[Večerní souhrn článků] • Obtížnost těžby BTC od července vzrostla • a další články

4.2
(5)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Obtížnost těžby BTC od července vzrostla

Obtížnost těžby bitcoinu od července letošního roku vzrostla o 31 %. Ačkoliv je těžba nových bitcoinů stále těžší, současná obtížnost je stále daleko od rekordních maxim. Poslední úprava tvoří pátý po sobě jdou nárůst těžby. [1]

Analýzy a trhy

22.09.21 Technická analýza BTC/USD – medvědi jsou čím dál více urputnější

Bitcoin (BTC) od úterní analýzy pokračoval v poklesu. Sice cenový drop nebyl tak markantní, ale trh fakticky velmi urputně shortoval silný support, který je kolem 42 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Indové nacházejí způsoby, jak pokračovat v obchodování s kryptoměnami

Bankovní překážky, kterým čelí Indové doufající v transakce na kryptoburzách, nedokázaly utlumit jejich nadšení. Indičtí investoři se nyní snaží obejít omezení uvalená velkými bankami na krypto transakce pomocí alternativních metod, jako jsou peer-to-peer převody, uvádí zpráva Economic Times.

Předseda SEC přirovnal stablecoiny k žetonům v kasinu, přesto jsou podle něj cenné papíry

„Tady na Divokém západě máme spoustu kasin..,“ hovořil Gensler o kryptotrhu. Předseda SEC opět straší trhy i investory a říká, že zákrok na stablecoiny bude bolet.

37 % obyvatel Texasu chce platby kryptoměnami

Výsledky nejnovějšího průzkumu Newsweek naznačují, že více než třetina obyvatel amerického státu Texas chce platby kryptoměnami. Ve státě před nedávnem vstoupily v platnost dva předpisy týkající se kryptoměn. Podniky pomalu začínají přijímat digitální platby.

PayPal oznamuje novou aplikaci, která obsahuje krypto služby

Online platební gigant PayPal oznámil novou aplikaci, která nabízí více finančních služeb, které byly platformě dříve cizí – včetně kryptoměn.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.2 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img