává úředník Bank of Indonesia

Náměstek guvernéra Bank of Indonesia promluvil o pravém důvodu centrálních bank k vydávání CBDC. Je to boj s Bitcoinem.

Jack Dorsey odstoupil z funkce CEO Twitteru

Jack Dorsey se rozhodl odstoupit z funkce generálního ředitele Twitteru. Po šesti letech tak odstupuje ze své pozice. Nahradit by jej měl dosavadní technologický ředitel a člen představenstva, Parag Agrawal.

Kryptoměna Omicron prudce vzrostla kvůli nejnovějšímu kmenu Covid-19

Světová zdravotnická organizace WHO vybrala pro nejnovější kmen koronaviru Covid-19 jméno Omicron. Stejnojmenná kryptoměna tak díky této shodě okolností vyskočila za pouhý víkend o více než 700 %.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: