PayPal oznamuje novou aplikaci, která obsahuje krypto služby

4.7
(3)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Online platební gigant PayPal oznámil novou aplikaci, která nabízí více finančních služeb, které byly platformě dříve cizí – včetně kryptoměn.

Nové funkce aplikace PayPal

Jak uvádí Newswire, nová aplikace představí službu „PayPal Savings“ ve spolupráci se synchronní bankou. Jedná se o spořicí účet, který nabízí sazby APY 0,4 % bez měsíčních poplatků nebo minimálního nutného zůstatku.

I když je to stále daleko pod sazbami, které nabízejí mnohé centralizované a decentralizované služby ve světě kryptoměn, stále tato hodnota převyšuje národní průměrnou úrokovou sazbu 0,06 %. Kromě toho služba také slíbila, že má nezbytné regulační přijetí a dohled, které instituce, zabývající se kryptoměnami, často nemají.

Další užitečné funkce a krypto peněženka

Mezi další nové funkce patří správa dárkových karet, placení pomocí QR kódů a přístup ke kreditu ze stejné aplikace. Ta dokonce nabídne možnost nakupovat, držet a prodávat kryptoměny a pak také záložku financí, která zahrnuje přístup k úsporám s vysokým výnosem a dalším možnostem v kryptoměnách.

To naznačuje, že aplikace bude mít základní funkce krypto peněženky. Mohlo by to poskytnout přístup ke kryptoměnám více než 400 milionům spotřebitelům PayPalu a zároveň je seznámit s touto technologií.

Dan Schulman, generální ředitel společnosti PayPal, vidí novou aplikaci jako „jediné místo určení“ pro spotřebitele, aby mohli ovládat své finance:

“Naše nová aplikace nabízí zákazníkům zjednodušené, zabezpečené a přizpůsobené prostředí, které staví na naší platformě důvěry a zabezpečení a odstraňuje složitost nutnosti spravovat více finančních nebo nákupních aplikací, pamatovat si různá hesla a sledovat věrnostní odměny.”

PayPal ve světě kryptoměn

Vzhledem k nedávné aktivitě PayPalu v prostoru kryptoměn není zavedení této nové služby žádným překvapením. Generální ředitel Schulman naznačil, že počátkem minulého měsíce bude zavedena nová „super aplikační peněženka“ s „dalšími kryptoměnami“, spolu s výše uvedenými možnostmi úspor s vysokým výnosem.

Před několika dny společnost PayPal také oznámila, že její zákazníci ve Velké Británii mohou nakupovat, prodávat a ukládat kryptoměny přímo ze svých účtů. Mezi způsobilá digitální aktiva patří Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum a Litecoin.

Závěr

Zavádění aplikace začíná již nyní, nicméně její nové nástroje pro úspory a nakupování kryptoměn dorazí pro občany USA až za několik měsíců. Je to sice dlouhá doba, ale určitě se máme na co těšit.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img